Six Nation Rugby 2021

Six Nation Rugby 2021

Six Nation Rugby wraca do gry! Już 6 lutego będzie można zobaczyć pierwszy mecz rozgrywany pomiędzy najlepszymi drużynami Europy. Co prawda federacja chciała przełożyć rozgrywki na lato, aby mogli wziąć w nich udział widzowie, jednak ostatecznie mecze mają wystartować już w lutym. Czy na pewno do nich dojdzie? Zobaczymy. Jedno jest pewne – niezależnie od terminu ich rozgrywania będziesz mógł obstawiać je w LV BET.

To najstarszy turniej na Starym Kontynencie. Mistrzostwa Sześciu Narodów są corocznymi zawodami rugby, w których udział biorą drużyny Anglii, Francji, Irlandii, Włoch, Szkocji i Walii. W tym roku tytułu broni Anglia. Najlepsi zawodnicy będą rozgrywali mecze od 6 lutego do 20 marca.

Jak zakończyło się Six Nation Rugby 2020?

Dla typerów, którzy są zainteresowani obstawianiem nadchodzących meczów to bardzo ważne informacje. Z prostej przyczyny – ubiegłoroczne rozgrywki zakończyły się ze znacznym opóźnieniem i mistrza poznaliśmy dopiero w październiku. Po zaciętej walce Francji nie udało się obronić tytułu. Tym razem najsilniejsi okazali się Anglicy. Nieznacznie, bo obie drużyny po pięciu meczach uzyskały po 18 punktów. Tytuł mistrzowski dała więc przewaga bramkowa. Trzecie i czwarte miejsca zajęły Irlandia i Szkocja. Te zespoły również uzyskały identyczną ilość punktów. Tabelę Six Nation Rugby 2020 zamknęły Walia i Włochy.

Six Nation Rugby 2021

Niedawno zakończyły się ubiegłoroczne zmagania, a już rozpoczynają się kolejne! Już 6 lutego odbędzie się pierwsze starcie pomiędzy Włochami a Francją. Tego samego dnia będzie można obejrzeć też mecz Anglii i Szkocji. Dzień później zaś Walia zmierzy się z Irlandią. To na razie jedyna pewna runda mistrzostw. Okazuje się, że bowiem, że Francuzi boją się zakażenia koronawirusem i narzucają własne warunki testowania. Oznacza to, że nie jest pewnym, czy wyjadą na mecze rozgrywane poza granicami swojego kraju. Mówi się nawet o rozegraniu turnieju w jednym miejscu. Najbardziej prawdopodobnym jednak jest to, że turniej zostanie rozciągnięty w czasie. Obecnie jednak wciąż obowiązuje oficjalny terminarz.

6 luty 2021 r. (sobota)

14:15 Włochy – Francja (Rzym)

16:45 Anglia – Szkocja (Anglia)

7 luty 2021 r. (niedziela)

15:00 Walia – Irlandia (Walia)

13 luty 2021 r. (sobota)

14:15 Anglia – Włochy (Anglia)

16:45 Szkocja – Walia (Szkocja)

14 luty 2021 r. (niedziela)

15:00 Irlandia – Francja (Irlandia)

27 luty 2021 r. (sobota)

14:15 Włochy – Irlandia (Rzym)

16:45 Walia – Anglia (Walia)

28 luty 2021 r. (niedziela)

15:00 Francja – Szkocja (Francja)

13 marca 2021 r. (sobota)

14:15 Włochy – Walia (Włochy)

16:45 Anglia – Francja (Anglia)

14 marca 2021 r. (niedziela)

15:00 Szkocja – Irlandia (Szkocja)

20 marca 2021 r. (sobota)

14:15 Szkocja – Włochy (Szkocja)

16:45 Irlandia – Anglia (Irlandia)

20:00 Francja – Walia (Francja)

Najlepsi zawodnicy Six Nation Rugby

Każda drużyna ma w swoich szeregach świetnych graczy. W Anglii mówi się o dwóch – Maro Itoje oraz Martin Johnson.  Na szczególne uznanie zasługuje szczególnie ten pierwszy – ma dopiero 26 lat, a już prowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. Ma idealne warunki fizyczne, które pozwalają mu na wychodzenie obronną ręką nawet z najcięższych potyczek.

Walia ma swojego George’a North’a, a Francja Antoine’a Dupont’a. Mówi się, że obecnie jest to najlepszy zawodnik Sześciu Narodów. Szybki, dokładny, znany z mocnego kopnięcia oraz solidnej obrony.  W drużynie Irlandii zaś wyróżnia się Cealan Doris, znany przede wszystkim ze swojej siły. W Szkocji za najlepszego zawodnika uznaje się Finn’a Russell’a. Ma najlepszą grę ofensywną na świecie i wiele cennych umiejętności: długie podania, krótkie podania, długie i krótkie kopnięcia.

Zakłady bukmacherskie na Six Nation Rugby

W serwisie internetowym legalnego bukmachera LV BET masz możliwość obstawienia wszystkich meczów rozgrywanych przez najlepszych europejskich rugbistów. Kto tym razem okaże się lepszy? Czy o wygraną znów zawalczą Anglia i Francja? O tym przekonamy się już wkrótce. Obstawiaj mecze i wygrywaj!