Piłkarska Liga Mistrzów pierwsze mecze 1/8 finału

Piłkarska Liga Mistrzów pierwsze mecze 1/8 finału

Trwa 31. sezon Ligi Mistrzów. W sumie to 68. edycja Pucharu Mistrzów Klubowych. Podczas trwających rozgrywek doszło do nieoczekiwanych obrotów akcji. Do Ligi Europy spadły takie piłkarskie potęgi jak FC Barcelona czy Manchester United. Kto pozostał w grze i będzie rywalizował w 1/8 finału Ligi Mistrzów w sezonie 2022/2023? W najbliższych meczach rywalizować będą: RB Lipsk, Manchester City, FC Brugge, SL Benfica, Liverpool, Real Madryt, Milan, Tottenham Hotspur, Eintracht Frankfurt, Napoli, Borussia Dortmund, Chelsea, Inter Mediolan, FC Porto, Paris Saint-Germain i Bayern Monachium. Poznaj najważniejsze informacje fazie pucharowej turnieju i postaw swoje typy bukmacherskie w LV BET.

Liga Mistrzów w sezonie (2022/2023)

W lutym 2023 r. zmagania rozpocznie 12 drużyn w ramach 1/8 finału LM. Dwa najlepsze zespoły powalczą w finale. Ten odbędzie się 10 czerwca 2023 r. na Ataturk Olympic Stadium w Stambule. Pierwotnie planowano, że finałowy mecz będzie rozegrany na Wembley w Londynie, jednak z uwagi na pandemię COVID-19 UEFA zmieniła te plany – najpierw turniej przełożono o rok i gospodarzem najważniejszego spotkania miała być Allianz Arena w Monachium. Później UEFA przyznała organizację stadionowi w Stambule, a finał w Niemczech przełożyła na 2025 r.

Liga Mistrzów: pierwsze mecze 1/8 finału

Rozgrywki LM 2022/2023 rozpoczęły się w czerwcu 2022 r. Do fazy grupowej awansowało 32 uczestników. Podzieli zostali oni na 8 grup. Po rozegraniu 6. kolejek poznaliśmy uczestników fazy pucharowej. Na pierwsze emocje na boisku trzeba poczekać do połowy lutego, a już teraz możesz przygotować się do typowania meczów w zakładach bukmacherskich LV BET! Pierwsze mecze 1/8 finału zaplanowane są w dniach 14–15 i 21–22 lutego 2023 r. Później rozegrane będą również rewanże. Zwycięzcy dwumeczów przejdą do dalszych rozgrywek.

Kiedy i gdzie odbędą się mecze?

Wszystkie spotkania, które rozegrane będą w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów będą rozegrane na stadionach gospodarzy. Początek każdego z nich o godz. 21.

14 lutego 2023 r., godz. 21

AC Milan – Tottenham Hotspur

Paris Saint-Germain – Bayern Monachium

15 lutego 2023 r., godz. 21.00

FC Brugge -SL Benfica

Borussia Dortmund – Chelsea

21 lutego 2023 r., godz. 21

Eintracht Frankfurt – Napoli

Liverpool – Real Madryt

22 lutego 2023 r., godz. 21

RB Lipsk – Manchester City

Inter Mediolan – FC Porto

Liga Mistrzów: uczestnicy pierwszych meczy 1/8 finału

Zwycięzcy poszczególnych grup w fazy grupowej Ligi Mistrzów wystąpią w pierwszych meczach 1/8 finału w roli gospodarzy. Zmierzą się z zespołami, które zajęły 2. miejsca w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Pary meczowe ustalone zostały w drodze losowania, z zastosowaniem zasady, że drużyny z tych samych federacji oraz grup nie mogły zostać zestawione w jednej parze. Dotyczy to jedynie tego etapu rozgrywek.  W najbliższych spotkaniach zmierzą się z sobą:

RB Lipsk – Manchester City

FC Brugge -SL Benfica

Liverpool – Real Madryt

Milan – Tottenham Hotspur

Eintracht Frankfurt – Napoli

Borussia Dortmund – Chelsea

Inter Mediolan – FC Porto

Paris Saint-Germain – Bayern Monachium

Terminarz fazy pucharowej Ligi Mistrzów

Po rozegraniu meczy 1/8 finału w grze pozostanie tylko połowa uczestników. W ćwierćfinałach zobaczymy więc osiem najlepszych drużyn.

Pary meczowe znów wyłonione zostaną w drodze losowania, ale bez ograniczeń co do kraju, z którego pochodzą, a także grup, w których występowały. Odbędzie się ono 17 marca 2023 r. Tego dnia rozlosowane zostaną także pary meczowe w półfinałach. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 11 i 12 kwietnia 2023. Rewanże zaś zaplanowano w dniach 18 i 19 kwietnia 2023 r.

Zwycięzcy tej fazy rozgrywek przejdą do półfinałów. Mecze można będzie oglądać 9 i 10 maja 2023 r., a rewanże 16 i 17 maja 2023 r. Dwa najlepsze zespoły spotkają się 10 czerwca 2023 r. o godz. 21 podczas finału.

Zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów w LV BET

Uczestnicy europejskiej rywalizacji walczą o cenne nagrody. Zwycięzca Ligi Mistrzów UEFA 2022/2023 automatycznie zakwalifikuje się do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA 2023/2024. Poza tym zagra ze zwycięzcą Ligi Europy UEFA 2022/2023 w Superpucharze UEFA 2023. Ty również możesz przyłączyć się do piłkarskiej rywalizacji i powalczyć o nagrody! Wystarczy, że postawisz swoje typy bukmacherskie w LV BET. Legalny bukmacher umożliwia zawarcie kuponów w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Kilka kliknięć i postawisz swoje typy!

Obstawianie Ligi Mistrzów w LV BET

Faza grupowa za piłkarzami, więc teraz rozpocznie się rywalizacja pucharowa. Mecze Ligi Mistrzów zawsze przyciągają nie tylko kibiców, ale też typerów. Aby postawić pewne typy bukmacherskie na mecze LM warto wcześniej się przygotować. Możesz skorzystać ze wskazań innych typerów oraz ekspertów. To często pewne wskazania, poparte szeroką analizą. Nieoceniona będzie też własna analiza. Co warto wziąć pod uwagę? Ostatnie wyniki drużyn, ale też historyczne obu uczestników, formę poszczególnych zawodników, nastroje w klubie, ostatnie zmiany. Ważne jest miejsce rozgrywania meczu, a własne boisko to duży atut, co na pewno wykorzystają drużyny podczas meczów 1/8 finałów. Kto wygra i przejdzie do ćwierćfinałów? Bayern Monachium, Real Madryt, Manchester City, AC Milan, Liverpool, FC Brugge a może Chelsea? Postaw swoje typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów w LV BET i wygrywaj!