Obstawianie siatkówki w LV BET. Dowiedz się jak to zrobić!

Obstawianie siatkówki w LV BET. Dowiedz się jak to zrobić!

Siatkówka to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. W Polsce jest dobrze znana i lubiana, a siatkarze odnoszą wielkie sukcesy. Jak rozpocząć obstawianie siatkówki w LV BET? Oto kilka podpowiedzi! 

Piłka siatkowa, czyli siatkówka, to sport drużynowy. W meczu biorą udział dwa zespoły po 6 zawodników. Składają się z rozgrywającego, atakującego, dwóch środkowych, dwóch przyjmujących i libero. Spotkanie toczy się do 3 wygranych setów. Ten jest wygrany w przypadku, gdy drużyna zdobędzie 25 punktów i ma co najmniej 2 punkty nad przeciwnikiem. Mecz może mieć maksymalnie 5 setów, z czego ostatni to tie-break rozgrywany do 15 punktów.

Obstawianie siatkówki

Jak obstawiać siatkówkę?  Nie ma jednej złotej reguły, która pozwoliłaby na stawienie tylko pewnych kuponów bukmacherskich. Każdy typer musi więc sam określić pewne zasady, których będzie się trzymał. Podstawa to oczywiście dokładna analiza bukmacherska. To dzięki niej jesteś w stanie zminimalizować ponoszone ryzyko. Warto więc skupić się na wąskim polu rozgrywek. Może odnosić się do to konkretnej ligi, drużyny, a nawet zawodnika. Obstawianie rozgrywek, których nie znamy, nie jest dobrym pomysłem. Podstawą jest porównanie historycznych wyników, ale też określenie obecnej formy zespołu i jego możliwości. Przewidywania ekspertów od siatkówki również może pomóc, jednak nie może być jedynym wyznacznikiem postawionego typu. Zawsze musisz wziąć też pod uwagę ryzyko. Przegrana to część typowania, nie można zrażać się po postawieniu nietrafnego kuponu, a jedynie nadal realizować swoją strategię.

Rodzaje zakładów na siatkówkę

Piłka siatkowa pozwala na szerokie możliwości typowania. W ofercie LV BET znajdziesz szeroki wybór dostępnych rynków bukmacherskich. Jakie podstawowe typy możesz postawić na siatkówkę?

  • Zwycięzca meczu – siatkówka to sport dwutorowy, a to oznacza, że możesz typować wyłącznie zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny. W. grze tej nie ma remisów
  • Handicap – mogą odnosić się do setów, ale też punktów. Określają przewagę, z którą faworyt wygra w meczu
  • Poniżej/powyżej – zakład odnoszący się do ilości zdobytych punktów w trakcie meczu Dla spotkań mniejszej rangi linia ta ustawiona jest na poziomie około 140 punktów, zaś w przypadku wyższej rangi wynosi ona około 182 punkty. Może też dotyczyć ilości wygranych setów
  • Dokładny wynik – czyli wskazanie dokładnej ilości zdobytych przez drużyny punktów lub wygranych setów. Szczególnie ta druga opcja jest atrakcyjna, bo w siatkówce jest tylko sześć możliwości zakończenia spotkań.

Sport ten pozwala na stawianie zakładów długoterminowych, ale też zakładów live. Dzięki temu masz szansę zmienić swoje typy bezpośrednio po niespodziewanych wydarzeniach na boisku.

Wśród najpopularniejszych zakładów live można wymienić:

  • Zakład na końcowy wynik meczu
  •  Zakład na wynik kolejnego seta
  • Liczbę punktów w secie
  • Handicapy
  • Czy będzie tie-break

Mecze siatkówki

Rozpoczynając przygodę z typowaniem piłki siatkowej warto poznać hierarchię jej rozgrywek. Różni się ona od większości rozgrywek sportowych, np. piłki nożnej. Najważniejsze i najbardziej prestiżowe są występy drużyn narodowych. To właśnie ich rozgrywki są głównym celem zawodników i zespołów. Takich wydarzeń nie może zabraknąć w LV BET!

Wśród najważniejszych z nich można wymienić:

Pomiędzy głównymi turniejami odbywają się mecze kwalifikacyjne czy pomniejsze turnieje.

Popularnością cieszą się też rozgrywki klubowe, jak siatkarska Liga Mistrzów. W europejskich pucharach biorą udział najsilniejsze drużyny z lig krajowych. Najwyższy poziom prezentują m.in. liga włoska, rosyjska czy polska PlusLiga. Ich zmagania również możesz typować w LV BET!

Siatkówka: zakłady bukmacherskie w LV BET

Piłka siatkowa oferuje szeroki wybór rynków bukmacherskich. Jest chętnie wybierana przez polskich typerów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że reprezentacja naszego kraju prezentuje mistrzowski poziom! Swoje szczęśliwe kupony możesz postawić w LV BET. Aby je postawić wystarczy dosłownie kilka kliknięć w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej legalnego bukmachera. Jesteś gotowy na przyłączenie się do gry? Obstawiaj siatkówkę w LV BET!