Legalni bukmacherzy: Nagrody bukmacherskie 2023

Legalni bukmacherzy: Nagrody bukmacherskie 2023

Mamy najlepszą ofertę na esport! Do LV BET trafiła nagroda Legalnych bukmacherów w tej kategorii. Za nami szósta gala organizowana przez serwis internetowy Legalni Bukmacherzy, podczas której nagrodzono najlepszych organizatorów zakładów wzajemnych na polskim rynku.

LV BET sięgnęło pod zwycięstwo w kategorii „Najlepsza oferta na e-sport”! Jury doceniło możliwość obstawiania bez podatku, dużą liczbę dyscyplin i rozbudowaną sekcję e-sportu. To najlepsze docenienie naszej codziennej pracy. Dziękujemy!

W uzasadnieniu nominacji organizatorzy rankingu napisali o nas:

Bukmacher, który od lat mocno stawia na sport elektroniczny, w tym roku ponownie znalazł się w gronie nominowanych i głównych kandydatów do wygranej – czytamy na stronie Legalnych bukmacherów. – LV BET wyróżnia się znakomitymi promocjami, na które składają się aż dwie oferty – Operacja Esport i Esport Full Buy. Pierwsza z nich to dostępny od lat cashback rozliczany w cyklu tygodniowym. Z kolei druga to opcja gry bez podatku w weekend, po spełnieniu wymagań obrotu środkami. Obydwie promocje składają się na najkorzystniejszą ofertę tego typu na rynku.

Legalni bukmacherzy docenili też oferowane przez nas dodatkowe funkcje, w tym bardzo dużą liczbę transmisji z Twitcha, dostępne w sekcji live i obejmującą długą listę gier, w tym najlepsze zakłady bukmacherskie na Counter Strike 2 i League of Legends. Wyróżniamy się też dostępem do dynamicznych statystyk, które znacznie ułatwiają typowanie na żywo oraz pre-match.

Nie sposób nie wspomnieć o standardowych zaletach oferty LV BET – niezmiennie dużej liczbie dyscyplin, zdarzeń i rynków, dostępnych do obstawiania zarówno w formie przedmeczowej jak i na żywo. Ponadto ma on jedne z najwyższych kursów na wydarzenia z tej dyscypliny. Wszystkie te zalety składają się na praktycznie kompletną ofertę na esport – ocenili eksperci.

Serwis „Legalni bukmacherzy” od sześciu lat prowadzi ranking bukmacherów, w którym podsumowuje działalność organizatorów zakładów wzajemnych online działających w Polsce. W obecnej edycji nominacje przyznane były w 14 kategoriach, a trafiły do 11 firm. LV BET otrzymało szansę na nagrody w trzech kategoriach: najlepsza oferta na piłkę nożną, najlepsza oferta na E-sport oraz najlepsze kursy bukmacherskie.

Obiecujemy, że nadal będziemy dbać o jakość naszej oferty i będziemy oferowali jedynie najlepsze możliwości gry. Zachęcamy do skorzystania z serwisu informacyjnego bądź aplikacji mobilnej już dziś!

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za zaufanie i docenienie!