Jakie kryteria warto brać pod uwagę przy wyborze bukmachera?

Jakie kryteria warto brać pod uwagę przy wyborze bukmachera?

W Polsce funkcjonuje 18 legalnych bukmacherów online. Ich oferta często jest zbieżna, ale też w wielu aspektach się różni. Jak wybrać najlepszego operatora? Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z obstawianiem sprawdź najważniejsze kryteria, dzięki którym znajdziesz bukmachera spełniającego Twoje wymagania.  Jednym z nich na pewno będzie LV BET!

Pamiętaj, że wybierając ofertę bukmachera, który nie posiada licencji, narażasz się na wysokie kary finansowe przewidziane w kodeksie karnym skarbowym. Będziesz miał też pewność, że nie stracisz zainwestowanych pieniędzy, a Twoje dane osobowe będą bezpieczne. Poznaj najważniejsze kryteria, dzięki którym obstawianie będzie wyłącznie świetną zabawą!

Licencja i renoma

Przed rozpoczęciem typowania w zakładach bukmacherskich upewnij się, że bukmacher posiada ważną licencję na prowadzenie działalności w Polsce. Legalny bukmacher LV BET funkcjonuje na polskim rynku od 2016 r. Od początku posiada odpowiednią licencję przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Przez kilka lat dał się poznać jako zaufany operator, który posiada jedną z najlepszych ofert na rynku. O jego pozycji świadczy też wiele wyróżnień – zarówno przyznanych przez klientów, jak i branżowych specjalistów.

Bezpieczeństwo

Działalność online wiąże się z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Przed rozpoczęciem typowania upewnij się, że strona internetowa bukmachera jest bezpieczna i zabezpieczona przed cyberatakami. Warto także sprawdzić, czy bukmacher stosuje system szyfrowania danych osobowych swoich klientów. Jeśli tak – możesz być pewny, że przekazane podczas rejestracji informacje nie trafią do niepowołanych rąk.

Zakres oferty

To chyba najważniejsze z kryteriów, bo przekłada się na codzienną zabawę w zakładach bukmacherskich. Dla nowicjuszy często ważne jest, aby dostępna oferta była jak najszersza. Jeśli typujesz już od pewnego czasu wiesz, które z dyscyplin sportowych Cię interesują i które obstawiasz najchętniej. Sprawdzenie oferty bukmachera możesz więc ograniczyć do zakładów na wybrane przez Ciebie dyscypliny sportowe. Ważna jest też różnorodność rynków i typów zakładów.

Najpopularniejsze dyscypliny sportowe w zakładach bukmacherskich to: piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, tenis ziemny, lekkoatletyka, sporty walki, Formuła 1 oraz boks. Te dyscypliny te dostępne są do obstawiania praktycznie u wszystkich legalnych bukmacherów online. Niszowe rozgrywki oraz znacznie szersze możliwości znajdziesz jednak wyłącznie u najlepszych. Dla przykładu: w LV BET będziesz mógł typować rozgrywki bowls, hurling, krykiet czy curling. To też atrakcyjna oferta wirtualnych sportów czy zakładów na e-sport. Nowoczesne rozwiązania są w LV BET na najwyższym poziomie!

Podczas wyboru bukmachera nie możesz również zapominać o poznaniu dostępnych rynków. Zakłady na zwycięzcę dostaniesz w przypadku wszystkich dostępnych rozgrywek. Niektórzy bukmacherzy jednak wyróżniają się znacznie szerszymi możliwościami. W LV BET na najważniejsze rozgrywki w piłkę nożną otrzymasz nawet około 500 rynków na jedno spotkanie! Podstawą są zakłady z handicapem, na kartki, rzuty rożne, strzelców bramek czy statystyki meczowe.

Dostępność i jakość obsługi klienta:

Dzisiejsze serwisy internetowe bukmacherów online są na najwyższym poziomie. Jednym z aspektów świadczących o jego przyjazności dla klienta jest jego dostępność i jakość obsługi klienta. Jednym z najlepszych jest serwis LV BET. Oferuje on możliwość kontaktu przez różne kanały (np. telefon, czat online, e-mail) oraz posiada odpowiednio przeszkolony zespół obsługi klienta. Konsultanci zapewniają naprawdę rzetelną pomoc i nie ograniczają się do kopiowania gotowych formułek. Konsultanci posiadają bardzo dużą wiedzę o wszystkich elementach serwisu i są bardzo pomocni.  U innych operatorów niestety jest to dość częste. Zaletą jest na pewno całodobowy chat i bardzo rozbudowany FAQ. Gracze mogą więc liczyć na pomoc całodobowo. Warto wspomnieć też, że obsługę klienta w LVBET nie raz doceniła branża bukmacherska. W 2021 r. Legalni Bukmacherzy uznali obsługę klienta oferowaną przez tego bukmachera jako najlepszą na polskim rynku online.

Bonusy i promocje

O tym wie każdy typer – przed rozpoczęciem obstawiania warto sprawdzić, jakie bonusy i promocje oferuje bukmacher, a także jakie są warunki ich otrzymania i wykorzystania. Pierwsze – i często najbardziej atrakcyjne – dodatkowe środki na grę możesz otrzymać już podczas zakładania konta u bukmachera online.

Oferta powitalna, zwane też bonusami powitalnymi, może przyjmować różną formę. Najpopularniejsze z nich to:

– bonusy od depozytu, często od kilku pierwszych wpłat

– bonusy od depozytu z mnożnikiem,

– zakłady bez ryzyka, czyli tzw. promocje cashback,

– freebety, czyli darmowe zakłady.

Wszystkie z bonusów powitalnych różnią się między sobą m.in. zasadami przyznawania i wymaganiami, które należy spełnić, by móc je wykorzystać podczas obstawiania.

Istotnymi czynnikami, świadczącymi o atrakcyjności bonusu, są m.in.: maksymalna i minimalna kwota bonusu, wartość bonusu, liczba obrotów kwotą bonusu, minimalna liczba zdarzeń na kuponie, minimalny kurs na kuponie oraz to, czy do obrotu wliczane są również przegrane kupony.

Poza tym w ofercie każdego bukmachera znajdziesz też inne promocje i konkursy. Podzielić je można na stałe oraz tymczasowe. Mogą dotyczyć na przykład kursów na najciekawsze mecze danego dnia czy w określonych godzinach (happy hours). To też oferta na kupony AKO, gra bez podatku, cashback i różne programy lojalnościowe i programy VIP.

Metody płatności

To kolejny czynnik, który decyduje o tym, czy dostępne u bukmachera metody płatności, są dla Ciebie wygodne i bezpieczne. Na ogół możliwości te są różne o różnych bukmacherów, chociaż zawsze gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę! Jakie metody płatności możesz znaleźć u polskich operatorów? To min.:

  • wpłata w punkcie (dotyczy to jedna wyłącznie bukmacherzy prowadzących zakłady naziemne)
  • przelewy bankowe
  • ekspresowe przelewy bankowe w wybranych bankach
  • karty płatnicze (Visa, MasterCard)
  • kody BLIK
  • platformy płatnicze (PayU, DotPay, Tpay, Przelewy24, Google Pay, Apple Pay, Plix)
  • portfele elektroniczne (Skrill, Neteller, PayPal)
  • karty pre-paid (Paysafecard).

W zależności od wybranej metody wysokość Twoich wpłat będą obowiązywały różne limity. Warto też sprawdzić opłaty pobierane przez operatorów płatności (bo zazwyczaj sami bukmacherzy ich nie pobierają) oraz terminy ich realizacji. Zazwyczaj środki pojawiają się na koncie natychmiast, jednak czasami wpływają są one opóźnione.

Nie mniej ważne są dostępne opcje wypłaty. To co może być zaskoczeniem – nie każdy z bukmacherów pozwala na błyskawiczną wypłatę środków. Standardem jest jednak konieczność poczekania kilku-kilkunastu minut od zlecenia wypłaty. W innym przypadku będzie trzeba poczekać 24 – 48 godziny.

Interfejs strony internetowej i aplikacji mobilnej

Na co zwrócić uwagę? Warto wybrać bukmachera, którego strona internetowa i aplikacja mobilna są łatwe w obsłudze i zapewniają wygodne korzystanie z serwisu. Jednym z przykładów jest serwis internetowy LV BET, z którego skorzystasz bezpośrednio w przeglądarce. Serwis jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy kilka kliknięć, a przefiltrujesz ofertę wyłącznie do tej interesującej i bezproblemowo postawisz swój kupon.

Każdy szanujący się bukmacher powinien posiadać też aplikację mobilną. Tę natomiast trzeba ściągnąć na własne urządzenie, np. telefon. Najlepsze aplikacje oferują dostęp do oferty przedmeczowej i live, transmisji meczowych i statystyk. Na wyciągnięcie ręki dostępny będzie match tracker, możliwość szybkiego logowania (FaceID, TouchID i PIN) i ustawienia powiadomień push. Będziesz mógł też zrealizować błyskawiczne płatności.

Stawianie zakładów bukmacherskich w LV BET

Legalne zakłady bukmacherskie mogą być świetną rozgrywką. Warto jednak świadomie wybrać jednego bukmachera, u którego rozpoczniesz obstawianie zakładów. Przy jego wyborze warto poznać pozycję operatorów w rankingu bukmacherów i poznać wybory innych typerów. Duża liczba stałych graczy to rownież zaleta. Atrakcyjne kursy, bonus powitalny i szeroki wybór dyscyplin – to wszystko znajdziesz w LV BET!

Typowanie wyników wydarzeń sportowych w LV BET

Początkujący gracze powinni sprawdzić ofertę legalnego bukmachera LV BET. To jedna z najlepszych możliwości obstawiania na polskim rynku bukmacherskim! Poznaj możliwości i postaw swoje kuponu bukmacherskie na wiele dyscyplin sportowych w LV BET!