Legalni bukmacherzy: Nagrody bukmacherskie 2023

Legalni bukmacherzy: Nagrody bukmacherskie 2023

Już po raz szósty serwis internetowy Legalni Bukmacherzy przyzna nagrody dla najlepszych organizatorów zakładów wzajemnych na polskim rynku. LV BET otrzymał aż 3 nominacje!

Serwis „Legalni bukmacherzy”, który prowadzi ranking bukmacherów, nominował aż 11 firm, w 14 kategoriach. Zacięta walka o nagrody bukmacherskie będzie trwała do 30 stycznia 2024 r. To właśnie tego dnia na gali ogłoszeni zostaną zwycięzcy. Pod uwagę brane są wyłącznie podmioty, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Prowadzenie zakładów wzajemnych jest więc zgodne z obowiązującym w Polsce prawem.

Po raz kolejny specjaliści branży bukmacherskiej docenili naszą pracę i starania. Efektem są trzy nominacje!

Najlepsza oferta na piłkę nożną

Piłka nożna to nasz konik, podobnie jak wielu naszych graczy. Staramy się zaoferować Państwu najlepszą możliwość obstawiania – szeroki wybór wydarzeń i rynków, atrakcyjne kursy, ale też promocje i bonusy. Możemy pochwalić się jednymi z najwyższych kursów na topowe ligi oraz możliwością gry bez marży. Tym wyróżniamy się w naszym kraju. Wprowadzamy też innowacyjne rozwiązania czy udostępniamy transmisje meczów piłki nożnej.

Przy okazji najważniejszych meczów w LVBET możemy korzystać z ponad 600 selekcji, co jest wynikiem nieosiągalnym. W ofercie znajdziemy rozmaite statystyki od wrzutów z autu przez obronione strzały, wybicia od bramki, czy też interwencje VAR – czytamy w uzasadnieniu nominacji Legalnych bukmacherów. – Wolisz typować player bets? Nie ma problemu. LVBET to jedyny bukmacher, który łączy dwa kreatory zakładów – Player Bets, gdzie możemy kombinować wyspecjalizowane zakłady na statystyki zawodników oraz klasyczny Betbuilder. Za to bez wątpienia należy się ogromny plus.

Najlepsza oferta na E-sport

Od dawna uważamy, że e-sport to przyszłość. Pandemia koronawirusa udowodniła, jak ważna (i bezpieczna) jest to oferta dla naszych typerów. Staramy się wciąż ją rozwijać i urozmaicać, a co najważniejsze – utrzymywać najwyższy jej poziom! Nominacja ta udowadnia, że robimy to z powodzeniem, co nas bardzo cieszy.

Bukmacher, który od lat mocno stawia na sport elektroniczny, w tym roku ponownie znalazł się w gronie nominowanych i głównych kandydatów do wygranej – czytamy na stronie Legalnych bukmacherów. – LVBET wyróżnia się znakomitymi promocjami, na które składają się aż dwie oferty – Operacja Esport i Esport Full Buy. Pierwsza z nich to dostępny od lat cashback rozliczany w cyklu tygodniowym. Z kolei druga to opcja gry bez podatku w weekend, po spełnieniu wymagań obrotu środkami. Obydwie promocje składają się na najkorzystniejszą ofertę tego typu na rynku.

Legalni bukmacherzy docenili też oferowane przez nas dodatkowe funkcje, w tym bardzo dużą liczbę transmisji z Twitcha, dostępne w sekcji live i obejmującą długą listę gier, w tym najlepsze zakłady bukmacherskie na Counter Strike 2 i League of Legends. Wyróżniamy się też dostępem do dynamicznych statystyk, które znacznie ułatwiają typowanie na żywo oraz pre-match.

Nie sposób nie wspomnieć o standardowych zaletach oferty LVBET – niezmiennie dużej liczbie dyscyplin, zdarzeń i rynków, dostępnych do obstawiania zarówno w formie przedmeczowej jak i na żywo. Ponadto ma on jedne z najwyższych kursów na wydarzenia z tej dyscypliny. Wszystkie te zalety składają się na praktycznie kompletną ofertę na esport – ocenili eksperci.

Najlepsze kursy bukmacherskie

Niezależnie od tego, jak wygada oferta najlepszych bukmacherów, kursy są jednym z decydujących czynników, które zachęcają do obstawiania. Oferujemy niską marżę, ale też wiele promocji, które sprawiają, że masz szansę na wysokie wygrane! Po raz drugi z rzędu znaleźliśmy się w gronie nominowanych w tej kategorii.

LVBET króluje w dziedzinie promocji kursowych. Dostępnych jest aż 6 specjalnych ofert, które m.in. podbijają kurs na kuponach AKO do 75%, zwiększają notowania na faworytów, czy też zapewniają grę bez podatku! Dodatkowo LVBET co jakiś czas wprowadza boosty kursowe dla nowych graczy, co wraz z promocjami stałymi zapewnia najwyższą jakość pod względem kursów – doceniają nad Legalni bukmacherzy. – Kolejny plus LVBET to topowe notowania na underdogów.

Eksperci docenili nas również za skorzystanie z nieszablonowych typów oraz umieszczają nas czołówce, jeśli chodzi o marżę na piłkę nożną i NBA.

LV BET – Twoje legalne zakłady bukmacherskie!

Otrzymane nominacje to efekt naszej całorocznej pracy – dbania o jakość oferty i dopasowania jej do Państwa potrzeb. Będziemy nadal starali się, aby otrzymali Państwo najlepsze możliwości zabawy z zakładami bukmacherskimi LV BET. Niezależnie od tego, czy skorzystają Państwo z serwisu czy aplikacji, zaoferujemy najlepszą ofertę, możliwość typowania ulubionych wydarzeń i skorzystania z wysokich kursów.

Ponadto zachęcamy do oddania na nas głosu w plebiscycie. Legalni bukmacherzy w tym roku przyznają również „Nagrodę użytkowników”.  Profesjonalne recenzje bukmacherów są bardzo ważne, ale opinie graczy jeszcze bardziej.

– Nasze analizy to jedno, ale nas jeszcze bardziej interesuje wasza opinia o bukmacherach. Dlatego na naszej stronie cały czas możecie głosować na bukmachera, który waszym zdaniem w 2023 roku okazał się najlepszy! Głosowanie potrwa do 25 stycznia, a laureata poznamy na gali Nagród Bukmacherskich – czytamy i również zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.

Najważniejsze słowa zostawiliśmy jednak na koniec – dziękujemy za Państwa zaufanie i docenienie!