Obsługujemy najlepiej! LV BET nagrodzony przez Legalnych Bukmacherów!

Obsługujemy najlepiej! LV BET nagrodzony przez Legalnych Bukmacherów!

Jedna nagroda, trzy nominacje – to najlepsze podsumowanie naszej pracy w ubiegłym roku. Podczas Gali Legalnych Bukmacherów dostaliśmy wyróżnienie, za które chcemy podziękować. Najbardziej – naszym klientom za docenienie naszej obsługi. A więc – dziękujemy!

Nagrody Bukmacherskie 2021 to docenienie najlepszych bukmacherów na polskim rynku. Legalni Bukmacherzy nominowali do nich firmy, które rozwijały swoją ofertę i oferowali najlepsze możliwości obstawiania zakładów. Najpierw eksperci wybrali swoich faworytów w 16 kategoriach, ale o zwycięstwie zadecydowali użytkownicy, czyli typerzy. Tym bardziej jest nam miło!

LV BET otrzymał nominacje w trzech kategoriach: najlepszy customer serwis, najlepsza oferta na esport oraz najlepsza oferta na żużel. W jednej z nich okazaliśmy się bezkonkurencyjni.

Legalni Bukmacherzy oraz użytkownicy docenili naszą obsługę klienta. To właśnie w tej konkurencji okazaliśmy się najlepsi na rynku i zgarnęliśmy nagrodę! Całodobowy chat, szybkość połączenia z konsultantem, ale przede wszystkim jakość rozmowy z konsultantami zrobiły największe wrażenie, jednak to nie wszystko! To, za co jeszcze nas docenili można przeczytać na stronie Legalnych Bukmacherów.

– Są pomocni niezależnie od zadanego pytania. Ich rzetelność wydanie potwierdza także nasze badanie bukmacherskie, które wykazało, że zdaniem użytkowników LV BET posiada najwyższą jakość obsługi klienta – czytamy w uzasadnieniu werdyktu.

Dwie nominacje również nasz niezmiernie cieszą, bo dotyczą naszej oferty. Stawiamy na esport, bo uważamy, że to przyszłość. W naszym serwisie znajdziesz możliwość obstawiania wszystkich najważniejszych wydarzeń na świecie. Udostępniamy dużą ilość gier i rynków. To oferta, którą wciąż zmieniamy i dostosowujemy do Państwa potrzeb! Za co dokładnie zostaliśmy docenieni?

– Za bogatą ofertę przedmeczową, całkiem przyzwoite kursy na najważniejsze wydarzenia i bardzo dobre zakłady live z transmisjami. Bukmacher ten jest również jednym z liderów pod względem liczby rynków bukmacherskich na sport elektroniczny – napisali Legalni Bukmacherzy.

Nominacja przypadła nam również za ofertę na żużel. Nie tylko doceniamy czarny sport, ale też go wspieramy! Oprócz sponsoringu Gogo Unii Leszno wciąż rozwijamy naszą ofertę i możliwości typowania żużel w LV BET.

– Liczne zakłady długoterminowe oraz zakłady specjalne, które dostępne są przy okazji ważniejszych meczów. Gracze mogą obstawiać bardzo szeroki zakres rozgrywek, a więc właściwie wszystkie ważniejsze ligi oraz turnieje indywidualne – czytamy w uzasadnieniu nominacji.

Raz jeszcze – dziękujemy! Zapraszamy do naszego serwisu również w 2022 r. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań!