ATP Delray Beach Open

ATP Delray Beach Open

Czy Hubert Hurkacz będzie bronił zwycięstwa? W ubiegłym roku to właśnie Polak triumfował w grze pojedynczej podczas ATP Delray Beach Open. To jedna z dziesięciu tenisowych imprez w USA, która co roku przyciąga wielu zawodników i fanów. Rywalizacja toczy się w singlu i deblu. W tym roku będzie to wyjątkowa edycja, bo 30 w historii. Oto najważniejsze informacje o turnieju, dzięki który bez problemu postawisz swoje zakłady bukmacherskie tenis w LV BET! Przekonaj się, że typowanie tenisa może być proste!

Delray Beach Open to męski turniej tenisowy, zaliczany do cyklu ATP Tour w kategorii 250. Rozgrywany jest co roku na twardych kortach w amerykański Delray Beach. Po raz pierwszy odbył się w 1999 r. Wcześniej zawodnicy występowali w Coral Springs. W tym roku z turniej ATP Delray Beacz Open rozegrany zostanie w dniach 11-20 lutego 2022 r. W puli nagród znajdzie się 673 655 dolarów.

ATP Delray Beach Open 2021

To był kapitalny początek roku dla Huberta Hurkacza. Polski tenisista w finale turnieju pokonał Sebastiana Kordę 6:3 i 6:3 zaliczając swoje drugie zwycięstwo w imprezie tej rangi. 20-letni przeciwnik debiutował w turnieju tej rangi i nie miał szans z bardziej doświadczonym Polakiem. Próbował atakować, ale mimo mocnego dopingu amerykańskich fanów przegrał.

W imprezie na Florydzie Hurkacz podchodził z numerem 4. A to oznaczało, że musiał zmierzyć się z wyżej notowanymi rywalami. Najtrudniejsza potyczka miała miejsce w półfinale z Christianem Harrisonem (Polak wygrał 7:6 i 6:4).

ATP Delray Beach Open 2022: zawodnicy

Kto wystąpi w tym roku podczas amerykańskiego turnieju? Organizatorzy zdradzili już tenisistów, którzy powalczą o wygraną. Zabraknie wśród nich Huberta Hurkacza. Polak znajduje się obecnie na 11. miejscu rankingu ATP i walczy w innych turniejach. Na liście znalazło się za to czterech byłych mistrzów amerykańskiego turnieju: Reilly Opelka (mistrz z 2020 r.), France Tiafoe (mistrz z 2018 r. wystąpi po raz piąty), Kevin Anderson (mistrz z 2012 r.) i czy Kei Nishikori (mistrz z 2008 r., szósty występ). Do nich dołączą też byli finaliści, czyli Sebastian Korda oraz Peter Gojowczyk. Wśród debiutantów imprezy rozgrywanej na Florydzie zobaczymy natomiast następujących zawodników: Daniel Altmaier, Jenson Brooksby, Maxime Cressy, James Duckworth, Marcos Giron oraz Oscar Otte. W sumie znanych jest już 20 zawodników, którzy wystąpią podczas Delray. Najwyższa pozycję w rankingu ATP ma z nich Cameron Norrie (12. miejsce).

W singlu zagra 28 tenisistów. Losowanie przewidziane jest na 14 lutego, zaś wielki finał na 20 lutego. Co ciekawe w dn. 11-1 lutego odbędzie się weekend otwierający tegoroczną rywalizację Delray Beach Open, podczas którego odbędzie się pierwszy w historii mecz mieszany. Udział w nim wezmą Leylah Fernandez z Bobem Bryanem oraz Bianca Fernandez z Mikem Bryanem.

Zakłady bukmacherskie: tenis w LV BET

Tenis obstawianie, typowanie tenisa, zakłady bukmacherskie tenis – takich haseł najczęściej szukają początkujący typerzy w Internecie. Warto to robić nawet jeśli jesteś doświadczonym graczem. Dlaczego? Bo typy innych pozwolą Ci na skonfrontowanie własnych przemyśleń z wynikami innych. Dzięki temu z łatwością postawisz swój kupon bukmacherski.

Zrób to z LV BET! ATP Delray Beach Open 2022 to świetna do tego okazja. Obstawiać możesz w dwóch miejscach – na stronie internetowej www.lvbet.pl oraz w aplikacji mobilnej. Znajdziesz tam szeroką możliwość typowania wszystkich najważniejszych imprez tenisowych na świecie, a ta rozgrywana na Florydzie na pewno do nich należy! Tenis daje szerokie możliwości wyboru rynków, ale też znalezienia atrakcyjnych kursów. Korzystając z promocji i bonusów Twoja wygrana może być bardzo wysoka! Przeanalizuj możliwości zawodników i postaw swoje typy na ATP Delray Beach Open w LV BET!