Rugby Six Nations: Francja – Irlandia

Rugby Six Nations: Francja – Irlandia

Kolejne spotkanie w ramach Six Nations 2022. Mecz Francja – Irlandia zapowiada się bardzo emocjonująco! Francuzi ostatnio odnieśli wielki sukces wygrywając z Nową Zelandią, tym samym pokazali swoją gotowość do walki o Puchar Sześciu Narodów. Postaw swoje rugby typy bukmacherskie na to spotkanie w LV BET! Legalny bukmacher towarzyszy najlepszym rugbistom Europy w tym turnieju. Czy będzie to jedno z decydujących starć? Przekonaj się sam i postaw swoje rugby zakłady!

Six Nations 2021 rozegrane zostało w dn. 6 lutego – 26 marca. Mistrzowski tytuł zdobyli Walijczycy. Było to ich szóste zwycięstwo w historii. Drewniana łyżka trafiła zaś do reprezentacji Włoch. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Jonathan Sexton (za największą ilość punktów) i Duhan van der Merwe (za największą ilość przyłożeń). Eksperci wskazują, że reprezentacja Walii w tym roku nie ma szans na obronę tytułu. Do kogo on trafi tym razem?

Francja na Six Nations 2022

Trener Francuzów, Fabien Galthie ogłosił już skład, który wystąpi w najbliższych meczach rozgrywanych w ramach Six Nations 2022. Wśród nich zobaczymy 7 nowych zawodników: Daniel Bibi Biziwu, Florian Verhaeghe, Florent Vanverberghe, Yoan Tanga, Leo Berdeu, Jules Favre, Tani Vili. Do składu wróci też niedawno kontuzjowany Antoine Dupont i do tego przejąć obowiązki kapitana. Obecny szef drużyny, Charles Ollivon, również jest kontuzjowany i najprawdopodobniej nie wystąpi w najbliższych spotkaniach. W podobnej sytuacji jest Matthieu Jalibert. W kadrze znaleźli się za to Teddy Thomas i Virimi Vakatawa.

Skład Francji podczas Six Nations 2022:

Forwards

Gregory Alldritt, Uini Atonio, Cyril Baille, Demba Bamba, Gaetan Barlot, Daniel Bibi Biziwu, Dylan Cretin, François Cros, Ibrahim Diallo, Thibaud Flament, Jean-Baptiste Gros, Mohamed Haouas, Anthony Jelonch, Bernard Le Roux, Peato Mauvaka, Julien Marchand, Yoan Tanga, Romain Taofifenua, Florent Vanverberghe, Florian Verhaeghe, Paul Willemse, Cameron Woki

Backs

Leo Berdeu, Baptiste Couilloud, Jonathan Danty, Brice Dulin, Antoine Dupont,

Jules Favre, Gael Fickou, Antoine Hastoy, Melvyn Jaminet, Matthis Lebel, Maxime Lucu, Yoram Moefana, Romain Ntamack, Damian Penaud, Thomas Ramos, Teddy Thomas, Virimi Vakatawa, Tani Vili, Gabin Villière

Irlandia na Six Nations 2022

Poznaliśmy również skład Irlandii, który Andy Farrell zgłosił do turnieju Sześciu Narodów 2022. Wśród zawodników znalazło się dwóch graczy bez limitów. To Michael Lowry i Mack Hansen. Nie obyło się bez wykluczeń. Na boisko nie wyjdą Jacob Stockdale i James Lowe, którzy borykają się z kontuzją. Na kapitatna powołany został zaś Johny Sexton.

Skład Irlandii podczas Six Nations 2022:

Forwards

Ryan Baiird, Finlay Bealham, Tadhg Beirne, Jack Conan, Gavin Coombes, Caelan Doris, Tadhg Furlong, Cian Healy, Jain Henderson, Rob Śledź, Ronan Kelleher, Dave Kilcoyne, Peter O’Mahony, Tom O’Toole, Andrew Porter, James Ryan, Dan Sheehan, Nick Timoney, Kieran Treadwell, Josh van der Flier.

Backs

Bundee Aki, Robert Baloucoune, Joey Carbery, Jack Carty, Craig Casey, Andrew Conway, Keith Earls, Jamison Gibson Park, Mack Hansen, Robbie Henshaw, James Hume, Hugo Keenan, Jordan Larmour, Michael Lowry, Conor Murray, Garry Ringrose, Johnny Sexton.

Rugby: zakłady bukmacherskie na Six Nations 2022 w LV BET

Mecz Francja – Irlandia podczas Pucharu Sześciu Narodów odbędzie się już pierwszego dnia turnieju. Eksperci wskazują, że to właśnie to spotkanie może zadecydować i o losie tegorocznych rozgrywek.  Spotkają się w nim dwie drużyny, które mają największe szanse na zwycięstwo.  zdecydowanymi faworyta mi są Francuzi. Rok temu przegrali w zaciętej walce w finale z Walijczykami i teraz chcą nadrobić tę stratę. Do tego z najtrudniejszymi przeciwnikami, czyli właśnie Irlandią i Anglią, spotkają się na swoim terenie, na Stade de France.

W ofercie rugby LV BET znajdziesz możliwość typowania występów Francuzów i Irlandczyków. Do wyboru dostaniesz szeroki wybór rynków bukmacherskich. Jeśli wiesz, jak obstawiać rugby bez problemu poradzisz sobie również z Six Nations 2022! Do postawienia pewnych kuponów niezbędna jest dokładna analiza bukmacherska. Porównanie drużyn, zawodników, ich ostatnich występów, a nawet tak szczegółowe informacje jak miejsce rozgrywania meczu czy pogoda – to wszystko ma wpływ na wynik każdego meczu. A na jakie rynki bukmacherskie możesz liczyć? Wskazanie zwycięzcy spotkania, czy poszczególnych części meczu, dokładnego wyniku, wyniku z handicapem, liczby przyłożeń czy występów poszczególnych zawodników to tylko niektóre z nich! Jesteś gotowy podjąć to wyzwanie? Postaw swoje rugby typy na Six Nations 2022 w LV BET!