Antalya Open

Antalya Open

Antalya Open to młody turniej tenisa, który powraca do zmagań w kategorii ATP Tour 250. Na początku przyszłego roku tenisiści udadzą się do Turcji, gdzie powalczą o zwycięstwo. Jak będzie wyglądała rywalizacja? Oto najważniejsze informacje, które ułatwią Ci postawienie ATP typy w zakładach bukmacherskich LV BET.

Antalya Open to turniej męski. Po raz pierwszy tenisiści rywalizowali ze sobą w 2017 r. na kortach trawiastych. Odbyły się tylko trzy edycje imprezy. Eksperci wskazywali, że szczególnie niefortunny był termin turnieju, bo na tydzień przed Wimbledonem. Brakowało wielkich nazwisk, które przyciągnęłyby kibiców do śledzenia tej rywalizacji.

Antalya Open

Po rocznej przerwie turecki turniej powrócił do kalendarza ATP Tour. Tym razem jednak rywalizacja odbywa się na kortach twardych. Impreza przeniesiona została na początek roku. Najbliższa edycja zaplanowana jest już na 4-11 stycznia 2022 r. Tytułu bronić będzie Alex de Minaur, który w finale spotkał się z Aleksandrem Bublikiem. Australijczyk prowadził 2:0, gdy Kazach musiał skreczować z powody kontuzji prawej kostki. Mecz trwał tylko 8 minut. W grze podwójnej mężczyzn zaś najlepszym duetem okazali się Nikola Mektić i Mate Pavić, którzy pokonali Ivana Dodiga i Filipa Polasek.

26 zawodników – tylu tenisistów przystąpi do styczniowej rywalizacji. Organizatorzy wymieniają wśród nich m.in. Matteo Berrettini, David Goffin, Fabio Fognini, Alex de Mianur, Alexander Bublik, Nikoloz Basilashvili. Pełna lista startowa będzie znana przed turniejem. Warto więc trzymać rękę na pulsie i na bieżąco sprawdzać informacje o tureckim turnieju.

Polacy podczas Antalya Open

W 2017 r. w tureckiej rywalizacji wziął udział Kamil Majchrzak. Zawodnik rozegrał tam swój pierwszy mecz w drabince głównej turnieju z cyklu ATP. Polakowi udało się przejść wtedy przez eliminacje. W pierwszej rundzie turnieju na korcie trawiastym spotkał się z Włochem Andreasem Seppim. Zaskoczenia nie było – polski debiutant przegrał ze starszym i bardziej doświadczonym rywalem.

W ubiegłym roku, w pierwszej edycji Antalya Open po przerwie, na korcie twardym, do rywalizacji przystąpił zaś Kacper Żuk. Ten zawodnik miał więcej szczęścia, bo ominęły go eliminacje. Dostał się do głównego turnieju po serii wycofań. W pierwszej rundzie spotkał się z niżej notowanym Turkiem. Altug Celikbilek przez długi czas przegrywał, jednak nie w decydujących momentach. Ostatecznie to on wygrał.

Jak będzie w tym roku? Na więcej informacji o samym turnieju musimy jeszcze poczekać.

Analizy i typy bukmacherskie na Antalya Open

ATP tenis to jedne z ulubionych rozgrywek typerów w zakładach bukmacherskich. Każdy mecz tenisowy to wielkie emocje, które możesz poczuć niezależnie od czasu i miejsca. W każdej chwili możesz też postawić swoje typy bukmacherskie na Antalya Open w LV BET! Do postawienia pewnych typów bukmacherskich na to wydarzenie niezbędna jest dokładna analiza graczy. W tym turnieju nie zobaczysz najważniejszych nazwisk tenisowych rankingów, ale za to te, które najlepiej się zapowiadają. To wielkie emocje, które możesz przelać na swój bukmacherski kupon! Zakład na zwycięzcę meczu, na zwycięzcę turnieju, ilość gemów, poniżej/powyżej – to tylko niektóre z opcji możliwych do obstawiania.

Zakłady bukmacherskie na Antalya Open

ATP zakłady długoterminowe będziesz mógł postawić jeszcze przed rozpoczęciem turnieju, a w trakcie jego trwania również zakłady live. Ze wszystkich możliwości możesz skorzystać w LV BET – zarówno w serwisie internetowym, jak i w aplikacji mobilnej. Skorzystaj z atrakcyjnych kursów i postaw swoje typy bukmacherskie na Antalya Open!