ATP Finals 2021

ATP Finals 2021

Na zakończenie tegorocznych zmagań najlepszych tenisistów na świecie kibiców czeka nie lada gradka. Ośmiu najlepszych zawodników i par deblowych zagrają podczas ATP Finals w Londynie. Jeszcze nie ma zatwierdzonej listy graczy, ale duże szanse na udział ma jeden Polak – Hubert Hurkacz. Czy uda mu się zakwalifikować do ATP Finals? Początek zmagań 14 listopada 2021 r. Wyniki wszystkich meczów będziesz mógł typować w zakładach bukmacherskich LV BET.

ATP Finals to turniej męski, w którym występuje 8 najlepszych tenisistów i 8 najlepszych oraz deblowych w danym roku. Są oni wyznaczani na podstawie rankingu ATP. To już tradycja, która trwa od 1970 r. Początkowo turniej odbywał się w różnych miejscach, ale od 18 lat singliści i debliści spotykają w. Londynie. Rekordzistą jest Roger Federer, który triumfował podczas ATP Finals sześć razy. Zawodnicy będą walczyli w Londynie od 14 do 21 listopada. W puli nagród znajdzie się 5,7 mln dolarów (2020).

ATP Finals 2021

Męski turniej tenisowy rozegrany będzie w dniach 14-21 listopada 2021 r. w Pala Alpitour we włoskim Turynie. Udział wezmą w nim najwyżej sklasyfikowani gracze na ATP Tour 2021. To wydarzenie zakończy tegoroczny sezon tenisowy.

Ośmiu graczy, którzy zakwalifikują się do rozgrywek, podzielonych zostanie na dwie grupy i będą grać w systemie każdy z każdym. Dwóch tenisistów z najlepszymi wynikami przejdzie do półfinału, gdzie zagrają zwycięzca grupy ze zwycięzcą grupy, a zawodnik z drugiego miejsca z zawodnikiem z drugiej grupy. Wszystkie mecze singlowe, w tym finał, rozgrywany jest do trzech setów z dogrywkami w każdym z nich. Debel zaś gra dwa sety i trzeci z dogrywką.

Do rozgrywek już zakwalifikował się Novak Djoković (awans 11 lipca 2021 r.) oraz para deblowa Nikola Mektić i Mate Pavic (6 lipca 2021 r.) Na udział mają szansę również: Stefanos Tsitsipas, Daniił Miedwiediew, Aleksander Zwieriew, Andrej Rublow, Matteo Barrettiniego, Rafael Nadal, Kacper Ruud, Hubert. Hurkacz.

ATP Finals 2020

Ubiegłoroczne finały ATP rozegrano w O2 Arena w Londynie w dn. 15-22 listopada 2020 r. Była to ostatnia edycja zmagań w Londynie. Zawodnicy zagrali przy pustych trybunach ze względu na pandemię koronawirusa. W 51. turnieju singla w finale zmierzył się Daniił Miedwiediew z Dominiciem Thiem’em. Mecz zakończył się wynikiem 4-6, 7-6, 6-4 dla Rosjanina. W deblu zaś wygrała para Wesley Koolhof i Nikola Mektić, którzy pokonali Jurgena Melzera i Edouarda Rogera-Vasselina. 6-2, 3-6 i 10-5.

Analizy i typy bukmacherskie na ATP Finals 2021

Przed rozpoczęciem ostatniego turnieju najlepszych tenisistów na świecie w tym roku warto przeanalizować sytuację, aby postawić pewne typy bukmacherskie tenis. Mogą w tym również pomóc opinie ekspertów, którzy dokładnie analizują nie tylko występy zawodników, ale też sytuację w danym sezonie. Jednym z najważniejszych źródeł informacji jest również ATP ranking. Kto ma szanse na wygraną w tym roku? Wydaje się, że na podium może znaleźć się Novak Djoković, Daniił Miedwiediew, Aleksander Zwieriew lub Rafael Nadal. Na dokładne analizy trzeba poczekać do zatwierdzenia listy graczy, którzy wystąpią podczas ATP Finals.

Zakłady bukmacherskie na ATP Finals 2021 w LV BET

Szeroką ofertę zakładów długoterminowych oraz live znajdziesz w zakładach bukmacherskich LV BET. Legalny operator oferuje na każdy mecz nawet kilkadziesiąt rynków, z których możesz skorzystać. Wystarczy kilka kliknięć, aby przyłączyć się do ostatniej w tej sezonie gry. Sprawdź ofertę na stronie internetowej www.lvbet.pl.