Indonesia Open 2021 – turniej badmintona

Indonesia Open 2021 – turniej badmintona

Po dwuletniej przerwie zawodnicy Indonesia Masters znów zagoszczą na Bali! W dniach 16-21 listopada 2021 r. najlepsi badmintoniści zmierzą się na poziomie Super 750. W tegorocznej puli nagród znalazło się 600 tys. dol. Kto ma szansę na wygraną? Postaw swoje badminton zakłady już dziś! Najlepszą ofertę znajdziesz u legalnego bukmachera LV BET.

Indonezja będzie gospodarzem trzyturniejowego etapu azjatyckiego na Bali, który zakończy HSBC BWF World Tour 2021: Indonesia Masters 2021, Indonesia Open i finałów HSBF World Tour. Doroczną rywalizację organizować będzie Indonezyjskie Stowarzyszenie Badmintona. Po raz pierwszy turniej odbył się w 1982 r. Przez lata jego ranga wzrastała i dziś jest jednym z najważniejszych wydarzeń na świecie.

Indonesia Open: wcześniejsze edycje

Pandemia koronawirusa dotknęła praktycznie wszystkie dyscypliny sportowe na świecie, w tym badmintona. W ubiegłym roku indonezyjski turniej nie doszedł do skutku. Rozgrywki miały odbyć się w dn. 16-21 czerwca 2020 r. na stadionie sportowym Istora Senayan w Dżakarcie. Światowa Federacja Badmintona najpierw zawiesiła rozgrywki, później całkowicie je odwołała. Podobny los spotkał inne turnieje badmintona – nie odbyły się Australia Open, Thailand Open oraz Russia Open.

Po raz ostatni zawodnicy spotkali się na Indonesia Open w 2019 r. Rozgrywki odbyły się w Istora Gelora Bung Karno w Dżakarcie. Od 16 do 21 lipca 2019 r. najlepsi gracze świata walczyli o 1 250 000 dolarów. W męskim singlu najlepszy okazał się Chou Tien-chen, zaś w damskim – Akane Yamaguchi. W deblu zaś triumfowali Marcus Fernaldi Gideon z Kevinem Sanjaya Sukamuljo oraz Yuki Fukushima z Sayaka Hirota. W podwójnym mikście najlepsi okazali się Zheng Siwei i Huang Yaqiong.

Badminton: zasady gry

Badminton to gra, którą zna każdy jeszcze ze szkoły. W rozgrywce udział biorą dwie lub cztery osoby. Każdy mecz trwa do dwóch wygranych setów, a jeden set kończy się po zebraniu przez drużynę 21 pkt. (lub dwóch punktów przewagi powyżej wyniku 20:20). Podczas całej gry obowiązują ściśle określone zasady, m.in. dotyczące serwisu – jak nieodrywanie stóp od boiska, czy trzymanie rakiety poniżej dłoni gracza. Punkty przyznawane są w sytuacji, gdy lotka spadnie na boisko przeciwnika; może dotknąć siatki. Jeśli przez nią nie przejdzie lub trafi w out – punkt zdobywa przeciwnik.

Analizy i typy bukmacherskie na Indonesia Open 2021

Indonesia Open 2021 to jedno z wydarzeń, które będziesz mógł typować w zakładach bukmacherskich LV BET. Przed postawieniem kuponu bukmacherskiego na to wydarzenie warto przeprowadzić dokładną analizę możliwości zawodników. Nie ułatwi jej na pewno przerwa w indonezyjskich rozgrywkach, jednak profesjonalni typerzy nie powinni mieć z tym problemów. Ważne jest też sprawdzenie opinii ekspertów oraz oferowanych przez analityków bukmachera kursów. Badminton stwarza możliwości emocjonującej gry i wyboru wielu rynków bukmacherskich. Możesz m.in. typować zwycięzcę meczu, wygraną seta czy nawet dokładnego wyniku seta. Oferta ta dostępna będzie nie tylko w zakładach długoterminowych, ale też w zakładach live. Czy znów wygra reprezentant Indonezji? Do tej pory rozgrywki zostały całkowicie zdominowane przez reprezentantów tego kraju.

Zakłady bukmacherskie na Indonesia Open 2021 w LV BET

Badminton zakłady bukmacherskie możesz postawić w zakładach bukmacherskich LV BET. Możesz to zrobić zarówno w serwisie internetowym, jak i aplikacji mobilnej legalnego bukmachera. Postawienie kuponu zajmie Ci dosłownie chwilę, a będziesz mógł cieszyć się ze swojej wygranej. Badminton obstawianie jeszcze nigdy nie było tak łatwe!