BLAST Premier: Spring Finals 2022 – sprawdź terminarz i typy ekspertów!

BLAST Premier: Spring Finals 2022 – sprawdź terminarz i typy ekspertów!

Polski duet z ENCE po pokonaniu Astralis zapewniło sobie awans na wiosenne finały cyklu BLAST Premier 2022. Kto jeszcze wystąpi w turnieju? Na blogu LV BET poznasz najważniejsze informacje i typy bukmacherskie na wiosenne finały.

BLAST Premier Spring Finals 2022 odbędzie się w dniach 15 – 19 czerwca w Altice Arena w Lizbonie. Łączna pula nagród turnieju wyniesie 425 tysięcy dolarów.  Zwycięzcy imprezy otrzymają też bilet na światowe finały BLAST Premier. Tam do zdobycia będzie już znacznie więcej, bo milion dolarów.

BLAST Premier: Spring Finals: uczestnicy

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że zbliżający się BLAST odbędzie się na lanie. Organizatorzy zdradzili wiele więcej niż miejsce.  Areną rozgrywek będzie Lizbona, stolica Portugalii, a wstęp na turniej będą mieli nie tylko uczestnicy, ale też widzowie! To ogromna zmiana po ostatnich turniejach, gdzie brakowało publiczności.

Kogo zobaczymy podczas wiosennego turnieju? Do rozgrywek zakwalifikowało się 8 najlepszych zespołów. Wśród nich znaleźli się Paweł „dycha” Dycha i Olek „hades” Miśkiewicz z ENCE i przystąpią do ostatecznego boju o mistrzowski tytuł wiosny.

Teamy i zawodnicy BLAST Premier: Spring Finals

  • BIG – tabseN, tiziaN, syrsoN, faveN, Krimbo
  • ENCE – Snappi, Spinx, dycha, handes, maden
  • FaZe Clan – rain, broky, Twistzz, karrigan, ropz
  • G2 Esports – JACKZ, huNter-, NiKo, m0NESY, Aleksib
  • Natus Vincere – s1mple, electroniNic, Boomb14, Perfecto, b1t
  • OG – valde, mantuu, niko, flameZ, nexa
  • PaiN Gaming – PKL, biguzera, hardzao, NEKIZ, nython
  • Team Vitality – apEX, ZywOo, misutaaa, dupreeh, Mahisk.

Największym nieobecnym tego zestawienia jest ekipa FURIA Esports. Brazylijczycy pewnie wygrywali kolejne mecze i niespodziewanie przegrali i odpadli z rozgrywek w decydującym spotkaniu.

W skład każdej drużyny Counter Strike: Global Offensive wchodzi pięciu zawodników plus trener, który w niektórych teamach pełni równolegle funkcję zawodnika rezerwowego.

CS:GO – zasady gry

CS: GO to typowa gra strzelanka. Występują w niej dwie drużyny, które ze sobą walczą. To terroryści i antyterroryści. W sumie jest 10 zawodników, czyli po 5 w każdej drużynie. Terroryści mają za zadanie podłożyć bombę i zniszczyć strategiczny punkt, zaś antyterroryści muszą udaremnić ich działanie. W połowie potyczki drużyny zmieniają się miejscami na mapie. To bardzo ważne, bo te nie są dokładnie zbalansowane i dają nierówne szanse na wygrane.

Obstawianie CS:GO jest bardzo atrakcyjne. To dość przewidywalna gra, a odpowiednie przygotowanie i analiza pozwolą na znaczne zminimalizowanie ryzyka i postawienie pewnych typów bukmacherskich. Fani tej gry nie powinni mieć problemu z wytypowaniem zwycięzcy. A Ty jesteś gotowy na nową przygodę? Obstawiaj mecze CS:GO!

Finał turnieju BLAST Premier: Spring Groups 2022

BLAST Premier: Spring Finals 2022 będzie finałem turnieju BLAST Premier: Spring Groups 2022. W rywalizacji zostali już tylko najlepsi!

Turniej Blast Premier Spring był rozgrywany w systemie pucharowym. Wyłonione zostały dwie odrębne drabinki. Celem tego walki grupowej było wywalczenie awansu do Spring Finals. Do zwycięstwa w każdym meczu potrzebne były dwie wygrane mapy. Każda z drużyn mogła wybrać jedną z nich. W przypadku remisu, trzecia została wybrana losowo.

Nagroda pieniężna w finale to jedno, ale dodatkowa dla zwycięzcy to drugie. A będzie nią bilet na BLAST Premier: World Finals 2022! Globalne finały serii turniejów BLAST Premier zaplanowane są w dn. 14-18 grudnia 2022 r. Znów do gry podejdzie 8 teamów, tylko pula nagród znacznie wzrośnie – wyniesie okrągły milion dolarów! Zwycięzcy zgarną połowę tej kwoty.

Zakłady bukmacherskie na BLAST Premier w LV BET

BLAST Premier: World Final 2022 to najważniejsze wydarzenie, które czeka na fanów CS:GO! Legalny bukmacher LV BET również nie mógł go opuścić! Wcześniej jednak warto śledzić wiosenne zmagania w ramach BLAST i inne turnieje, dzięki którym poznasz formę i możliwości zawodników. Tylko przemyślane typy będą pewne, a Twoje kupony bukmacherskie trafne. Postawić je możesz w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej LV BET. Znajdziesz tam najlepsze zakłady bukmacherskie na ten turniej. Skorzystaj z wyboru rynków i atrakcyjnych kursów. Postaw swoje typy bukmacherskie na BLAST Premier: Spring Finals 2022 w LV BET i wygrywaj!