Super Liga – zakłady specjalne. Bukmacherzy reagują na powstanie nowych rozgrywek

Super Liga – zakłady specjalne. Bukmacherzy reagują na powstanie nowych rozgrywek

Europejska Super Liga to przedsięwzięcie zainicjowane przez 12 czołowych klubów europejskich z Hiszpani, Włoch oraz Anglii. Nowe rozgrywki mają być konkurencją dla Ligi Mistrzów pod egidą UEFA. Kluby założycielskie twierdzą, że ich projekt pozwoli uczestnikom zarobić dużo większe pieniądze, niż w Lidze Mistrzów. Zakłady bukmacherskie Super Liga już teraz reagują na nowy projekt piłkarski. Bukmacherzy oddają do dyspozycji graczy zakłady specjalne związane z tymi rozgrywkami.

Super Liga – o co w tym wszystkim chodzi?

Dwanaście czołowych klubów z Europy postanowiło odłączyć się od Ligi Mistrzów UEFA i założyć własne rozgrywki. Powód? Oczywiście chodzi o pieniądze. Uczestnicy Super Ligi mają zarabiać nawet ośmiokrotnie więcej niż w Champions League. W skład nowych rozgrywek wchodzą trzy kluby z Hiszpanii: Real, Atletico, Barcelona, trzy kluby z Włoch: Inter, Milan, Juventus oraz sześć klubów z Anglii: Chelsea, Arsenal, Manchester United, City, Liverpool, Tottenham. Format nowych rozgrywek ma prezentować się następująco:

  •       Do gry przystąpi 12 klubów założycielskich, 3 kluby zaproszone przez organizatorów oraz 5 klubów wyłonionych w drodze eliminacji.
  •       Zespoły zostaną podzielone na 2 grupy po 10 drużyn. Rozgrywki toczyć się będą systemem kołowym z meczem u siebie oraz meczem wyjazdowym. W sumie, każdy zespół rozegra w fazie grupowej 18 spotkań.
  •       Do fazy play off awansują trzy najlepsze zespoły z każdej grupy. Drużyny z miejsc 4. i 5. zagrają baraże o pozostałe dwa miejsca.
  •       Ćwierćfinały i półfinały będą rozgrywane jako dwumecz, a finał jako jedno spotkanie na neutralnym boisku wybranym przez organizatorów.

Nowe rozgrywki budzą ogromne zainteresowanie, czego wynikiem są m.in. Super Liga zakłady specjalne dostępne w niektórych serwisach bukmacherskich. Ofertę dla swoich klientów przygotował serwis LV BET,  w którym można obstawiać to, kiedy Superliga wystartuje, kto do niej dołączy, a nawet, kto wygra pierwszą edycję zmagań.

Kiedy rusza Superliga?

Jednym z wiodących tematów dyskusji jest to, kiedy ruszy The Super League. Klienci serwisu bukmacherskiego LV BET mogą wybrać Super Liga obstawianie i wskazać swój typ na to, kiedy ruszą elitarne rozgrywki. W pierwotnych założeniach, projekt miał wystartować już w sierpniu 2021 roku, ale biorąc pod uwagę ogromną krytykę ze strony kibiców, a także groźby UEFA, Super Liga typy zakładają, że rozgrywki nie wystartują w 2021 roku. Jest to bardzo mało prawdopodobne.

Pojawia się coraz więcej informacji na temat tego, że niektóre kluby założycielskie już teraz myślą o wycofaniu się z rozgrywek. Zakłady bukmacherskie Super Liga pozwalają nam obstawiać, które drużyny przyłączą się do projektu. Biorąc jednak pod uwagę duże kontrowersje, wiele klubów nie zamierza angażować się w nowe rozgrywki. Super Liga typy na chwilę obecną bardziej skupiają się na tym, czy Fiorentino Perezowi uda się zrealizować swój plan i przenieść konstrukt teoretyczny, jaką jest Superliga, do sfery praktycznej.

Zakłady specjalne na Super Ligę dostępne już dzisiaj

Nowy projekt zaaktywizował serwisy bukmacherskie, które oddały do dyspozycji swoich klientów Super Liga zakłady specjalne. Gracze mogą typować, czy rozgrywki powstaną, a także, kiedy odbędzie się pierwsza edycja. Możliwe jest również Super liga obstawianie swoich faworytów do wygrania pierwszej edycji rozgrywek. Gdzie możemy postawić takie zakłady? LV BET to Super Liga bukmacher, w którym dostępne są zakłady specjalne związane z rozgrywkami The Super League.

Oferta zakładów będzie na bieżąco aktualizowana, zgodnie z najświeższymi doniesieniami ze strony klubów założycielskich. Na dzień dzisiejszy możemy jedynie spekulować, czy zakłady bukmacherskie Super Liga pozwolą nam typować elitarne mecze największych klubów Europy w rozgrywkach będących konkurencją dla Ligi Mistrzów UEFA.