Sprawdź typy bukmacherów na Eurowizję 2022!

Sprawdź typy bukmacherów na Eurowizję 2022!

66. Konkurs Piosenki Eurowizji już wkrótce zostanie rozstrzygnięty! Kto ma największe szanse na zwycięstwo? Poznaj nasze typy bukmacherskie na blogu LV BET, a później postaw zakłady w naszym serwisie.

Eurowizja 2022

W tegorocznej edycji Eurowizji udział wezmą reprezentanci 40 krajów.  Będą to artyści z: Albania, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Macedonia Północna, Niemcy, Gruzja, Grecja, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy, Łotwa, Litwa, Malta, Mołdawia, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina i Wielka Brytania.

Podczas konkursu nie zobaczymy reprezentantów Białorusi i Rosji. Pierwsze państwo otrzymało wykluczenie jeszcze w ubiegłym roku (na trzy lata).  Przyczyną było zgłoszenie przez kraj piosenki promującej reżim Aleksandra Łukaszenki. Rosja zaś została wykluczona od razu po rozpoczęciu agresji zbrojnej na Ukrainę.

Możliwość wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji mają wyłącznie państwa, których narodowy nadawca jest członkiem Europejskiej Unii Nadawców. Przynależy do niej pięćdziesięciu sześciu członków. Na wygraną ma szansę każdy z nich. W 66-letniej historii konkursu wygrywały już ballady, popowe przeboje i mroczne melodie. Niektórzy eksperci wskazują, że w konkursie tym de facto nie liczy się prezentowana muzyka, a… nastroje polityczne na świecie. To powód, dla którego coraz częściej Polski reprezentant jest wskazywany wśród mocnych faworytów tegorocznej edycji. Będzie nim Krystian Ochman, który zaprezentuje utwór „River”.

Na liście uczestników nadal znajduje się Ukraina. Co więcej – potwierdzono jej udział w Eurowizji. Do Turynu ma udać się zespół Kalush Orchestra, którego członkowie walczą obecnie na froncie i angażują się w wolontariat na terenie kraju. Wielu typerów wskazuje, że jeśli faktycznie reprezentacji Ukrainy udadzą się na konkurs, zdobędą zwycięstwo.

66. konkurs Piosenki Eurowizji w Turynie

Główna rywalizacja w Turynie rozpocznie się od półfinałów. Przeszli do niego zawodnicy, którzy okazali się najlepsi w krajowych preselekcjach. Półfinały będą dwa i odbędą się w terminarz 10 i 12 maja. Finał Eurowizji 2022 zaś zaplanowany jest na 14 maja 2022 r. To właśnie wtedy poznamy wyniki i zwycięzców Eurowizji 2022. Koncerty grane będą w tamtejszej hali PalaOlimpico w Turynie. Poprowadzą je Mika, Alessandro Cattelan i Laura Pausini. Możliwość organizacji tegorocznego konkursu Włochy otrzymały dzięki wygranej w rok wcześniej. Eurowizję 2021 wygrał zespół Maneskin.

Jak typować telewizyjne widowisko muzyczne Eurowizja 2022?

Pierwsze typy bukmacherskie w LV BET możesz postawić na długo przed konkursem. Tradycyjnie już początkową możliwością jest obstawienie narodowości przyszłego zwycięzcy. W ofercie bukmachera znajdziesz też inne typ, m.in. czy Polska wygra Eurowizję, czy wygra w 2. półfinale, czy zakwalifikuje się do finału. Często są to nawet tak nieoczywiste pytania jak czy wygra kobieta czy mężczyzna? Oferowane kursy bukmacherskie zmieniają się w zależności od sytuacji na świecie czy wskazań ekspertów. Z których Ty skorzystasz?

Przed postawieniem kuponu warto przeprowadzić analizę bukmacherską. W obecnej sytuacji szczególnie warto sprawdzić przewidywania ekspertów. Nastroje panujące wśród znawców często przekładają się na końcowe wyniki. Kto znajduje się wśród faworytów bukmacherów?

Ukraina: Kalush Orchestra – Stefania

Ukraina aktualnie jest faworytem do wygrania tegorocznego konkursu Eurowizji. Eksperci i bukmacherzy uważają, że nagroda będzie następstwem sytuacji kraju. Inni zaś przyznają, że prezentowany utwór ma szansę na wygraną sam w sobie. Czy tak się stanie? Przekonamy się wkrótce.

Polska: Krystian Ochman – River

Jeszcze nigdy reprezentant Polski nie sięgnął po główną nagrodę. W tym roku notowania Krystiana Ochmana są wysokie. W Turynie zwycięzca The Voice of Poland zaśpiewa balladę River.

Szwecja: Cornelia Jakobs – Hold Me Closer

Gdyby 30-latka wygrała tegoroczną edycję Eurowizji Szwecja triumfowałaby w konkursie po raz trzeci w ciągu ostatnich 11 lat.  Według bukmacherów szanse na to są naprawdę duże.

Włochy: Mahmood i Blanco – Brividi

Włosi wygrają drugi raz z rzędu? To również mocny typ bukmacherski! Kraj będzie reprezentował Mahmood, który w 2019 r. wystąpił już w konkursie Eurowizji i zajął drugie miejsce. Tym razem na scenie wesprze go młody raper Blanco, z którym wykona balladę Brividi.

Wielka Brytania: Sam Ryder – Space Man

Brytyjczycy od wielu lat nie wygrali Eurowizji. Duże nadzieje wiążą z wokalistą Samem Ryderem, który ma aż 12 milionów obserwujących na Tik Toku. Podczas koncertu w Turynie wykona radiowy utwór Space Man.

Zakłady bukmacherskie na Eurowizję 2022 w LV BET

Swoje kupony bukmacherskie na Eurowizję postawisz w LV BET! Legalny bukmacher umożliwia typowanie konkursu w serwisie bukmacherskim oraz w aplikacji mobilnej. Znajdziesz tam podstawową możliwość, czyli wskazanie zwycięzcy, a przed wydarzeniem również pojawią się dodatkowe rynki. Jesteś gotowy na to wydarzenie? Przygotuj się do typowania Eurowizji 2022 w LV BET? Podejmij to wyzwanie!