Jakie rodzaje zakładów bukmacherskich są w LV BET?

Jakie rodzaje zakładów bukmacherskich są w LV BET?

Zakłady bukmacherskie nierozwiązalnie związane są ze sportem. Początkowo zwykle zawierane były ustnie, a dziś ich struktura jest bardzo rozbudowana. Przyjmują najróżniejszą formę – od długoterminowych do zakładów live. Jak odnaleźć się w dzisiejszej ofercie zakładów bukmacherskich? Poznaj rodzaje zakładów bukmacherskich i najważniejsze informacje o ich typowaniu w LV BET!

Zakłady single

To najprostszy typ zakładów bukmacherskich, które znajdziesz u każdego operatora. Wybierając zakłady singlowe zadaniem typera jest wytypowanie pojedynczego meczu. Zadaniem typera jest wskazanie zwycięzcy lub wyniku remisowego. To właśnie ten typ zakładu jest pokazywany na głównej stronie bukmachera. Zakłady single do rozwiązania wymagają zakończenia wskazanego spotkania. Z uwagi na swoją prostotę często korzystają z niego początkujący typerzy.

Zakłady przedmeczowe

To najbardziej popularny rodzaj zakładu bukmacherskiego. Zakłady zawierane są jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia. Typer ma więc czas, aby pomyśleć, porównać możliwości uczestników i bez pośpiechu podjąć decyzję. Jakie formy mogą przyjąć? Zadaniem typera może być wskazanie, czy obie drużyny strzelą gola, czy wygra gospodarz spotkania czy mecz wygra zespół gości. Typer może mieć też za zadanie wytypowanie dokładnego wyniku czy rzutów rożnych. Ten rodzaj zakładów daje bardzo szerokie możliwości obstawiania!

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo są zakładami single, z tą różnicą, że są stawiane podczas trwania wydarzenia, czyli w czasie jego trwania. A to daje typerowi mnóstwo niestandardowych opcji bukmacherskich, które wiążą się z większym ryzykiem. Decyzje trzeba podejmować bardzo szybko, reagując na wydarzenia podczas rozgrywki. Zakłady na żywo pozwalają więc na typowanie np. strzelca najbliższego gola. Po jego trafieniu bukmacher zablokuje tę opcję, ale może wystawić kolejne rynki. Oferowane w zakładach na żywo kursy bukmacherskie są dynamiczne, ale też często bardzo opłacalne.

Zakłady długoterminowe

Zakłady długoterminowe, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają na obstawianie wydarzeń z dużym wyprzedzeniem czasowym. Najlepszym przykładem jest wytypowanie zwycięzcy całej ligi czy mistrza Formuły 1 w trwającym sezonie.  Tego typu zakłady często nie ograniczają się wyłącznie do wydarzeń sportowych.

Zakłady AKO (akumulowane)

Kupony na zakłady akumulacyjne składają się z kilku różnych spotkań i często proponują bardzo atrakcyjne kursy. Pozwalają na dobry zarobek nawet przy niewielkiej stawce. Nie jest to jednak bardzo łatwe, bo aby kupon był zwycięski niezbędne jest prawidłowe wytypowanie wszystkich wydarzeń. Jedna pomyłka będzie oznaczała przegraną całego kuponu.

Zakłady na handicapy i liczbę bramek w formie under/over

Czym jest handicap? To określenie dla liczby punktów bądź bramek, jaką bukmacher wystawiający zakłady odejmie lub doda do konta drużyny biorącej udział w spotkaniu. Innymi słowy – handicap odnosi się do wyniku i polega na dawaniu jednej z drużyn przewagi poprzez dodanie gola, punktów, setów.

Głównym założeniem jest wyrównanie szans obydwu stron pojedynku. Wyróżnia się handicap pojedynczy -1, +1, -2, +2 itd. Oznacza to, że w meczu piłki nożnej drużyna zyskuje gola lub dwie bramki przewagi. W tym typie handicapu może paść remis, ale nie można go obstawić. W przypadku takiego zakończenia spotkania typer otrzymuje zwrot stawki.

Wybierając handicap azjatycki +0.5, -0.5 nie ma mowy o remisie, a więc i o zwrocie stawki. Zespół otrzymuje przewagę lub stratę połowy gola.

Zakłady specjalne

Specjalne zakłady to zupełnie inne możliwości typowania niż zakłady meczowe. Typer obstawia prawdopodobieństwo wystąpienia danej opcji. Mogą oczywiście dotyczyć sportu, ale będą to odpowiedzi na pytania, np. czy Robert Lewandowski w najbliższym meczu wyjdzie w składzie wyjściowym. Częściej jednak dotyczą wydarzeń kulturalnych czy politycznych. Możesz wskazać, kto zostanie prezydentem kraju, kto dostanie się do sejmu czy senatu. Mogą być to również typy na zwycięzców nagrody Grammy czy zdobywców Oscarów. Zakłady specjalne często zaskakują, a nawet śmieszą. Mają zaciekawić i zachęcić do postawienia kuponów. Są ciekawostką w zakładach bukmacherskich i gwarantują dobrą zabawę.

Stawianie zakładów w LV BET

Obstawianie zakładów bukmacherskich jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy, że poznasz ofertę LV BET. Możesz to zrobić w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Masz ją na wyciagnięcie ręki, niezależnie od czasu i miejsca. Wystarczy kilka kliknięć, a przefiltrujesz ofertę do interesującej. Poznasz dostępne rynki i oferowane kursy. Nie zapomnij też sprawdzić dostępne promocje i bonusy. To dzięki nim Twoje typowanie będzie jeszcze bardziej emocjonujące! Nie zwlekaj dłużej i podejmij wyzwanie w LV BET!

Obstawianie wyników sportowych w zakładach bukmacherskich LV BET

Legalny bukmacher LV BET oferuje szeroki wybór zakładów sportowych, ale też specjalnych. Niezależnie od tego, z jakich możliwości zdecydujesz się skorzystać, warto abyś najpierw przeprowadził dokładną analizę bukmacherską. Pod uwagę weź jak najszersze informacje dostępne o wydarzeniu i jego uczestnikach. Porównaj szanse na wygraną, formę zawodników, sprawdź wcześniejsze wyniki. Wyciągnięcie odpowiednich wniosków z analizy bukmacherskiej pozwoli Ci zminimalizować ryzyko i pewnie wygrać! Obstawiaj wyniki sportowe w LV BET!