Mistrzostwa Świata w kolarstwie

Mistrzostwa Świata w kolarstwie

94. Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym odbędą się w dniach 19-26 września 2021 r. Zawodnicy, po raz jedenasty w historii, będą ścigali się w Brugii i Leuven w Belgii. Ty również możesz przyłączyć się do tej rywalizacji i to nie wsiadając na rower! Wystarczy, że wejdziesz do serwisu internetowego legalnego bukmachera LV BET i postawisz swój kupon bukmacherski na to wydarzenie! Sprawdź, jak będzie wyglądała tegoroczna impreza i wytypuj jej zwycięzcę.

Rywalizacja o koszulkę lidera rozpocznie się 19 września 2021 r. od jazdy indywidualnej na czas mężczyzn. W sumie podczas mistrzostw zaplanowanych jest 11 wyścigów. Ostatni, który odbędzie się 26 września, będzie wspólnym startem.

Trasa MŚ kolarstwo 2021

Pierwsze wyścigi ruszą z Knokke – Heist leżącego nad Morzem Północnym. Meta zaś położona będzie w Brugii. Zaplanowana trasa jest kompletnie płaska. Nie ma więc co liczyć na utrudniania z tej strony. Może więc okazać się, że ważnym czynnikiem w tegorocznej rywalizacji mogą być warunki pogodowe. Eksperci szczególnie zwracają uwagę na siłę wiatru, jednak czy faktycznie wystąpi i jaką będzie miał moc będzie wiadomo dopiero przed zawodami. Dla kobiet tegoroczną trasę zaplanowano na dystansie 30,3 km, zaś ta dla mężczyzn jest o 13 km dłuższa (w sumie wyniesie 268 km).

Starty wspólne rozpoczną się w stolicy prowincji Brabancja Flamandzka – Leuven. Kobiety, mężczyźni i młodzieżowcy wystartują z historycznego centrum Antwerpii, kategorie juniorskie powalczą wyłącznie podczas rundy Leuven.

Podczas rywalizacji mężczyzn na odcinku 268 km różnica wzniesień wynosi tylko 2562 km.

Program mistrzostw świata w kolarstwie szosowym, Flandria 2021:

19 września 2021 r. (niedziela)

jazda indywidualna na czas elity mężczyzn (43,3 km)

20 września 2021 r. (poniedziałek)

jazda indywidualna na czas mężczyzn do lat 23 (30,3 km)

jazda indywidualna na czas elity kobiet (30,3 km)

21 września 2021 r.  (wtorek)

jazda indywidualna na czas juniorek (19,3 km)

jazda indywidualna na czas juniorów (22,3 km)

22 września 2021 r. (środa)

jazda drużynowa na czas sztafet mieszanych (44,5 km)

24 września 2021 r.  (piątek)

wyścig ze startu wspólnego juniorek (73,7 km)

wyścig ze startu wspólnego młodzieżowców (162,6 km)

25 września 2021 r. (sobota)

wyścig ze startu wspólnego juniorów (119,4 km)

wyścig ze startu wspólnego elity kobiet (157,7 km)

26 września 2021 r. (niedziela)

wyścig ze startu wspólnego elity mężczyzn (267,7 km)

Analizy i typy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w kolarstwie w LV BET

Wnikliwe przeanalizowanie możliwości kolarzy może pomóc Ci w wytypowaniu zwycięzcy tegorocznych mistrzostw. Doświadczonemu typerowi wiele mogą powiedzieć występy kolarzy w Japonii – trudno będzie kolarzom zrobić formę w ciągu miesiąca, więc warto obserwować rywalizację w Japonii. Możesz też sprawdzić typy bukmacherskie innych typerów oraz przeanalizować kursy oferowane w zakładach bukmacherskich LV BET. Dzięki temu sprawdzisz, kto jest faworytem analityków bukmachera i ma największe szanse na wygraną.

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w kolarstwie w LV BET

Wiele ciekawych rynków, atrakcyjne kursy bukmacherskie i ciekawe promocje i bonusy – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym bukmachera LV BET. Operator oferuje zakłady bukmacherskie na wszystkie na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie, w tym na Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowych 2021. Musisz z nich skorzystać! Typowanie jeszcze nigdy nie było tak proste – wystarczy kilka kliknięć, a postawisz swój kupon bukmacherski na to wydarzenie i wygrasz. Sprawdź też ofertę kursów i zakładów na wyścig kolarski Paris – Roubaix Femmes 2021!