IEM Katowice 2022

IEM Katowice 2022

Od 15 do 27 lutego nie zabraknie możliwości dla typerów wybierających e-sporty! To właśnie w tych dniach rozegrany będzie najważniejszy polski turniej CS:GO –  IEM Katowice.  Szesnaście teamów powalczy o zwycięstwo w tej prestiżowej rozgrywce.  Spodki po raz kolejny będą gościły najlepszych zawodników esport CS:GO, a zakłady bukmacherskie LV BET zaoferują najlepsze możliwości typowania!  Skorzystaj z oferty i rozpocznij obstawiania meczy CS:GO!

Zgodnie z obecnymi informacjami do katowickich Spodków wejdą kibice Counter Strike: GO. Co prawda z ograniczeniami, bo z uwagi na bezpieczeństwo wpuszczeni zostaną tylko fani zaszczepieni lub posiadający status ozdrowieńca. Tradycyjnie już wstęp na teren imprezy będzie bezpłatny.

Format rozgrywek

Rywalizacja w ramach IEM Katowice rozpocznie się 15 i 16 lutego 2022 r. Awans z niej wywalczy osiem drużyn. W fazie grupowej turnieju udział weźmie zaś16 zespołów z całego świata. Do tej pory organizatorzy potwierdzili uczestnictwo części teamów. Wśród zespołów, które zakwalifikowały się bezpośrednio znaleźli się: Natus Vincere, Gambit E-sport, G2 E-sport, Team Viitality, Heroic, Virtus.pro, FURIA Esports i Team Liquid. Zobaczymy też: Ninjas in Pyjamas, Astralis, FaZe. Clan, GODSENT, Extra Salt, MIBR, Renegades i TYLOO. Kolejnych siedmiu uczestników dostanie powołanie dzięki światowemu rankingowi ESL a jedno miejsce czeka na Mistrza Polski.

Początkowa rozgrywka przyjmie format podwójnej eliminacji (Bo3). Do półfinałów dostaną się trzy najlepsze drużyny z grupy, z czego zwycięzcy powalczą o możliwość gry w finale, a wicemistrzowie i zwycięzcy 3. miejsc zagrają w ćwierćfinałach.

O co będzie toczyła się walka? Po pierwsze: o pieniądze. Wielkie pieniądze, bo w puli znajdzie się milion dolarów, z czego 400 tys. dol. trafi do zwycięzcy. Najlepsze zespoły otrzymają też dodatkowe punkty w rankingu ESL Tour.

Chcesz rozpocząć obstawianie meczy CS:GO i nie wiesz, od analizy którego teamu rozpocząć? Ogranicz się do. tych najlepszych. W Katowicach wystąpią obecni mistrzowie świata, czyli Natus Vincere. Zawodnicy z G2 Esports na niedawnym Majorze sięgnęli zaś po wicemistrza. Niespodzianką mogą okazać się zaś występy Vitality i Team Liquid, ponieważ w obu drużynach przed rozpoczęciem sezonu 2022 ma dojść do ważnych kadrowych zmian. A na kogo Ty postawisz CS:GO typy?

IEM Katowice 2021

Intel Extreme Masters Katowice 2021 zakończyło się zwycięstwem teamu Gambit Esports, pierwszym w historii. W finale wygrali 3:1 z Virtus.pro. Największym zaskoczeniem rozgrywek okazał się   finał StarCraft II. 18-letni Riccardo „Reynor” Romiti pokonał w nim 3:2 Joo „Zest”Sung-wooka. Była to pierwsza w historii IEM Katowice wygrana zawodnika spoza Korei.

Ubiegłoroczna edycja turnieju w Spodkach pokazała też, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się esporty. Ponad 1000 godzin transmisji śledzili fani z całego świata. Obecna zapewne również będzie dostępna online.

CS:GO: obstawianie w LV BET

Turnieje Counter Strike: Global Offensive dla polskich kibiców kojarzą się głównie z naszym rodzimym IEM Katowice. To prestiżowa impreza, dzięki której Polacy udowadniają swoją mocną pozycję w świecie esportów. Takiego wydarzenia nie może więc zabraknąć w LV BET! Swoje kupony na tę rywalizację postawisz w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej. Wybierając obstawianie esportów warto się najpierw przygotować. Dokładna analiza bukmacherska ułatwi wytypowanie zwycięzcy, ale też skorzystanie z innych, bardziej szczegółowych rynków.  Przyłącz się do zabawy i obstawiaj IEM Katowice w LV BET!