IEM Dallas 2022 – kto ma największą szansę na zwycięstwo?

IEM Dallas 2022 – kto ma największą szansę na zwycięstwo?

Siedemnasty sezon Intel Extreme Masters rozegrany będzie w Dallas. Po prawie trzyletniej przerwie zawodnicy mają szansę na powrót do rywalizacji w Teksasie w formule LAN. Jak będzie wyglądał turniej? Poznaj najważniejsze informacje na blogu LV BET. 

Szesnasty sezon IEM Winter 2021 odbył się w dniach 2-12 grudnia 2021 r. w Sztokholmie. Do rozgrywek przystąpiło 16 drużyn z całego świata. Pula nagród wyniosła 250 tys. dolarów. Konkurentów pokonał team Vitality, który w finale spotkał się ze szwedzką drużyną NIP (wynik 3:0). Czy w tym roku również sięgną po zwycięstwo? Poznaj najważniejsze informacje o turnieju i postaw swoje zakłady bukmacherskie w LV BET!

IEM Dallas

Przed główną rywalizacją w Dallas drużyny muszą przejść przez kwalifikacje. Te odbędą się w Europie, Oceanii, Ameryce Północnej i Łacińskiego. Do wygrania będzie sześć biletów do turnieju głównego. Drużyny rozpoczną od eliminacji otwartych, a zakończą na etapie zamkniętym. W ostatniej fazie cztery drużyny spotkają się z czterema zaproszonymi przez organizatorów.  Wyłonią one po dwie drużyny z każdego regionu i jedną z Oceanii. Pozostałe 12 miejsc będzie rozstawionych; zajmą je drużyny zaproszone przez organizatorów oraz zajmujących odpowiednie miejsca w ESL World Ranking.

Terminarz kwalifikacji do IEM Dallas 2022:

 • Pierwsze kwalifikacje europejskie: 11-12 kwietnia
 • Drugie kwalifikacje europejskie: 13-14 kwietnia
 • Kwalifikacje zamknięte dla Europy: 2-4 maja
 • Pierwsze kwalifikacje w Ameryce Północnej: 17-18 kwietnia
 • Drugie kwalifikacje w Ameryce Północnej: 19-20 kwietnia
 • Kwalifikacje zamknięte dla Ameryki Północnej: 22-24 kwietnia
 • Pierwsze kwalifikacje w Ameryce Południowej: 18-19 kwietnia
 • Drugie kwalifikacje w Ameryce Południowej: 20-21 kwietnia
 • Kwalifikacje zamknięte dla Ameryki Południowej: 23-24 kwietnia
 • Pierwsze otwarte kwalifikacje w Oceanii: 18-19 kwietnia
 • Drugie Open Qualifier w Oceanii: 20-21 kwietnia
 • Kwalifikacje zamknięte dla Oceanii: 23-24 kwietnia

Intel Extreme Masters Season XVII

IEM Dallas 2022 odbędzie się od 31 maja do 5 czerwca w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Drużyny będą rywalizować o pulę nagród 250 000 $ w Kay Bailey Hutchison Convention Center.

Za organizację imprezy w Dallas odpowiedzialny jest ESL, które organizuje m.in. IEM Katowice. Jeśli impreza dojdzie do skutku będzie to pierwszy turniej LAN w Ameryce Północnej od 2019 r.

Zawody w Dallas rozpoczną się od fazy grupowej. Przyjmie ona format podwójnej eliminacji. Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy, po osiem drużyn w każdej. Mecze otwarcia to Bo1, a wszystkie kolejne – Bo3. Finał zaś będzie meczem. Bo5. Do play offów awansują po trzy najlepsze teamy z każdej grupy. Zwycięzcy tego etapu zaś awansują do półfinałów, a wicemistrzowie grup do ćwierćfinałów jako High Seeds. Drużyny z trzecich miejsc zaś w ćwierćfinałach będą miały status Low Seeds.

Do wygrania jest pula nagród wynosząca 250 tys. dol. Kto okaże się najlepszy w tegorocznej rywalizacji? O tym przekonamy się 5 czerwca 2022 r. Drużyny zmierzą się w Centrum Kongresowym Kay Bailey Hutchison.

Counter-Strike: Global Offensive

CS: GO to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych. To typowa strzelanka, w której na mapie spotykają się dwie przeciwstawne drużyny. Jedni przejmują rolę terrorystów, a drudzy antyterrorystów. Pierwsi mają wysadzić określone, strategiczne cele na mapie, a drudzy zapobiegać ich działaniom. Najlepsi gracze spotykają się ze sobą na międzynarodowych turniejach esportowych, a IEM Dallas będzie jednym z najważniejszych w tym roku. W rywalizacji wezmą udział tylko najlepsze, światowe teamy. Kto ma szasnę na zakwalifikowanie się do gry? Obstawiamy m.in. Astralis, Complexity Gaming, Fnatic, Vitality, Heroic czy Ninjas in Pyjamas. Śledź go i przyłącz się do gry!

Zakłady bukmacherskie na IEM Dallas w LV BET

Najlepsze zakłady bukmacherskie na CS:GO znajdziesz w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej legalnego bukmachera LV BET. Znajdziesz tam możliwość typowania wszystkich najważniejszych turniejów esportowych na świecie, w tym IEM Dallas. Im bliżej tej imprezy tym szerszy wybór rynków się tam pojawi, a po zakończeniu kwalifikacji poznamy pary meczowe amerykańskiego turnieju. Chcesz przyłączyć się do tej rywalizacji? Wybierz interesujące Cię rynki i postaw swój kupon bukmacherski na IEM Dallas w LV BET.