Grand Prix Danii 2021

Grand Prix Danii 2021

Zawody w ramach Grand Prix Danii odbędą się w najbliższą sobotę Vojens. Znamy już nazwisko zawodnika, który otrzymał „dziką kartę” i przystąpi do rywalizacji. Do końca sezonu zostały już tylko cztery z jedenastu rund. Kto ma szasnę na wygraną? Zakłady bukmacherskie żużel znajdziesz w serwisie internetowym LV BET. Postaw swoje kupony bukmacherskie na to wydarzenie już dziś!

O Grand Prix Danii najlepsi żużlowcy świata walczą już od 1995 r. Tradycyjnie rywalizacja odbywa się na Vojens Speedway Center, chociaż tymczasowo zawodnicy jeździli również na stadionie Parken.

Tegoroczny cykl Grand Prix rozpoczął się 16 lipca, a zakończy 2 października 2021 r. Przed pandemię koronawirusa nastąpiło w terminarzu kilka zmian, a w szczególności wprowadzono podwójne rundy. Mistrzowskiego tytułu broni Bartosz Zmarzlik. W rywalizacji o medale udział bierze też dwóch innych Polaków – Maciej Janowski i Krzysztof Kasprza.

Grand Prix Danii 2021

Mikkel Michelsen – to właśnie ten żużlowiec przystąpi do 9. rundy tegorocznego SGP w Danii. Otrzymał on od organizatorów dziką kartę dzięki zwycięstwu w tegorocznych rozgrywkach o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Na co dzień zawodnik Motoru Lublin i Slangerup Speedway na stadionie Vojens Speedway Center podczas SPG wystąpił również dwa lata temu. Nie udało mu się jednak awansować nawet do półfinałów. Zdobył. Tylko 5 pkt., co uplasowało go na 11. pozycji. Teraz ma czas na rehabilitację i poprawienie swojego wyniku przed własną publicznością.

Podczas duńskiej rywalizacji szasnę na występy ma też dwóch zawodników pełniących funkcje rezerwy toru. Będą nimi Mads Hanses oraz Jonas Seifert-Salk. Pierwszy znany jest publiczności z występów w barwach OK Bedmat Kolejarz Opole w polskiej 2. Lidze Żużlowej, drugi zaś na co dzień występuje w barwach SpecHouse PSŻ Poznań.

Tabela SPG 2021

Zawodnik, który zdobędzie największą liczbę punktów w tegoroczne rywalizacji, zostanie mistrzem. Do duńskiej rywalizacji z pierwszego miejsca przystąpi Polak, Bartosz Zmarzlik. Tylko o jeden punkt mniej za na koncie Artem Łaguta. Zawodnik, który zajął trzecie miejsce, Fredric Lindgren, ma zaś o 30 pkt. mniej.

 1.     Bartosz Zmarzlik – 139 pkt.
 2.     Artem Łaguta – 138 pkt.
 3.     Fredrik Lindgren – 108 pkt.
 4.     Emil Sajfutdinow – 105 pkt.
 5.     Maciej Janowski – 91 pkt.
 6.     Tai Woffinden – 82 pkt.
 7.     Leon Madsen – 72 pkt.
 8.     Mac Fricke – 70 pkt.
 9.     Jason Doule – 68 pkt.
 10. Anders Thomsen – 60 pkt.

(…)

 1. Dominik Kubera – 44 pkt.

(…)

 1. Krzysztof Kasprzak – 18 pkt.
 2. Gleb Czugunow – 8 pkt.

Bez punktów na koncie w rywalizacji obecnie uczestniczą Polacy: Wiktor Lampart, Tobiasz Musielak, Bartłomiej Kowalski i Mateusz Świdnicki.

Analizy i typy bukmacherskie na Grand Prix Danii

Żużel typy bukmacherskie to najczęściej wyszukiwane hasła przez typerów w Internecie, szczególnie przed kolejnymi turniejami. Odpowiednie przygotowanie i analiza pozwolą na postawienie pewnych typów bukmacherskich na GP Danii. W LV BET możesz nie tylko postawić zakłady długoterminowe, ale też typować żużel na żywo. Bez problemu możesz też skorzystać z analiz ekspertów żużlowych, która na pewno ułatwią Ci typowanie żużel LV BET.

Zakłady bukmacherskie na Grand Prix Danii w LV BET

Żużel LV BET to jedna z najciekawszych ofert, z których musisz skorzystać! To nie tylko możliwość obstawiania turniejów jeszcze przez ich rozpoczęciem, ale też typowania live. Wskazanie zwycięzcy turnieju, zwycięzcy poszczególnych biegów czy wyniku, który osiągnie wskazany zawodnik – to tylko niektóre z możliwości, które oferuje Ci legalny bukmacher na swojej stronie internetowej www.lvbet.pl oraz w aplikacji mobilnej. Z których możliwości Ty skorzystasz?