Baraże Euro 2024 – finały | LV BET Blog

Finały baraży do EURO 2024

Walia lub Finlandia – to właśnie z tymi drużynami może spotkać się reprezentacja Polski w finale baraży do Euro 2024. Wcześniej jednak musi wygrać z piłkarzami z Estonii. Ewentualne drugie spotkanie Biało-czerwoni rozegrają na wyjeździe. Co warto wiedzieć o finałach baraży przed rozpoczęciem typowania w zakładach bukmacherskich LV BET?  

Najważniejsze informacje o finałach baraży do Euro 2024

Baraże Euro 2024 – finały | LV BET BlogDo gry w barażach dostało się 12 drużyn. Są to: Polska, Estonia, Walia, Finlandia, Izrael, Islandia, Bośnia i Hercegowina, Ukraina, Gruzja, Luksemburg, Grecja i Kazachstan. Zwycięzcy pierwszych meczów, które odbędą się 21 marca 2024 r., przejdą do finałów baraży, a przegrani na dobre pożegnają się z turniejem. Decydujące o awansie starcia zaplanowane są na 26 marca 2024 r.

Biało-czerwoni dwustopniowe baraże rozpoczną od meczu z Estonią na własnym boisku. Są mocnymi faworytami i żaden kibic nie dopuszcza do siebie myśli o przegranej. Jeśli Polacy spełnią pokładane nadzieje zagrają z wygranym drugiego półfinału, czyli z reprezentacją Walii lub i Finlandii. W tym przypadku gospodarzem finału będzie rywal Polaków. Jest już wiadomo, z kim Polacy mieliby rywalizować w fazie grupowej Euro 2024, bowiem 2 grudnia 2023 r. odbyło się losowanie grup Euro. W grupie europejskiego championatu nasza reprezentacja zagrałaby kolejno z Holandią (16 czerwca 2024 r. w Hamburgu), Austrią (21 czerwca 2024 r. w Berlinie) oraz Francją (25 czerwca 20024 r. w Dortmundzie).

Drużyny mające szansę na udział w finałach baraży do Euro 2024

Znamy już większość krajów, które dostały się do głównego turnieju oraz tych, które zakończyły swoją przygodę z mistrzostwami.

Reprezentacje pewne awansu: Niemcy, Belgia, Francja, Portugalia, Hiszpania, Szkocja, Turcja, Austria, Anglia, Węgry, Słowacja, Albania, Dania, Holandia, Szwajcaria, Rumunia, Serbia, Czechy, Słowenia, Włochy, Chorwacja

Reprezentacje pozbawione szans na awans: Norwegia, Irlandia, Czarnogóra, Szwecja, Armenia, Kosowo, Bułgaria, Wyspy Owcze, Macedonia Północna, Irlandia Północna, Cypr, Białoruś, Litwa, Gibraltar, Łotwa, Malta, Andora, San Marino, Liechtenstein, Mołdawia, Azerbejdżan

A kto ma jeszcze szanse na awans? Na razie znamy tylko uczestników pierwszych meczów baraży.

ścieżka A

21 marca: Polska – Estonia

21 marca: Walia – Finlandia (zwycięzca będzie gospodarzem finału)

26 marca: Finał (gospodarzem Walia lub Finlandia)

ścieżka B

21 marca: Izrael – Islandia

21 marca: Bośnia i Hercegowina – Ukraina (zwycięzca będzie gospodarzem finału)

26 marca: Finał (gospodarzem Bośnia i Hercegowina lub Ukraina)

ścieżka C

21 marca: Gruzja – Luksemburg (zwycięzca będzie gospodarzem finału)

21 marca: Grecja – Kazachstan

26 marca: Finał (gospodarzem Gruzja lub Luksemburg)

Na kogo stawia bukmacher LV BET? Faworytami zbliżających się meczów są: Ukraina, Grecja, Izrael, Polska i Walia. To właśnie te drużyny zmierzyłyby się w finale barażów. Z punktu widzenia Biało-czerwonych lepiej byłoby, gdyby do finału przeszli Finowie, a nie Walijczycy. W meczu z pierwszymi reprezentacja Polski byłaby faworytem, zaś z drugimi – nie. Wygrana w finale baraży dałaby Biało-czerwonym awans na Euro 2024.

Jak wygląda sytuacja w półfinale baraży w przypadku pozostałych zespołów? Według wskazań Szanse bukmachera LV BET w finale baraży zagra Gruzja (kurs 1.95, Luksemburg 4.1), Ukraina (kurs 1.95, Bośnia i Hercegowina 3.85), Grecja (kurs 1.35, Kazachstan 9.75), Izrael (kurs 2.15, Islandia 3.55) i Walia (kurs 1.88, Finlandia 4.5).

Harmonogram meczów barażowych do Euro 2024

Do finałów Euro 2024 dostaną się trzy zespoły, które zwyciężą w barażach. W playoffach, oprócz Polski, zagra Finlandia, Ukraina, Islandia, Izrael, Bośnia i Hercegowina, Gruzja, Grecja oraz Luksemburg. Drużyny te będą zmagały się 21 marca 2024 r. Zwycięzcy przejdą dalej i zagrają w finałach baraży, które zaplanowane są na 26 marca 2024 r. To właśnie po nich poznamy trzy ostatnie zespoły Euro 2024.

Baraże Euro 2024 – drabinka A

  • Polska – Estonia
  • Walia – Finlandia

Baraże Euro 2024 – drabinka B

  • Izrael – Islandia
  • Bośnia i Hercegowina – Ukraina

Baraże Euro 2024 – drabinka C

  • Gruzja – Luksemburg
  • Grecja – Kazachstan

Obstawianie meczów barażowych do Euro 2024 w LV BET

Niezależnie od tego, czy chcesz obstawiać mecze barażowe Euro 2024 czy inne spotkania piłkarskie, podstawą pewnego typowania jest dokładna analiza bukmacherska. W przypadku uczestników zmagań o awans do mistrzostw trudno opierać ją o historię meczową, bo nie wszyscy uczestnicy ją mają. Warto więc przeanalizować składy, możliwości poszczególnych zawodników i całych drużyn czy osiągane wyniki w innych meczach. Sprawdź też opinie sportowych ekspertów oraz wskazania innych typerów. Wszystkie te informacje pozwolą Ci na zminimalizowanie ponoszonego ryzyka i postawienie pewnych kuponów na piłkę nożną w LV BET!

Typy i zakłady bukmacherskie na Euro 2024 w LV BET

Czy Polska pokona Estonię? Czy polscy piłkarze wygrają baraże o Euro 2024? Te pytania nurtują fanów piłki nożnej. Dzięki ofercie legalnego bukmachera LV BET możesz nie tylko oglądać mecze barażowe, ale też przyłączyć się do rywalizacji! Poznaj możliwości typowania w serwisie internetowym lub skorzystaj z aplikacji mobilnej. To właśnie tam poznaj szeroki wybór rynków i oferowane kursy bukmacherskie. Nie zapomnij też skorzystać z oferowanych promocji i bonusów, dzięki którym Twoja zabawa będzie jeszcze bardziej emocjonująca. Przyłącz się do rywalizacji i wygraj baraże do Euro 2024 w LV BET!