Copa America 2021 – gdzie i kiedy odbędzie się turniej? Jaką decyzję podejmie CONMEBOL?

Copa America 2021 – gdzie i kiedy odbędzie się turniej? Jaką decyzję podejmie CONMEBOL?

Copa America ma rozpocząć się już 13 czerwca, a nadal nie wiadomo, gdzie rozegrany zostanie turniej. Najpierw z organizacji wycofała się Kolumbia, a teraz również Argentyna. Powód? Szalejąca epidemia koronawirusa. CONMEBOL jednak wciąż nie podjął decyzji o odwołaniu turnieju, a szuka nowego miejsca. Czasu jest mało, ale szansa na przeprowadzenie turnieju nadal istnieje. Warto więc przeprowadzić analizy bukmacherskie. Oto najważniejsze informacje o Copa America, które ułatwią Ci typowanie południowoamerykańskiego turnieju w zakładach bukmacherskich online LV BET.

Turniej Copa America miał odbyć się w ubiegłym roku. Rozpoczynająca się epidemia koronawirusa jednak skutecznie przeszkodziła w organizacji imprezy. Została ona przełożona o kolejne 12 miesięcy. Nie był to jednak koniec problemów. W ostatnim czasie wycofał się jeden ze współorganizatorów, czyli Kolumbia.

Gdzie i kiedy odbędzie się Copa Amierica 2021?

CONMEBOL podjął więc decyzję, że cały turniej przeprowadzony będzie w Argentynie. Alberto Fernandez, prezydent tego kraju, jeszcze tydzień temu potwierdzał, że piłkarze zagrają w jego kraju. W niedzielę wieczorem jednak podjęta została inna decyzja – Argentyna również wycofała się z organizacji Copa America 2021. To następstwo sytuacji epidemiologicznej. W ostatnim tygodniu w Argentynie odnotowano 35 tys. nowych zakażeń i codziennie około 500 zgonów, a wirus wciąż się rozprzestrzenia.

CONMEBOL ogłosił, że sprawdza oferty innych krajów, które wykazały zainteresowanie organizacją turnieju. Nie zdradza jednak o jakie państwa chodzi. Czasu ma niewiele, bo Copa America 2021 ma rozpocząć się już 13 czerwca.

Warto pamiętać, że już wcześniej mówiło się o możliwości przeprowadzenia rozgrywek w Europie. Być może CONMEBOL wróci do tej koncepcji. Ale czy jest ona możliwa w obecnej sytuacji epidemiologicznej? Europa w miarę opanowała sytuację i wydaje się, że trudno będzie aż tak ryzykować i przyjąć piłkarzy do któregokolwiek europejskiego państwa. Tym bardziej, że w tym czasie będzie trwało już EURO 2020. Nieoficjalnie mówi się też, że Copa America 2020 może odbyć się w Chile.

Analizy i typy bukmacherskie na Copa America 2021 w LV BET

Coraz trudniej mają nie tylko organizatorzy turnieju, ale też typerzy. Wskazanie zwycięzców Copa America 2021 w obecnej sytuacji nie jest łatwe. Eksperci wskazują, że największe szanse na wygraną mają dwa kraje – Argentyna i Brazylia. Trzeba jednak pamiętać, że epidemia może wpłynąć na skład reprezentacji obu krajów. Poza tym Brazylijczycy od dłuższego czasu nie grają ze sobą. Taki problem dotyczy również innych uczestników południowoamerykańskiego turnieju. Poza tym nie można zapomnieć, że wielu czołowych graczy z Ameryki Południowej na co dzień gra w Europie. Mogą mieć też problem z podróżą na kontynent, w którym pandemia wciąż się rozprzestrzenia.

To sprawia, że wzrastają szanse na zwycięstwo w tegorocznej edycji Copa America innych krajów, które jeszcze niedawno nie były typowane na faworytów – m.in. Kolumbii czy Urugwaju.

Zakłady bukmacherskie na Copa America 2021 w LV BET

W tym momencie wydaje się, że najistotniejszym jest pytanie, czy Copa America 2021 się odbędzie. Legalny bukmacher LV BET trzyma rękę na pulsie! W jego serwisie znajdziesz najlepsze możliwości typowania turnieju. Możesz mieć pewność, że oferowane zakłady bukmacherskie na Copa America 2020 w LV BET będą dopasowane do aktualnej sytuacji. Sprawdzaj dostępne rynki i znajdź te, które chcesz postawić. W serwisie internetowym już teraz masz do wyboru ponad 160 rynków na każdy mecz. Postaw swój kupon i przyłącz się do gry!