Analizy i typy bukmacherskie na Copa America

Analizy i typy bukmacherskie na Copa America

Zbliżają się Mistrzostwa Ameryki Południowej. Organizatorzy co chwila borykają się z problemami, a największym wydaje się być absencja czołowych piłkarzy. Obecnie jednak nie ma nic pewnego oprócz tego, że Copa America się rozpocznie i zatwierdzony jest terminarz rozgrywek. Pewnym jest też, że legalny bukmacher LV BET oferuje najlepsze zakłady bukmacherskie na to wydarzenie! Sprawdź analizy i typy bukmacherskie na Copa America.

Mistrzostwa Ameryki Południowej, czyli Copa America 2021 rozpoczną się 13 czerwca i potrwają do 12 lipca 2021 r. W rozgrywkach udział bierze 10 reprezentacji krajów z tego kontynentu. W tym roku udział miała wziąć też Australia i Katar, jednak ostatecznie oba państwa wycofały się z turnieju. Tytułu będzie broniła Brazylia. Tegoroczne zmagania będą 47. edycją turnieju. Po raz pierwszy od prawie 40 lat mecze będą rozgrywane w dwóch państwach: Argentynie i Kolumbii.

Typy na fazę grupową Copa America 2021

Każdy mecz, który będzie rozegrany na kontynencie amerykańskim, będziesz mógł typować w zakładach bukmacherskich LV BET. Już dziś możesz postawić swoje szczęśliwe kupony na pierwsze pojedynki Copa America 2021. Jakie? 13 czerwca zaplanowany jest mecz Argentyna vs. Chile. Faworytem tego spotkania jest Argentyna. Na tą drużynę otrzymasz kurs wynoszący 1.7, zaś na wygraną Chile – 6. Według analiz bukmachera bardziej prawdopodobny niż wygrana Chilijczyków jest remis. Tu oferowany kurs wynosi 3.55. Dzień później, 14 czerwca zaś odbędzie się mecz Paragwaj (kurs 1.65) – Boliwia (6.5), a 15 czerwca zagrają Kolumbia (kurs 1.52) i Ekwador (8). Oczywiście te dwa spotkania również mogą zakończyć się remisem, na który dostaniesz odpowiednio kurs 3.65 i 3.95. To tylko niektóre możliwości typowania, bo na każde wydarzenie w systemie bukmachera znajdziesz udostępnionych ponad 100 różnych rynków bukmacherskich. A to dopiero początek zabawy! Kolejne mecze można będzie typować już wkrótce.

Zakład na zwycięzcę Copa America 2021

Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju bukmacher pozwala też na wytypowanie zwycięzcy, czyli mistrza Ameryki Południowej 2021 r. Kogo typuje bukmacher? Analizy bukmachera wskazują, że największe szanse mają dwie reprezentacje – Argentyna (kurs 2.75) i broniąca tytułu Brazylia (kurs 3.00). W przypadku postawienia kuponu na inną drużynę i jej zwycięstwo masz szasnę na spore wygrane. LV BET oferuje kurs 6 na Kolumbię, 9 na Urugwaj, 13 na Chile, 26 na Peru, i 34 na Wenezuelę o Paragwaj. Jeszcze wyższy kurs dostaniesz na kupon na Ekwador (51) i Boliwię (150).

Co wziąć pod uwagę podczas typowania Copa America 2021?

Każdy typer powinien mieć na uwadze, że typy te są stawiane ze znacznym wyprzedzeniem i wszelkie analizy, również bukmachera, mogą być nietrafione. Z biegiem czasu oferta ta będzie się też zmieniała. Obecnie największym zagrożeniem jest możliwa absencja najważniejszych piłkarzy. Z uwagi na pandemię koronawirusa część zawodników może mieć problem z opuszczeniem Europy, bo kluby nie chcą zezwalać na podróże, które wiążą się z obowiązkiem kwarantanny. Jak zwykle problemem może być też kontuzja któregoś z zawodników. Nieobecny na boisku Messi to znacznie osłabienie dla Argentyny i być może faworytem rozgrywek pozostanie jedynie Brazylia. Ale ta bez Neymara również będzie znacznie słabsza.

Oferta bukmachera zmieni się też z czasem, a dokładnie po zakończeniu fazy grupowej. Ćwierćfinały Copa America rozegrane będą 4 i 5 lipca, a półfinały już 8 lipca 2021. Mecz finałowy turnieju odbędzie się 12 lipca 2021 r. To właśnie wtedy będzie wszystko jasne. Przyłącz się do gry i postaw swoje typy bukmacherskie na Copa America 2021!