Brazylia na Copa America – mają szanse na wygraną?

Brazylia na Copa America – mają szanse na wygraną?

Na wygraną w Copa America Brazylia czekała 12 lat. Udało się w 2019 r. i nikt wtedy nie przypuszczał, że tytuł będzie do niej należał przez kolejne dwa lata. Czy Brazylia ma szasnę na wygraną w Copa America 2021? Postaw swoje typy bukmacherskie na Brazylię, ale też wiele innych reprezentacji w zakładach bukmacherskich LV BET.

Najstarszy turniej w piłce nożnej świata, czyli Copa America wraca do gry! I znów – tak jak pierwsze rozgrywki w 1916 r. – będzie rozgrywany w Argentynie. Z tą różnicą, że oprócz tego państwa gospodarzem będzie też Kolumbia. Brazylia od początku uczestniczyła w oficjalnych rozgrywkach.  W tym czasie triumfowała 9 razy. W XXI wieku na 7 turniejów wygrała 3.

Skład reprezentacji Brazylii 2021

Praktycznie cała reprezentacja Brazylii składa się z piłkarzy grających na co dzień w Europie. To niesamowita mieszanka klubów – Real Madryt, Liverpool, Juventus, Manchester City, Altelico Madryt, PSG. Nie ma problemów, aby 23-reprezentację tworzyli sami zawodnicy Ligi Mistrzów. Mistrzowskie jest też trenowanie, za które odpowiadali m. in. Klopp, Guardiola, Ancelotty, Zidane, Simeone czy Pochettino.

Brazylijska kadra jest po pierwsze młoda. Wśród napastników zobaczyć można: Gabriela Jesusa, Evertona, Richardsona, Davida Neresa, Pedra, Rodrygo, Vincususa, Gabriela Martinelli, Marheusa Cunha, Kaio Jorge, Gabriela Verona, Roberta Firmino czy – największa gwiazdę wśród gwiazd – Neymara. Gorąco jest również na dalszej części boiska, gdzie występują m. in.:  Lucas Paqueta, Bruno Guimaraes, Casemiro, Fabinho, Allan czy Arthur. Nie można zapominać również o wybitnym piłkarzu Bayernu Monachium Douglasie Costa, który został ambasadorem LV BET na rynek brazylijski. W skrócie – przy każdym nazwisku trzeba podać kwotę co najmniej 40 mln euro i nazwę jednej z najlepszych drużyn świata.

Tyle teorii, a jak wygląda praktyka? Mniej kolorowo. Reprezentacja Brazylii nie zagrała ani jednego meczu od pół roku i nie wiadomo, kiedy kolejny raz faktycznie wyjdzie na boisko. Coraz głośniej mówi się o przełożeniu lub odwołaniu Copa America 2021. Gra zawodników na europejskim kontynencie z jednej strony jest zaletą, ale też i wadą, bo zawodnicy reprezentacji praktycznie nie znają się z boiska. Zgrać takich indywidualistów na jednym boisku wcale nie jest łatwym zadaniem. Możliwości reprezentacji Brazylii są więc wielkie, nie tylko sięgające obrony tytuły mistrzowskiego podczas Copa America, ale też zwycięstwa na mundialu.

Niewątpliwie na sytuację ma bardzo zły wpływ epidemia koronawirusa, która uniemożliwia nie tylko wspólne treningi, ale również możliwość wystąpienia najlepszych zawodników podczas fazy grupowej. Z uwagi na obostrzenia i konieczność odbycia kwarantanny europejskie kluby nie chcą wypuścić swoich zawodników do ojczyzny. Nie jest możliwe, aby pogodzili występy ligowe oraz reprezentacyjne.

Typy na Copa America w zakładach bukmacherskich LV BET

Sytuacja jest niepewna, więc legalny bukmacher LV BET trzyma rękę na pulsie i już przygotował ofertę zakładów na Copa America 2021. Znajdziesz w niej poszczególne mecze, ale możliwość wytypowania zwycięzcy tegorocznego turnieju. Analitycy bukmachera obstawiają Argentynę (kurs 2.75), ale Brazylia ma według nich niewiele mniejsze szanse na zwycięstwo (kurs 3.00). Szanse na wysokie miejsce w kwalifikacji mają też Kolumbia (kurs 6.00) i Urugwaj (kurs 9.00). Według bukmachera najmniejsze szanse na triumf mają zaś Boliwia (kurs 150), Ekwador (kurs 51) oraz Wenezuela i Paragwaj (kurs 34). A Ty kogo wytypujesz na zwycięzcę Copa America 2021? Postaw swój kupon online i przyłącz się do gry! Pamiętaj, że oferta może się zmieniać w zależności od sytuacji. Każda zmiana rozgrywek będzie oznaczała też zmianę oferowanych zakładów bukmacherskich.