Włochy – Szwajcaria | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Włochy – Szwajcaria | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Spotkanie z mocnym rywalem i ambitnym przeciwnikiem. Obie drużyny nie ukrywają, że liczy się tylko zwycięstwo. To Włosi są jednak faworytami tej rozgrywki. Reprezentacja tego kraju jest najbardziej utytułowanym uczestnikiem grupy A. Nie zabraknie więc emocji, które musisz poczuć! Dzięki szerokiej ofercie zakładów bukmacherskich na mecz Włochy – Szwajcaria w LV BET możesz przyłączyć się do gry podczas Euro 2020 / Euro 2021.

Spotkanie Włochy – Szwajcaria zaplanowane jest na 16 czerwca 2021 r. Rozpocznie się o godz. 21.  Miejscem rozgrywania meczu będzie Stadio Olimpico w Rzymie. Będzie to rywalizacja w grupie A. Oprócz Włoch i Szwajcarii znajdują się w niej też reprezentacje z Walii i Szwajcarią.

Euro 2020: Włochy

Reprezentacja Włoch uchodzi za jedną z najlepszych drużyn tegorocznego turnieju. Oprócz świetnych zawodników będzie miała dodatkowy atut – grę na własnym boisku. Można spodziewać się, że wykorzysta to Belotii, czołowy napastnik drużyny. W eliminacjach do Euro 2020 Włosi poradzili sobie świetnie strzelając aż 37 bramek w 10 meczach. Roberto Mancici na pewno wie, jak pokierować swoimi zawodnikami do zwycięstwa. Liczy się tylko awans, więc w czerwcowym spotkaniu drugiej kolejki nie ma miejsca na błędy. Jeśli w pierwszych spotkaniu z Turcją Włosi zdobędą komplet punktów i wygrają ze Szwajcarią będą już pewni awansu.

Euro 2020: Szwajcaria

W drużynie Szwajcarów panuje zupełnie inna sytuacja. Owszem, mają na koncie już występy w fazie grupowej, ale nigdy z niej nie wyszli. Wiary dodaje też selekcjoner Vladimir Petkovic, który chce walczyć o wygraną z Włochami. W eliminacjach reprezentacja Szwajcarii pokonała rywali w grupie i zajęła pierwsze miejsce, wygrywając m.in. z Danią i Irlandią. Tylko czy ambicje pozwolą na wygraną? Dowiemy się 16 czerwca. Nie ma wątpienia, że spotkanie to będzie dla Szwajcarów najtrudniejszym meczem w grupie.

Gdzie oglądać mecz Włochy – Szwajcaria na Euro 2020 / Euro 2021?

Spotkanie Włochy – Szwajcaria można będzie bezpłatnie zobaczyć na kanałach Telewizji Polskiej. To właśnie ona posiada pełne prawa transmisji całego turnieju. Wszystkie mecze Euro 2020, w tym Włochy – Szwajcaria, można będzie oglądać na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Ostatni z nich udostępni też darmowy streaming na swojej stronie internetowej.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Włochy – Szwajcaria w LV BET

To jedno ze spotkań grupy A, w którym typerzy wskazują dość pewnego zwycięzcę. Jest nim reprezentacja Włoch. W serwisie internetowym bukmachera LV BET możesz postawić swój kupon bukmacherski na tę drużynę z kursem 1.72. Kupon na Szwajcarię zaś zaoferuje kurs 5.2. Bukmacher pozwala też na wytypowanie remisu – kurs 3.75. Analitycy wskazują więc, że w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobne jest zakończenie wygraną jednego z uczestników.

A jak wygląda historia meczów reprezentacji Włoch i Szwajcarii? Ta jest bardzo bogata. W sumie drużyny rozegrały aż 58 meczów. W większości z nich triumfowali zawodnicy z Italii – 28. Szwajcarzy tylko 8 razy cieszyli się ze zwycięstwa. Pozostałe 22 spotkania zakończyły się remisem. Ostatnie spotkanie, towarzyskie, rozegrali 11 lat temu. Na korzyść Włochów wypada też tegoroczny ranking FIFA – zajęli w nim 10. miejsce, a rywale uplasowali się na 16.

Zakłady bukmacherskie na mecz Włochy – Szwajcaria w LV BET

Mecz Włochy – Szwajcaria już dziś możesz obstawiać u bukmachera LV BET. Obecnie dostępnych jest ponad 200 rynków na to wydarzenie. To gwarancja, że każdy fan piłki nożnej znajdzie w serwisie LV BET coś dla siebie. Bukmacher uruchomi również na mecz Włochy – Szwajcaria zakłady bukmacherskie live. Sprawdzaj typy, przeprowadź swoją analizę i obstawiaj Euro 2020!