Szwajcaria – Turcja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Szwajcaria – Turcja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Mecz Szwajcaria – Turcja będzie rozegrany w ostatniej kolejce grupy A. Może więc być meczem o wszystko. Nie możesz przepuścić takiego widowiska! Szanse obu drużyn na wygraną są bardzo wyrównane, a więc wynik spotkania będzie niespodzianką. Na przeciw siebie staną zdeterminowaniu Turcy, którzy zadziwili podczas kwalifikacji oraz Szwajcarzy, którzy na co dzień grają w Bundeslidze. Wynik meczu Szwajcaria -Turcja podczas Euro 2020 / Euro 2021 możesz typować już dziś w zakładach bukmacherskich LV BET. Skorzystaj z szerokiej oferty legalnego bukmachera i przyłącz się do europejskich mistrzostw w piłce nożnej.

Spotkanie Szwajcaria – Turcja odbędzie się 20 czerwca 2021 r. Początek spotkania o godz. 18.  To kolejny mecz, który będzie rozegrany na stadionie olimpijskim w odległym Baku. W grupie A Mistrzostw Europu oprócz Szwajcarii i Turcji o awans powalczą również Włochy i Walia.

Euro 2020: Szwajcaria

Szwajcaria jest stałym bywalcem wszystkich najważniejszych imprez piłkarskich od kilkunastu lat. Nie ma jednak w nich szczęścia i w Mistrzostwach Europy najwyżej zaszła do ćwierćfinałów. Selekcjoner reprezentacji Vladimir Petkovic wierzy, że tym razem pokona pecha i jego drużyna zawalczy nie tylko o wyjście z grupy, ale też i do dalszych faz turnieju. Kwalifikacje poszły im bardzo dobrze. Przegrali tylko raz, w Danii. Do historii na pewno przejdzie jednak mecz z Gibraltarem, w którym Szwajcarzy zdobyli… 10 bramek! Nie ma co się dziwić, bo skład reprezentacji tego kraju jest bardzo silny. Obecnie gra w nim aż 12 zawodników Bundesligi.

Euro 2020: Turcja

Jeszcze lepiej wyglądały występy Turków w walce o fazę grupową Euro 2020. Awansowali z drugiego miejsca. Stracili tylko dwa punkty, a wyprzedziła ich reprezentacja Francji. Zaliczyli jedną porażkę – w Reykjaviku z Islandią. Udowadniają, że potrafią grać stabilnie i dążyć do celu. A tym na pewno będzie wyjście z fazy grupowej Euro 2020.

Czerwcowy turniej Mistrzostwach Europy będzie 5 w historii Turcji. Ostatnie turnieje jednak nie szły jej najlepiej, bo odpadała już w fazie grupowej.

Gdzie oglądać mecz Szwajcaria – Turcja na Euro 2020 / Euro 2021?

Spotkanie Szwajcaria – Turcja będzie dostępne w Telewizji Polskiej. Transmisje meczów Euro 2020 będzie można śledzić na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport, a streaming na stronie sport.tvp.pl.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Szwajcaria – Turcja w LV BET

Będzie to spotkanie w trzeciej, ostatniej kolejce fazy grupowej w grupie A. Może być więc meczem, który trzeba rozegrać, albo walką o wszystko.  Analizy bukmacherskie wskazują, że niewielką przewagę i szansę na triumf mają Szwajcarzy. Sprawdziliśmy typy bukmacherskie w serwisie internetowym bukmachera LV BET.

Już teraz bukmacher oferuje 250 rynków na mecz Szwajcaria – Turcja podczas Mistrzostw Europy 2020. Wystarczy kilka kliknięć, aby postawić swój kupon bukmacherski. Jeśli obstawisz wygraną Szwajcarii otrzymasz kurs 2.35, zaś na wygraną Turcji – 3.2. Mniej prawdopodobny jest remis. Tu bukmacher oferuje kurs 3.35.

Reprezentacje Szwajcarii i Turcji grały ze sobą do tej pory osiem razy. Ostatni mecz jednak odbył się w 2008 r. Turcy wygrali w Bazylei 2:1. Czy teraz również zwyciężą?

Zakłady bukmacherskie na mecz Szwajcaria – Turcja w LV BET

Wskazać faworyta tego meczu możesz już dziś! Legalny bukmacher LV BET zaoferował szeroką ofertę długoterminowych zakładów bukmacherskich na mecz Szwajcaria – Turcja podczas Euro 2020 / Euro 2021. Na kolejne możliwości obstawiania będziesz mógł liczyć już podczas trwania spotkania – bukmacher udostępni również zakłady live.