Dania – Finlandia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Dania – Finlandia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Jedna z najbardziej utytułowanych reprezentacji kontra nowicjusz – tak w skrócie można opisać mecz Dania – Finlandia podczas Euro 2020 / Euro 2021. Typy bukmacherskie na to spotkanie są jasne. Eksperci wskazują Duńczyków jako zwycięzców, zaś Finów jako przegranych. Ale nie tylko tego meczu, a grupy B. Czy tak się stanie? Dowiemy się już wkrótce. Już teraz możesz za to typować zwycięzcę tego spotkania w zakładach bukmacherskich LV BET.

Mecz Dania – Finlandia odbędzie się w sobotę 12 czerwca 2021 r. o godz. 18. Rozegrany będzie na Stadion Parken w Kopenhadze. Drużyny znajdują się w grupie B. Znalazły się w niej również Rosja i Belgia.

Euro 2020: Dania

Przez wielu ekspertów reprezentacja Danii wskazywana jest jako czarny koń Euro 2020. W ostatnim czasie osiąga rewelacyjne wyniki. Podczas kwalifikacji do mistrzostw świata wygrała z Izraelem, Mołdawią i Austrią, kończąc rywalizację z bilansem bramek 14:0. Celem Danii na pewno jest wyjście z grupy i walka w ćwierćfinałach. Mimo dużego doświadczenia w najważniejszych turniejach – Dania pięciokrotnie występowała w finale mistrzostw świata i dziewięć razy w mistrzostwach Europy – przez wielu uważana jest za zbyt słabą, aby w tym roku zagrać w najważniejszym starciu.

Pierwsze spotkanie w fazie grupowej to nie tylko słabszy przeciwnik, ale też atut własnego boiska. Jeśli Duńczycy myślą o awansie muszą to wykorzystać i wywalczyć 3 punkty.

Euro 2020: Finlandia

Udział tego kraju w Mistrzostwach Europy jest chyba największym zaskoczeniem. Samo wystąpienie w fazie grupowej to dla Finów wielkie wyróżnienie. Do tej pory nigdy wcześniej reprezentacja nie grała w żadnym turnieju o takiej randze. Eksperci uważają, że jest to najsłabszy zespół w grupie B, bez realnych szans na awans.

W kwalifikacjach do Mistrzostw Europy, które odbyły się pod koniec 2019 r., Finowie zajęli drugie miejsce w swojej grupie ulegając jedynie Włochom. Uzyskali bezpośredni awans.

Gdzie oglądać mecz Dania – Finlandia na Euro 2020 / Euro 2021?

Spotkanie Dania – Finlandia, tak jak wszystkie mecze Mistrzostw Europy, będzie można obejrzeć w TVP. Transmisje będą udostępnione na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. W internecie zaś można będzie obejrzeć bezpłatny stream na stronie TVP Sport. Przed rozpoczęciem każdego spotkania można będzie też obejrzeć studio przedmeczowe, w którym wystąpią eksperci. Dzięki ich analizom i wskazówkom łatwiej będziesz mógł wskazać swoje typy w zakładach bukmacherskich LV BET.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Dania – Finlandia w LV BET

Po raz ostatni reprezentacje Danii i Finlandii spotkały się na boisku w 2011 r. Rozegrały mecz towarzyski. Triumfowała Dania – 2:1. Obecnie również są oni typowani na zwycięzcę tego spotkania. W serwisie internetowym legalnego bukmachera LV BET możesz już dziś postawić swój kupon bukmacherski na mecz Dania – Finlandia na Euro 2021. Obstawiając Danię otrzymasz kurs 1.5, zaś Finlandię – 8. Według analityków bukmachera mało prawdopodobny jest też remis. Ten typ postawisz po kursie 4.05.

Obstawianie zwycięzcy meczu to nie jedyna możliwość, którą znajdziesz w serwisie LV BET. Operator już udostępnił zawrotną liczbę 289 rynków tylko na to wydarzenie! Warto pamiętać, że obie drużyny mają silną obronę, a więc nie ma co liczyć na dużą ilość bramek.

Zakłady bukmacherskie na mecz Dania – Finlandia w LV BET

Zabawę z Euro 2020 / Euro 2021 możesz rozpocząć już dziś. W trakcie meczu mecz Dania – Finlandia podczas Mistrzostw Europy będziesz mógł też skorzystać z zakładów live. Nie zapomnij również o promocjach i bonusach bukmacherskich (w tym bonus bez depozytu), dzięki czemu typowanie Euro 2020 będzie jeszcze bardziej emocjonujące!