Finlandia – Rosja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Finlandia – Rosja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

To jedyny mecz w grupie B, w którym Finowie mogą realnie powalczyć o trzy punkty. Chociaż w zakładach bukmacherskim to Rosjanie są uważani za faworytów to ich forma podczas kwalifikacji do mistrzostw świata daje pewne nadzieje rywalom. Czy będą spełnione dowiemy się za niespełna dwa tygodnie. W tym czasie warto nie tylko sprawdzać aktualności dotyczące drużyn, ale też przeprowadzić wnikliwą analizę szans. Dzięki temu będziesz miał szansę na postawienie pewnych typów na mecz Finlandia – Rosja podczas Euro 2020 / Euro 2021. Możesz to zrobić w LV BET. 

Mecz Finlandia – Rosja odbędzie się w sobotę 16 czerwca 2021 r. o godz. 18. Rozegrany będzie w Rosji, na Sankt Petersburg Stadium. Finlandia i Rosja zagrają w ramach grupy B, w której powalczą również Dania i Belgia.

Euro 2020: Finlandia

Awans do fazy grupowej Mistrzostw Europy to dla Finów wielkie wyróżnienie. Nigdy wcześniej nie brali udziału w rozgrywkach tej rangi. Dość łatwo jednak przeszli przez eliminacje dwa lata temu i teraz zmierzą się w grupie B podczas Euro 2020. Czy mają jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy? Raczej nie, a eksperci wskazują, że spotkanie z Rosją będzie jedyną ich możliwością na zdobycie punktów podczas Mistrzostw Europy. Jedno trzeba przyznać – drużyna ta miała szczęście w losowaniach pod względem logistyki. Ominą ją długie podróże, do raz Finowie zagrają w Danii i dwa w Rosji. Ale to chyba jedyne dobre wiadomości dla tej drużyny.

Euro 2020: Rosja

Piłkarze Stanisława Cherchesova nie pokazali się ostatnio z najlepszej strony. W eliminacjach do mistrzostw świata przegrali ze Słowacją. Nie wiadomo, czy to głębszy kryzys w rosyjskiej kadrze czy może jednorazowy spadek formy. Mecz z Finlandią zagrają na swoim terenie, więc to może być ich dodatkowy atut, który poprowadzi ich do zwycięstwa. Tym bardziej, że mecz z Finlandią odbędzie się w drugiej kolejce, a więc najprawdopodobniej będzie walką o awans. Przegrana będzie oznaczała Rosjanom pożegnanie się z europejskim turniejem.

Gdzie oglądać mecz Finlandia – Rosja na Euro 2020 / Euro 2021?

Polscy kibice będą mogli na bieżąco śledzić wszystkie rozgrywki Euro 2020 / Euro 2021. Prawa do transmisji meczów posiada Telewizja Polska. Czerwcowe mecze fazy grupowej Mistrzostw Europy, w tym spotkanie Finlandia – Rosja, będzie można oglądać na TVP 1, TVP 2 oraz w TVP Sport. W internecie na sportowej stronie telewizji będzie też dostępny darmowy streaming.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Finlandia – Rosja w LV BET

Typy bukmacherskie na to spotkanie w roli faworyta stawiają Rosję. Kupon na ten kraj postawisz w serwisie internetowym LV BET z kursem 1.7. Znacznie wyższy kurs bukmacher oferuje zaś na zwycięstwo Finlandii – 5.2. Bardziej prawdopodobnym zakończeniem niż triumf Finów analitycy wskazali jednak remis. Tu kurs wynosi 3.8.

Reprezentacje Finlandii i Rosji po raz ostatni spotkały się na boisku 12 lat temu. Były to kwalifikacje do mistrzostw świata w RPA. Rosjanie pewnie zwyciężyli, kończąc mecz z wynikiem 3:0. Oprócz tego rozegrali jeszcze trzy mecze – za każdym razem wygrywali Rosjanie.

Zakłady bukmacherskie na mecz Finlandia – Rosja w LV BET

LV BET w swoim serwisie zaoferował aż 287 rynków na mecz Finlandia – Rosja podczas Euro 2021! A to jeszcze nie koniec, bo zaraz po usłyszeniu gwizdka zaczynającego spotkanie będziesz mógł również skorzystać z zakładów live.

Legalny bukmacher przygotował wyjątkową ofertę, w której znajdziesz wszystkie spotkania tegorocznych rozgrywek Mistrzostw Europy. Przeanalizuj szanse drużyn, znajdź interesujące Cię rynki i postaw swój kupon bukmacherskie na mecz Finlandia – Rosja na Euro 2020!