Turcja – Walia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Turcja – Walia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Mecz Turcja – Walia odbędzie się w odległym Baku. Kibice piłkarscy jednak nie mogą pominąć tego wydarzenia! Obie drużyny chcą awansować i słyną z zacięcia. Jak będzie wyglądała ich rywalizacja? Oto najważniejsze informacje o trzecim meczu fazy grupowej Euro 2020 / Euro 2021. Dokładna analiza bukmacherska ułatwi Ci postawienie zakładów bukmacherskich w LV BET.

Spotkanie Turcja – Walia będzie można śledzić 16 czerwca 2021 r.  Pierwszy gwizdek meczu usłyszymy o godz. 18. Piłkarze zagrają na Stadionie Olimpijskim w Baku. Drużyny znajdują się w grupie A z Włochami i Szwajcarią.

Euro 2020: Turcja

Droga Turków do fazy grupowej Mistrzostw Europy była bardzo emocjonująca. O mały włos nie zajęli pierwszego miejsca w tabeli. O tylko dwa punkty wyprzedzili ich jednak mistrzowie świata, czyli Francuzi. Na 10 spotkań wygrali siedem. Polegli z Islandią. W sumie zdobyli 23 punkty. To niewątpliwy sukces podopiecznych Senoli Gunesa.

Tegoroczny turniej będzie piątym występem Turcji na Mistrzostwach Europy.  Do tej pory jednak nigdy nie wyszli z grupy.

Euro 2020: Walia

Tegoroczny występ na Mistrzostwach Europy będzie drugim z rzędu. Piłkarze pod wodzą legendy Manchesteru United Ryana Giggsa za cel obrali sobie wyjście z grupy. A to oznacza, że każdy punkt będzie na wagę złota. Nie mogą więc odpuścić spotkania z Turkami, bo przed nimi jeszcze spotkania w grupie z Włochami.

Podczas kwalifikacji Walia przegrała dwa mecze – z Węgrami i Chorwacją. Do fazy grupowej awansowali z drugiego miejsca w tabeli wyprzedzeni przez Chorwatów, zdobywając najmniej punktów ze wszystkich reprezentacji, które awansowały do dalszych rozgrywek.

To nie wróży sukcesu, jaki Walijczycy odnieśli podczas Euro 2016. Pięć lat temu dotarli do półfinału, w którym ulegli późniejszym zwycięzcom turnieju, Portugalczykom. A może znów zadziwią piłkarski świat?

Gdzie oglądać mecz Turcja – Walia na Euro 2020 / Euro 2021?

16 czerwca o godz. 18 rozpocznie się transmisja tego spotkania w Telewizji Polskiej. Przed meczem będzie można też obejrzeć przedmeczowe studio, a w nim rozmowy dziennikarzy i ekspertów. Ten, ale też wszystkie pozostałe mecze Euro 2020 będzie można obejrzeć na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport, a na stronie internetowej telewizji również bezpłatny streaming.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Turcja – Walia w LV BET

Sprawdziliśmy typy bukmacherskie na stronie internetowej www.lvbet.pl. Szala zwycięstwa nieznacznie przechyla się na korzyść Turcji. Na reprezentację tego kraju legalny bukmacher oferuje kurs 2.25, zaś na Walię – 3.45. Zbliżone szanse do wygranej zawodników z wysp ma też zakończenie meczu remisem. Kurs na ten typ wynosi 3.25. Pamiętaj, że Twoje analizy i typy mogą się różnić od analityków bukmachera. W takiej sytuacji musisz postawić swój kupon bukmacherski na mecz Turcja – Walia w LV BET.

Do tej pory obie drużynę zagrały ze sobą 6 razy. Dwa triumfy ma na koncie Turcja, trzy Walia, a jeden mecz zakończył się remisem. To jednak wiedza dla ciekawskich, bo bezużyteczna w analizie bukmacherskiej. Turcy i Walijczycy spotkają się na boisku po raz pierwszy od… 1997 r.

Zakłady bukmacherskie na mecz Turcja – Walia w LV BET

Euro 2020 to niecodzienne wydarzenie sportowe, którego nie może pominąć żaden fan piłki nożnej. Warto jednak pójść krok dalej i wytypować zwycięzców meczów w zakładach bukmacherskich LV BET. Już dziś w serwisie bukmachera jest dostępnych ponad 200 rynków na mecz Turcja – Walia. Podobne możliwości otrzymasz na każde spotkanie tegorocznej edycji Mistrzostw Europy. Obstawiaj Euro 2020 / Euro 2021w LV BET!