Walia – Szwajcaria | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Walia – Szwajcaria | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

W drugim spotkaniu Euro 2020 / Euro 2021 udział wezmą Walia i Szwajcaria. Obie drużyny będą musiały odbyć długą podróż, bo udadzą się aż do Azerbejdżanu. To mecz, w którym trudno jest wskazać mocnego faworyta. Analizy bukmacherskie wskazują jednak niewielką przewagę Szwajcarów. Już dziś typuj swojego faworyta w zakładach bukmacherskich LV BET.

Spotkanie Walia – Szwajcaria odbędzie się 12 czerwca 2021 r. o godz. 15 na Stadionie Olimpijskim w Baku. Drużyny znajdują się w grupie A. Znalazły się w niej również Turcja i Włochy.

Euro 2020: Walia

Walia była rewelacją ubiegłej edycji Mistrzostw Europy. Nikt nie spodziewał się, że zajdzie tak wysoko, tym bardziej, że był to ich debiut w finałowym turnieju Euro. W półfinale uległa reprezentacji Portugalii, późniejszemu – jak się okazało – mistrzowi. Ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu ex aequo z Niemcami. Obecnie jednak wydaje się, że powtórzenie tego sukcesu jest zupełnie nierealne. Niektórzy eksperci wskazują jednak, że znów może okazać się czarnym koniem turnieju. Czy tak będzie? Przekonamy się już wkrótce. W eliminacjach do Euro 2020 udało im się awansować, jednak zdobyli najmniej bramek ze wszystkich drużyn, które przeszył do dalszych rozgrywek.

Euro 2020: Szwajcaria

Reprezentacja Szwajcarii ma doświadczenie w międzynarodowych turniejach. Regularnie występują w najważniejszych imprezach, więc wyjście z grupy drużyny prowadzonej przez Vladimira Petkovica nie było zaskoczeniem. Podczas ostatnich Mistrzostw Europy Szwajcarzy wyszli ze swojej grupy, jednak na ich drodze stanęli Polacy. Z biało-czerwonymi przegrali w rzutach karnych i odpadli z dalszej rywalizacji. Wydaje się, że w Euro 2020 już wykonali plan minimum, a wyjście z grupy będzie dla nich kolejną przygodą. Mają szansę na walkę o awans, tym bardziej, że Szwajcarzy w grupie zajęli pierwsze miejsce. W składzie drużyny jest kilka topowych piłkarzy, którzy powalczą o zwycięstwo. Czy poradzą sobie z Walijczykami?

Gdzie oglądać mecz Walia – Szwajcaria na Euro 2020 / Euro 2021?

Drugi mecz Mistrzostw Europy będzie można zobaczyć 12 czerwca o godzinie 15. Transmisja tego spotkania będzie dostępna w Telewizji Polskiej. Na żywo mecze będą pokazywane na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. W internecie zaś można będzie obejrzeć bezpłatny stream na stronie TVP Sport. Każdy mecz pokazywany w telewizji będzie poprzedzony studiem przedmeczowym. Analizy ekspertów na pewno ułatwią postawienie zakładów bukmacherskich na mecz Walia – Szwajcaria w LV BET.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Walia – Szwajcaria w LV BET

Analitycy bukmachera nie wskazali w tym spotkaniu mocnego rywala. W zakładach bukmacherskich LV BET otrzymasz dość wyrównane kursy na trzy możliwości zakończenia tego spotkania. Kupon na Walię postawisz z kursem 3.65, zaś na Szwajcarię będzie wynosił 2.25. Według bukmachera możliwy jest też remis – tu otrzymasz kurs 3.15.

A jak wygląda bilans dotychczasowych spotkań obu drużyn? Jest zdecydowanie bardziej korzystny dla Szwajcarów. Reprezentacja ta wygrała pięć z siedmiu rozegranych do tej pory meczy. Pozostałe dwa spotkania zakończyły się zaś zwycięstwem Walijczyków.

Po raz ostatni drużyny te spotkały się na boisku podczas eliminacji do Euro 2020. Rozegrali dwumecz; w Bazylei mecz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy 4:1. Podczas rewanżu w Swansea zaś wygrali tamtejsi gospodarze, kończąc mecz z wynikiem 2:0.

Zakłady bukmacherskie na mecz Walia – Szwajcaria w LV BET

Chcesz poczuć piłkarskie emocje w swoim domu? Nic prostszego! Wystarczy włączyć telewizor i serwis internetowy legalnego bukmachera LV BET. Już dziś dostaniesz w nim możliwość postawienia zakładów długoterminowych. Operator oferuje do wyboru ponad 200 rynków na to spotkanie. W trakcie meczu zaś będzie można skorzystać z zakładów live. Przeanalizuj spotkanie i postaw swoje typy bukmacherskie na EURO 2020.