Węgry – Portugalia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Węgry – Portugalia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Grupa śmierci – tak od razu po losowaniu okrzyknięta była grupa F Euro 2020. Nie ma co się dziwić, bo w niej zagra m.in. Portugalia, która broni tytułu mistrza. Pierwsze spotkanie Węgrów w tegorocznych Mistrzostwach Europy będzie więc wielkim wyzwaniem. Typerzy wskazują jednego faworyta. A Ty kogo obstawisz w zakładach bukmacherskich LV BET?

Mecz Węgry – Portugalia odbędzie się we wtorek 15 czerwca 2021 r. o godz. 21. Rozegrany będzie na Puskas Arena w Budapeszcie. Drużyny znajdują się w grupie F. Znalazły się w niej również Niemcy i Francja.

Euro 2020: Węgry

Przed węgierską reprezentacją niezwykle trudne zadanie. Nie tylko zainaugurują rozgrywki tegorocznych Mistrzostw Europy, a do tego zrobią to na własnym terenie. Kibice na pewno będą liczyli przynajmniej na jednego gola. Każdy zdobyty przez Węgrów punkt w tej rywalizacji będzie jednak wielką niespodzianką. I to nie ze względu na ich słabe umiejętności, bo są stabilną, mocną drużyną, ale ze względu znacznie zawyżony poziom pozostałych uczestników grupy F, czyli grupy śmierci Euro 2020. W tym przypadku typerzy obstawiają jako pewniaka do zakończenia rywalizacji w grupie właśnie Węgrów.

Niektórzy optymiści jednak wskazują, że w ostatnich meczach reprezentacyjnych Węgry radzą sobie bardzo dobrze, o czym może świadczyć wygrana z Turcją. Ich wyjście z grupy, a tym bardziej wygrana z Portugalią, byłoby jednak prawdziwą sensacją.

Euro 2020: Portugalia

To właśnie do nich wciąż należy tytuł Mistrza Europy. Cristiano Ronaldo z kolegami z drużyny na pewno będą chcieli rozpocząć tegoroczną rywalizację Mistrzostw Europy od 3 punktów. Czy selekcjoner Fernando Santos zdecyduje się na wystawienie swoich najlepszych zawodników na ten mecz? Raczej nie, bo kolejne spotkania będą już bardziej wymagające. Ba, każde z nich mogłoby się odbyć nie tyle w fazie grupowej, ile w finale tegorocznych Mistrzostw Europy. Portugalczycy są gotowi powtórzyć swój sukces, co udowadniają w ostatnich rozgrywkach – na 13 spotkań przegrali tylko jedno (z Francją w ramach Ligi Narodów).

Gdzie oglądać mecz Węgry – Portugalia na Euro 2020 / Euro 2021?

Wszystkie spotkania rozgrywane w ramach tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn można będzie obejrzeć w P 1, TVP 2 oraz w TVP Sport. Na stronie internetowej ostatniego kanału będzie też udostępniony darmowy streaming. Mecz Węgry – Portugalia na pewno przyciągnie przed telewizory wielu fanów. Aby podnieść emocje jeszcze bardziej warto skorzystać z zakładów bukmacherskich LV BET na Euro 2020 / Euro 2021.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Węgry – Portugalia w LV BET

Wygrana Portugalii – to jedyne rozwiązanie tego spotkania, które typują analitycy. W serwisie internetowym LV BET kupon na tę reprezentację postawisz otrzymując kurs 1.57. Typerzy, którzy chcą postawić na wygraną Węgrów mogą liczyć na wyższe wygrane (kurs 6.5). Takie zakończenie meczu jest jednak mało prawdopodobne. Podobnie, jak remis (kurs 4.05).

Do tej pory Węgrzy i Portugalczycy spotkali się na boisku trzynaście razy. Jak nietrudno zgadnąć – bilans ten jest znacznie korzystniejszy dla kraju znad oceanu. Portugalia ma na koncie dziewięć zwycięstw, a Madziarzy ani jednego. Po raz ostatni do ich konfrontacji doszło w 2017 r. W eliminacjach do mistrzostw świata Portugalczycy triumfowali w dwumeczu – 3:0 i 1:0.

Zakłady bukmacherskie na mecz Węgry – Portugalia w LV BET

W zakładach bukmacherskich LV BET będziesz mógł postawić swój kupon bukmacherski na mecz Węgry – Portugalia na Euro 2020 / Euro 2021, ale nie tylko typ na zwycięzcę. Operator już udostępnił prawie 300 rynków, zarówno tych ogólnych, jak i bardzo szczegółowych. Obstawiaj zakłady na Euro 2020 i wygrywaj!