Słowacja – Hiszpania | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Słowacja – Hiszpania | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

To bez wątpienia spotkanie, w którym każdy typer wskaże jednego zwycięzcę – Hiszpanię. Południowcy są nie tylko faworytem grupy, ale też najczęściej wskazywani są wśród drużyn, które powalczą o tytuł mistrza Europy 2020. Nie oznacza to nudy, bo takie spotkania zawsze przynoszą wiele zaskoczeń. W zakładach bukmacherskich LV BET możesz nie tylko wskazać zwycięzcę, ale też skorzystać z około 300 innych rynków bukmacherskich na mecz Słowacja – Hiszpania na Euro 2020.

Mecz Słowacja – Hiszpania odbędzie się 23 czerwca 2021 r. o godz. 18 na Estadio La Cartuja w Sewilli. Będzie to jedno ze spotkań w grupie E, w której rywalizują również Szwedzi i Polacy.

Euro 2020: Słowacja

Dla Słowaków będzie to najprawdopodobniej mecz pożegnalny z Euro 2020 / Euro 2021. Jeśli nie zdobędą wcześniej punktów i nie zapewnią sobie awansu do kolejnej fazy rozgrywek, to w tym meczu na pewno nie nadrobią wyniku. Wychodzą na boisko na przegranej pozycji i tylko od ich występu zależy, jak wysokim wynikiem się on zakończy. Zawsze jednak istnieje możliwość, że zaskoczą kibiców tak jak podczas eliminacji do Euro 2016 i niespodziewanie wygrają.

Euro 2020: Hiszpania

Będzie to jeden z meczów ostatniej kolejki grupy E. Można spodziewać się, że Hiszpanie do tej pory będą już pewne swojego awansu do dalszych rozgrywek. A to będzie oznaczało jedno – na boisko nie wyjdą najlepsi gracze, którym trener na pewno da odpocząć przed kolejnymi spotkaniami i nie będzie narażał na kontuzje. A to zawsze szansa dla przeciwników na zdobycie honorowej bramki. Jednej, bo w takim spotkaniu trudno liczyć na więcej.

Gdzie oglądać mecz Słowacja – Hiszpania | na Euro 2020 / Euro 2021?

Spotkanie Słowacja – Hiszpania można będzie bezpłatnie zobaczyć na kanałach Telewizji Polskiej. To właśnie ta telewizja posiada pełne prawa transmisji całego turnieju. Wszystkie mecze Euro 2020, w tym Słowacja – Hiszpania, można będzie oglądać na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Ostatni z nich udostępni też darmowy streaming na swojej stronie internetowej. Przed każdą transmisją odbędzie się też przedmeczowe studio, w którym eksperci będą analizowali sytuację obu drużyn i sprawdzali ich możliwości.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Słowacja – Hiszpania w LV BET

To jedno ze spotkań grupy E, w którym typerzy wskazują pewnego zwycięzcę. Jest nim oczywiście reprezentacja Hiszpanii. W serwisie internetowym bukmachera LV BET możesz postawić swój kupon bukmacherski na tę drużynę z kursem 1.22. Kupon na Słowację zaś zaoferuje kurs wynoszący aż 15! Bukmacher pozwala też na obstawianie remisu – kurs wynosi jednak 6.5, co również świadczy o tym, że ten scenariusz zakończenia meczu Słowacja – Hiszpania na Euro 2020 / Euro 2021 ma małe prawdopodobieństwo zaistnienia.

Do tej pory reprezentacje Słowacji i Hiszpania spotykały się na boisku w sumie sześć razy. I o dziwo – jedno zwycięstwo w tej rywalizacji należy do Słowaków! Podczas eliminacji Euro 2016 mecz na stadionie w Żilinie zakończył się wynikiem 2:1. Hiszpanie jednak zrewanżowali się w Oviedo, wygrywając 2:0.

Zakłady bukmacherskie na mecz Słowacja – Hiszpania w LV BET

Mecz Słowacja – Hiszpania już dziś możesz obstawiać w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV BET. Obecnie dostępnych jest ponad 300 rynków tylko na to wydarzenie! To gwarancja, że każdy fan piłki nożnej znajdzie w serwisie LV BET coś dla siebie. Nie musisz więc typować zwycięzcy, bo w serwisie znajdziesz też wiele innych możliwości obstawiania tego spotkania. Sprawdź je i postaw swój kupon bukmacherski, a poczujesz emocje Mistrzostw Europy niezależnie od tego, gdzie jesteś. Pamiętaj, że bukmacher uruchomi również na mecz Słowacja – Hiszpania zakłady bukmacherskie live. Sprawdzaj typy, przeprowadź swoją analizę, obstawiaj Euro 2020 / Euro 2021 i wygrywaj!