Szwecja – Słowacja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Szwecja – Słowacja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Będzie to mecz drugiej kolejki fazy grupowej. Już po nim będzie wiadomo, kto ma szansę na awans, a kto jeszcze musi powalczyć. Pewnym jest, że Szwedzi wybiorą tę pierwszą opcję, a więc ze spotkania ze Słowacją będą chcieli wyjść z 3 punktami na koncie. Mają na to spore szanse. Są faworytami bukmacherów i typerów. Najlepsze zakłady bukmacherskie na Euro 2020 / Euro 2021, w tym mecz Szwecja – Szkocja dostaniesz w LV BET.

Spotkanie Szwecja – Słowacja będzie można obejrzeć w piątek 18 czerwca o godz. 15.00. Miejscem rywalizacji będzie Stadion Krystowski w Petersburgu. Rywalizacja będzie toczyła się w grupie E, w której zagrają też Polska i Hiszpania.

Euro 2020: Szwecja

Szwedzi będą już po swoim pierwszym meczu, zdecydowanie najtrudniejszym w grupie, bo z Hiszpanią. Zapewne będą walczyli o pierwsze swoje punkty w grupie. A przydadzą się, bo Szwedzi wezmą udział w Mistrzostwach Europy już po raz szósty, ale jeszcze nigdy nie wyszli z grupy.  Dwa lata temu w kwalifikacjach Szwedzi musieli przejść długą drogę, więc teraz nie ma co się spodziewać, że odpuszczą. Przegrali dwukrotnie z Norwegią, ale w sumie wyprzedzili rywali w tabeli o cztery punkty.

Ostatnie sukcesy na międzynarodowych turniejach Szwedzi odnotowali już bardzo dawno (w 1992 r. dotarli do półfinałów Mistrzostw Europy). Mimo to są dość wysoko sklasyfikowani w rankingu FIFA i zajmują obecnie 20. miejsce.

Euro 2020: Słowacja

Słowacja, aby dostać się do fazy grupowej Mistrzostw Europy, musiała przejść przez baraże. W swojej grupie kwalifikacyjnej przegrali zaledwie jednym punktem za Walią, która zajęła 2. miejsce w grupie. Udało się i teraz powalczą o powtórzenie sukcesu z Euro 2016, gdy dotarli do 1/8 finału. Słowacy zajmują obecnie 34. miejsce w rankingu FIFA. W spotkaniu ze Szwecją typerzy stawiają ich na straconej pozycji.

Gdzie oglądać mecz Szwecja – Słowacja na Euro 2020 / Euro 2021?

18 czerwca o godz. 15 rozpocznie się mecz w Petersburgu, ale też transmisja tego spotkania w Telewizji Polskiej. Przed meczem będzie można też obejrzeć przedmeczowe studio, a w nim rozmowy dziennikarzy i ekspertów. Ten, ale też wszystkie pozostałe mecze Euro 2020, będzie można obejrzeć na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Na stronie internetowej telewizji udostępniony będzie również bezpłatny streaming.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Szwecja – Słowacja w LV BET

Sprawdziliśmy typy bukmacherskie na stronie internetowej www.lvbet.pl. Zarówno analizy bukmacherskie jak i kursy, które oferuje legalny bukmacher, wskazują jednego zwycięzcę – Szwecję. Na reprezentację tego kraju legalny bukmacher oferuje kurs 1.88, zaś na Słowację – 4.85. Mało prawdopodobne jest, aby mecz też zakończył się remisem, a bukmacher pozwala wytypować takie zakończenie spotkania po kursie 3.3.

Konfrontacja, do której dojdzie w Sankt Petersburgu, będzie szóstym spotkaniem tych reprezentacji w historii. Szwedzi wygrali dwa z tych meczy, a trzy zakończyły się remisem.

Zakłady bukmacherskie na mecz Szwecja – Słowacja w LV BET

Euro 2020 to niecodzienne wydarzenie sportowe. Nie może go pominąć żaden fan piłki nożnej! Tym bardziej teraz, gdy na rozgrywki czekamy już od roku. Nie ma co się dziwić, że legalny bukmacher LV BET przygotował na mecz Szwecja – Słowacja na Euro 2020 / Euro 2021 wyjątkową ofertę.  Tylko na to spotkanie udostępnia prawie 300 różnych rynków. Podobne możliwości otrzymasz na każde spotkanie tegorocznej edycji Mistrzostw Europy. Obstawiaj zakłady na Euro 2020 i wygrywaj!