Chorwacja – Szkocja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Chorwacja – Szkocja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Kolejne spotkanie, w którym to Chorwaci się zdecydowanymi faworytami. Chociaż w ostatnich meczach nie zachwycają formą to i tak ich umiejętności i możliwości pozwalają typować ich na zwycięzców meczu Chorwacja – Szkocja na Euro 2020. Będzie to spotkanie w ostatniej kolejce fazy grupowej i jego przebieg znacznie zależy od wcześniejszych wyników. Mecz o wszystko czy potwierdzenie awansu? O tym przekonamy się już wkrótce. Sprawdź, jakie zakłady bukmacherskie na to spotkanie oferuje legalny bukmacher LV BET.

W czwartek 22 czerwca 2021 r. w Glasgow mecz rozegrają Chorwacja i Szkocja. Początek spotkania o godz. 21.  To jedno ze spotkań grupy D, w której rywalizują również Anglia i Czechy.

Euro 2020: Chorwacja

Typy bukmacherskie wskazują Chorwatów nie tylko jako faworytów tego spotkania, ale też jako pretendenta do zajęcia drugiego miejsca w grupie D. O awans będą walczyli z Czechami, więc mecz ze Szkocją musi przynieść im trzy punkty. Nie można jednak zapominać, że drużyna prowadzona przez Zlatko Dalicia nie jest tą, którą znamy sprzed kilku lat. W ostatnich rozgrywkach pokazują się z zupełnie innej strony, niestety, znacznie słabszej. Z trudnością awansowali do fazy grupowej Euro 2020 / Euro 2021, kiepsko sobie radzą w Lidze Narodów. W eliminacjach Mistrzostw Świata 2022 osiągnęli lepsze wyniki, jednak ze znacznie słabszymi rywalami (Cypr i Malta).  A przecież to wciąż wicemistrzowie świata.

Euro 2020: Szkocja

Niewątpliwym atutem Szkotów jest własne boisko. Będzie to drugi mecz fazy grupowej, który drużyna Steve’a Clarke’a rozegra u siebie. Ich celem jest dostanie się do dalszych rozgrywek, jednak w tej grupie łatwo nie będzie. Trzeba przyznać, że już sam awans do fazy grupowej w wydaniu Szkotów był „wymęczony”. W eliminacjach przegrali dwa mecze z Rosją i Belgią oraz jeden z Kazachstanem. Trafili do play offów i to dopiero baraże zapewniły im awans.

Gdzie oglądać mecz Chorwacja – Szkocja na Euro 2020 / Euro 2021?

Transmisja meczu Chorwacja – Szkocja na Euro 2020 będzie dostępna w Telewizji Polskiej. Na żywo na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport będą pokazywane wszystkie mecze tegorocznych Mistrzostw Europy. Na stronie internetowej tvp.sport.pl udostępniony będzie też bezpłatny streaming. Przed każdym meczem odbędzie się też przedmeczowe studio. Usłyszysz w nim analizy ekspertów, dzięki którym z łatwością wytypujesz zwycięzcę tego spotkania.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Chorwacja – Szkocja w LV BET

Swój kupon bukmacherski na mecz Chorwacja – Szkocja podczas Euro 2020 / Euro 2021 możesz postawić bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystać z serwisu internetowego legalnego bukmachera LV BET. Już dziś znajdziesz w nim wiele możliwości typowania całego turnieju Euro 2020. Analizy pokazują, że zdecydowanym faworytem spotkania jest Chorwacja (kurs 1.92). Najmniej prawdopodobna jest zaś wygrana reprezentacji Szkocji (4.55). Jeśli obstawisz remis tych drużyn, Twój kupon bukmacherskie będzie miał kurs 3.35.

Chorwacja i Szkocja rywalizowały ze sobą do tej pory pięć razy. Co ciekawe, Chorwaci nie wygrali w żadnym spotkaniu! Dwa razy triumfowali Szkoci. Ostatni mecz odbył się w 2014 r.

Zakłady bukmacherskie na mecz Chorwacja – Szkocja w LV BET

Prawie 300 rynków na jedno wydarzenie – to oferuje dziś legalny bukmacher LV BET w swoim serwisie internetowym. Możliwości typowania meczu Chorwacja – Szkocja na Euro 2020 na pewno się jeszcze zwiększą. Pamiętaj, że LV BET obecnie udostępnił jedynie możliwość typowania zakładów bukmacherskich długoterminowych, a gdy tylko padnie pierwszy gwizdek w tym meczu pojawią się też zakłady na żywo. Obstawiaj zakłady na Euro 2020 i wygrywaj!