Czechy – Anglia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Czechy – Anglia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Anglicy to nie tylko faworyci swojej grupy, ale często wskazywani są na zwycięzców Euro 2020. Rywalizacja z Czechami powinna więc być tylko czystą formalnością. Nie ma jednak co się spodziewać, że nasi południowi sąsiedzi oddadzą to spotkanie bez walki. Aby poczuć sportowe emocje legalny bukmacher przygotował szeroką ofertę zakładów na mecz Czechy – Anglia na Euro 2020 / Euro 2021.

Mecz Czechy – Anglia rozegrany będzie we wtorek 22 czerwca 2021 r. o godz. 21. Wyspiarze zagrają na własnym terenie, czyli na londyńskim Wembley. W grupie D fazy grupowej znaleźli się również Chorwacja i Szkocja.

Euro 2020: Czechy

Miejsce rozgrywania meczu z Anglią nie jest też obojętne dla Czechów. To właśni na Wembley osiągnęli największy swój sukces. W 1996 r. wygrali w półfinale z Francją, ale przegrali z Niemcami. Nie ma co się łudzić jednak, że w tym starciu mają jakiekolwiek szanse. To zupełnie inna liga graczy, co czym Czesi przekonali się w 2019 r. Teraz zapewne czeka ich powtórka z rozrywki. Niektórzy eksperci wskazują jednak, że mają oni szansę nawet na zdobycie honorowego gola, bo na boisko na pewno nie wyjdzie najsilniejszy skład piłkarski. Gareth Southgate zapewne da odpocząć swoim zawodnikom przed ważniejszymi starciami. Jarosław Silhavy zaś wypuści na boisko optymalny skład. Duże szanse na występ ma Tomas Pekhart, król strzelców Ekstraklasy.

Euro: Anglia

To faworyt tegorocznych Mistrzostw Europy zarówno wśród bukmacherów, jak i kibiców. Do tego wszystkie mecze grupowe Wyspiarze rozegrają przed własną publicznością, na legendarnym stadionie Wembley. Tu też zaplanowane są też półfinały i finały. Bardzo możliwe, że zobaczymy w nich właśnie reprezentację Anglii.

Nie ma się co dziwić, że Anglicy są faworytem spotkania z Czechami – są oni faworytem każdego spotkania grupowego. Doskonałe przygotowanie techniczne, precyzja gry i z dopasowanie zawodników to ich sposób na sukces, który sprawia, że ostatnio Anglicy biorą udział we wszystkich najważniejszych rozgrywkach.

Gdzie oglądać mecz Czechy – Anglia na Euro 2020 / Euro 2021?

Mecz Czechy – Anglia podczas Mistrzostw Europy będzie można zobaczyć 22 czerwca o godzinie 121. Transmisja tego spotkania będzie dostępna w Telewizji Polskiej. Na żywo mecze będą pokazywane na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. W internecie zaś na stronie TVP Sport udostępniony będzie bezpłatny streaming. Każdy mecz pokazywany w telewizji będzie poprzedzony studiem przedmeczowym. Analizy ekspertów na pewno ułatwią postawienie zakładów bukmacherskich na mecz Walia – Szwajcaria w LV BET.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Czechy – Anglia w LV BET

Wytypowanie zwycięzcy tego spotkania raczej nie będzie trudne. Analizy bukmacherskie wskazują jednego, mocnego zwycięzcę, którym jest oczywiście Anglia. Stawiając obecnie kupon na tę drużynę otrzymasz więc minimalny kurs 1.45. Znacznie wyższe zaś oferuje LV BET w przypadku remisu (4.7) oraz wygranej reprezentacji Czech (7.75). Dwa ostatnie zakończenia tego spotkania są jednak mało prawdopodobne.

Historia meczów Czechy – Anglia jest dość krótka. Obie drużyny spotkały się ze sobą w sumie cztery razy. Dwa razy triumfowali Anglicy, a raz Czesi. Jedno spotkanie zakończyło się remisem. Ostatnio Czesi z Anglikami zagrali podczas eliminacji do Euro 2020 / Euro 2021 – oczywiście na Wembley. Był to jednak przepiękny pokaz w wykonaniu wyłącznie Anglików, zakończony 5:0 (po hat-tricku Raheema Sterlinga, bramce harry’ego Kane’a oraz samobójczym trafieniu Tomasa Kalasa).

Zakłady bukmacherskie na mecz Czechy – Anglia w LV BET

Na mecz Czechy – Anglia na Euro 2020 legalny bukmacher LV BET oferuje zawrotną liczbę ponad 300 rynków! Oznacza to, że chociaż dość pewne jest zakończenie spotkania, to i można obstawiać wiele innych wydarzeń, które podniosą emocje podczas tego przewidywalnego spotkania. Skorzystaj z nich i przyłącz się do gry podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej! Obstawiaj zakłady na Euro 2020 i wygrywaj!