Węgry – Francja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Węgry – Francja | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Kolejny mecz, w którym Węgrzy praktycznie nie mają żadnych szans. Francuzi to obecni mistrzowie świata i od 2018 r. nie stracili na swojej sile i możliwościach. W pojedynku Węgry – Francja na Euro 2020 są typowani jako twardy zwycięzca. Sprawdziliśmy możliwości drużyn oraz zakłady bukmacherskie, które legalny bukmacher LV BET oferuje na to spotkanie.

Mecz Węgry – Francja odbędzie się w sobotę 19 czerwca 2021 r. o godz. 15. Rozegrany będzie na Puskas Arena w Budapeszt. Drużyny powalczą ze sobą w ramach grupy F, w której znalazły się też Niemcy i Portugalia.

Euro 2020: Węgry

Będzie to drugi występ Węgrów we własnej stolicy. Wcześniej zmierzą się z Portugalią. Niestety, analizy bukmacherskie wskazują, że Madziarzy również w tym spotkaniu nie mają żadnych szans na zwycięstwo. Gdyby trafili do innej grupy mieliby szansę nawet na walkę o awans do dalszych rozgrywek. W grupie F to jednak praktycznie niemożliwe.

Mimo wszystko trzeba przyznać, że reprezentacja Węgier to silny zespół, ale raczej średniak, nie zdolny do walczenia o najważniejsze trofea w międzynarodowej rywalizacji. Podczas losowania grup do Euro 2020 / Euro 2021 po prostu nie mieli szczęścia. Spotkanie z Francją będzie najprawdopodobniej utwierdzeniem zakończenia ich rywalizacji w tegorocznych Mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

Euro 2020: Francja

To, w jakim składzie i humorze wyjdą Francuzi na stadion w Bukareszcie, zależy przede wszystkim od wyniku ich pierwszego spotkania w ramach Euro 2020. Ich rywalem będą Niemcy. Jeśli nie uda się z nimi wygrać konieczne będzie nie tylko zwycięstwo z Węgrami (które i tak zaliczą), ale też sporo bramek.  Dwa wygrane spotkania to ich jedyna możliwość na dość pewne wyjście z grupy przed starciem z Portugalią.

Francja jest mocnym faworytem spotkania z Węgrami i inny scenariusz zakończenia tej potyczki będzie wielkim zakończeniem. Według ekspertów i typerów – jest praktycznie niemożliwy.

Gdzie oglądać mecz Węgry – Francja na Euro 2020 / Euro 2021?

Wszystkie mecze Euro 2020 / Euro 2021 Polscy kibice będą mogli obejrzeć za darmo i bez problemów w telewizji publicznej. Spotkania Mistrzostw Europy 2020 będą transmitowane w TVP1, TVP2 oraz w TVP Sport, a streaming będzie dostępny na stronie tvp.sport.pl. Telewizja Polska ma również prawa do transmisji kolejnych spotkań tych rozgrywek.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Węgry – Francja w LV BET

Węgry nie znajdują się w komfortowej sytuacji. W każdej rywalizacji w ramach grupy F na Euro 2020 są typowani na przegranych. Tak jest również w spotkaniu z Francją. Legalny bukmacher LV BET oferuje kurs 1.4 na zakład typujący Francję jako zwycięzcę. Obstawiając Węgry zaś możesz liczyć na kurs wynoszący aż 8.75. Jeśli uważasz, że spotkanie zakończy się remisem – 4.75.

Historia meczowa Węgier i Francji jest dość długa. W sumie drużyny spotkały się ze sobą 22 razy. Podczas tych meczów 12 razy wygrywali Węgrzy, zaś tylko 8 razy Francja. Jakiekolwiek szanse Madziarów studzą jednak szczegółowe informacje na ten temat – po raz ostatni reprezentacje te zmierzyły aż w 2005 r. Pięć ostatnich spotkań wygrali Francuzi.

Zakłady bukmacherskie na mecz Węgry – Francja w LV BET

Legalny bukmacher LV BET oferuje najlepsze zakłady bukmacherskie na wszystkie mecze Euro 2020 / Euro 2021, w tym na mecz Węgry – Francja. Już dziś w serwisie internetowym operatora możesz wybierać z ponad 300 rynków tylko na to spotkanie. Wystarczy kilka kliknięć, a postawisz swój kupon bukmacherski i wytypujesz zwycięzcę.  Warto pamiętać również, że obstawianie spotkania będzie możliwe w jego trakcie. LV BET udostępni również typowanie live. Obstawiaj zakłady na Euro 2020 i wygrywaj!