Niemcy – Węgry | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Niemcy – Węgry | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Mecz Niemcy – Węgry na Euro 2020 będzie ostatnim spotkaniem fazy grupowej. To po nim poznamy dokładną listę finalistów tegorocznych Mistrzostw Europy. To też ostatnia szansa Niemców na awans z grupy śmierci do dalszych rozgrywek Euro 2020 / Euro 2021 albo – czysto teoretycznie – sprawienie niespodzianki dla piłkarskiego świata i awans Węgrów. Analizy i typy bukmacherskie wskazują, że drugi scenariusz raczej się nie ziści. A jak wyglądają kursy bukmacherskie na to spotkanie w serwisie internetowym LV BET? 

Mecz Niemcy – Węgry odbędzie się w środę 23 czerwca 2021 r. o godz. 21. Rozegrany będzie na Allianz Arena w Monachium. Drużyny znajdują się w grupie F. Znalazły się w niej również broniąca mistrzowskiego tytułu Portugalia i Francja.

Euro 2020: Niemcy

Eliminacje do Euro 2020 poszły Niemcom dość dobrze. Dość, bo chociaż zajęli pierwsze miejsce w grupie i byli pewni awansu, to zaliczyli też pierwszą od trzydziestu lat porażkę w kwalifikacjach do mistrzostw Europy na własnym terenie. Nie kryli tym rozczarowania sami piłkarze.

A jak wyglądają szanse na wyjście z grupy? W meczu z Węgrami nie powinni mieć większego problemu. Madziarzy to zupełnie inny poziom piłki nożnej i spotkanie powinno zakończyć się zgodnie z typami ekspertów, czyli wygraną Niemiec. To jedyny łatwy mecz grupowy, bo z pozostałymi rywalami nie będzie tak łatwo (Portugalia i Francja). Każde z tych spotkań mogłoby równie dobrze odbyć się w finale tegorocznych Mistrzostw Europy.

Euro 2020: Węgry

W tegorocznym turnieju Euro 2020 wszyscy skupiają się na grupie F i jej trzech zawodnikach. Węgry są pomijany, bo praktycznie nie mają żadnych szans na zdobycie punktów. W swojej historii zaś Madziarzy już brali udział w międzynarodowych turniejach – 9 razy w finałach mistrzostw świata (zdobyli dwa srebrne medale) i trzy w turnieju finałowym mistrzostw Europy. Doświadczenie więc mają, dwa mecze rozegrają na własnym boisku. Gdyby jeszcze nie trafili na trzy drużyny, które są wymieniane jako tegoroczni faworyci Euro 2020…

Gdzie oglądać mecz Niemcy – Węgry na Euro 2020 / Euro 2021?

TVP1, TVP2 oraz w TVP Sport – to na tych kanałach będzie można oglądać wszystkie mecze tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. W internecie zaś będzie można skorzystać z darmowego streamingu. Mecz Niemcy – Węgry na pewno przyciągnie przed telewizory wielu fanów, tym bardziej, że to ostatnie emocje w fazie grupowej. Wszystkie kolejne spotkania Euro 2020 / Euro 2021 również będą dostępne w Telewizji Publicznej. A typować mecze przez cały turniej będziesz mógł w zakładach bukmacherskich LV BET.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Niemcy – Węgry w LV BET

W meczu Niemcy – Węgry na Euro 2020 to Niemcy są mocnym faworytem spotkania. Legalny bukmacher LV BET umożliwia postawienie kuponu na zakończenie tego spotkania na trzy sposoby. Jeśli obstawisz go zgodnie z analizami i typami bukmacherskimi ekspertów otrzymasz kurs, 1.22, zaś wskazując jako triumfatorów Węgrów kurs wzrośnie aż do 13! Szanse, że mecz zakończy się remisem są również niewielkie. Ten typ postawisz otrzymując w LV BET kurs 7.

Przygotowując analizę bukmacherską w przypadku Niemiec i Węgier historia meczowa na międzynarodowych turniejach się nie przyda, bo obie drużyny grały ze sobą ostatnio… 67 lat temu! Towarzysko zaś ostatni mecz rozegrali w 2016 r. w Monachium. Gospodarze wygrali 2:0.

Zakłady bukmacherskie na mecz Niemcy – Węgry w LV BET

Ostatni mecz fazy grupowej tegorocznych Mistrzostw Europy możesz typować na wiele różnych sposobów. W serwisie internetowym LV BET otrzymasz do wyboru rekordową ilość rynków na mecz Niemcy – Węgry na Euro 2020 / Euro 2021, bo aż 316! Sprawdź je i wybierz te, które Cię interesują. Postawienie kuponu bukmacherskiego w LV BET jest dziecinnie proste. Dzięki odpowiedniej analizie bukmacherskiej bez problemów postawisz swój typ na Niemcy – Węgry i przyłączysz się do mistrzowskiej gry! Obstawiaj zakłady na Euro 2020 i wygrywaj!