UFC 260 (Miocic vs Nganou)

UFC 260 (Miocic vs Nganou)

Druga gala Ultimate Fighting Championship w tym miesiącu, ale jaka! Zapowiada się bardzo emocjonująco – elektryzująca walka wieczoru i kolejny Polak w oktagonie. Co może wydarzyć się 27 marca? Oto zapowiedź wydarzenia, dzięki której nie ominie Cię żadna ważna walka. Pamiętaj, że już dziś są dostępne zakłady bukmacherskie na to wydarzenie w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej bukmachera LV BET. 

Wieczór z 27 na 28 marca 2021 r. – to właśnie wtedy odbędzie się gala UFC 260. I chociaż jeszcze nie opadły emocje po walkach, które odbyły się na początku tego miesiąca, już czas na kolejne starcia. Tym razem zawodnicy spotkają się w UFC APEX w Las Vegas, chociaż jeszcze z ograniczonych udziałem osób postronnych. Ostatnimi dniami UFC ogłosiło, że kibice wrócą na kolejną galę, która planowana jest pod koniec kwietnia. 

Karta walk UFC 260 

Najważniejszym starciem sobotniego wieczoru będzie pojedynek Stipe Miocic vs. Francis Ngannou. Zawodnicy spotkali się na ringu trzy lata temu. W 2018 r. podczas UFC 220 stoczyli pojedynek w komplecie zakontraktowanych rund. Zwycięzcę jednogłośnie wskazały punkty sędziów – 5:0 dla Amerykanina. Czas więc na rewanż, tym bardziej, że nagroda jest kusząca – pas wagi ciężkiej. Szanse zawodników są wyrównane, a kursy oferowane przez legalnego bukmachera LV BET bardzo zbliżone (kurs na Miocica wynosi 2, zaś na Ngannou – 1.72). Kto tym razem zostanie mistrzem?

Podczas marcowej gali Ultimate Fighting Championship o mistrzowski pas, tym razem w wadze piórkowej, powalczą Alexander Volkanovski (kurs 1.5) i Brian Ortega (2.4). 

Na gali nie zabraknie też polskiego akcentu. Na początku marca swój triumf podczas UFC 259 święcił Jan Blachowicz (pokonując Israela Adesanya). Tym razem wystąpi kolejny Polak. Michał Oleksiejczuk skrzyżuje rękawice z Modestasem Bukauskasem. Według analityków bukmachera to właśnie Polak jest faworytem tego spotkania. Kupon na wygraną Michała Oleksiejczuka oferuje kurs 1.6, zaś na jego rywala 2.2. 

Jeszcze na początku tego miesiąca w karcie walk UFC 260 wymieniony był drugi Polak, czyli Marcin Tybura. W oktagonie miał wyjść z Blogoyem Ivanowem. Miała być to druga walka w wadze ciężkiej tego wieczoru. Niestety okazało się, że Bułgar doznał kontuzji, a poszukiwania kolejnego rywala dla Polaka się nie powiodły. Marcin Tybura najprawdopodobniej wróci do klatki dopiero za dwa-trzy miesiące. 

Kogo jeszcze zobaczymy podczas tego wieczoru? 

UFC 260 karta walk:

 • 265 lbs.: Stipe Miocic vs. Francis Ngannou – walka o mistrzostwo wagi ciężkiej
 • 145 lbs.: Alexander Volkanovski vs. Brian Ortega – walka o mistrzostwo wagi piórkowej
 • 185 lbs.: Anthony Smith vs. Jimmy Crute
 • 205 lbs.: Modestas Bukauskas vs. Michał Oleksiejczuk
 • 125 lbs.: Jessica Penne vs. Hannah Goldy
 • 170 lbs.: Tyron Woodley vs. Vicente Luque
 • 135 lbs.: Sean O’Malley vs. Thomas Almeida
 • 185 lbs.: Abu Azaitar vs. Marc-Andre Barriault
 • 155 lbs.: Jamie Mullarkey vs. Khama Worthy
 • 145 lbs.: Omar Morales vs. Shane Young
 • 125 lbs.: Miranda Maverick vs. Gillian Robertson
 • 205 lbs.: William Knight vs. Alonzo Menifield

Zakłady bukmacherskie na UFC 260 

Sytuacja wśród czołowych zawodników MMA jest zmienna, ale możesz mieć pewność, że LVBET śledzi wszystkie zmiany i natychmiast na nie reaguje. Dzięki temu u bukmachera znajdziesz wyłącznie pewne zakłady bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia sportowe w kraju i na świecie. Jednym z nich jest UFC 260! Wystarczy kilka kliknięć, a również będziesz uczestniczył w walkach najlepszych fighterów na świecie.