Typy bukmacherskie na Euro 2020 / Euro 2021

Typy bukmacherskie na Euro 2020 / Euro 2021

Francja, Anglia i Belgia – to obecni faworyci Euro 2020 / Euro 2021 według analityków bukmachera LV BET. Jeszcze rok temu w tej grupie wymieniało się również reprezentantów Hiszpanii i obecnych mistrzów, czyli Portugalczyków. Typerzy mają szanse na niezłą zabawę, bo obecna sytuacja nie pozwala na stawianie w pełni przemyślanych i przeanalizowanych typów. Tym bardziej, że do czerwcowych rozgrywek jeszcze wiele może się zmienić. Mimo to już dziś możesz postawić swój szczęśliwy kupon w serwisie LV BET!

Faworyci Euro 2020 / Euro 2021

Tegoroczne rozgrywki najlepszych reprezentacji krajów Europy w piłce nożnej zapowiadają się bardzo ciekawie. Co prawda nadal jest wiele niewiadomych, jak będą wyglądały, jednak faworyci Euro 2021 się praktycznie nie zmieniają! Kto ma szansę na zwycięstwo?

Francja

Jeden z faworytów według analityków bukmachera, ale też wielu typerów. Wszelkie prognozy wskazują, że podczas Euro 2020 / Euro 2021 drużyna ta zaprezentuje najwyższą formę i umiejętności. Po pierwsze: ma świetny skład, z wieloma piłkarskimi gwiazdami. Po drugie : cechuje ich siła, szybkość i precyzja. Jedynym zagrożeniem mogą być kontuzje. Typy bukmacherskie na Francję możesz postawić już dziś w LV BET. Dostaniesz kurs 6.5.

Anglia

Zakłady bukmacherskie na reprezentację tego kraju są bardzo atrakcyjne! Drużyna pod wodzą nowego selekcjonera Garetha Southgate’a pokazuje nowy styl gry, który wykorzystuje wszelkie atuty brytyjskich piłkarzy. To młoda, ale świetnie wyszkolona kadra, która może zadziwić. Działa jak najlepszy trybik – ze świetnymi napastnikami, wspieranymi bezkompromisową obroną. W razie problemów i kontuzji, na boisko może wejść wielu graczy z ławki rezerwowych. Typerzy nie ukrywają, że to jeden z zespołów, który będzie liczył się w walce o złoty medal Euro 2020 / Euro 2021.

Belgia

To kolejna drużyna, która ma szansę na zwycięstwo w Euro 2020 / Euro 2021. Według bukmachera LV BET nawet sporą, bo na zespół Belgii oferuje kurs 6.5. Swoje typy bukmacherskie możesz postawić już dziś! Co prawda selekcjoner Roberto Martinez wciąż układa swój zespół starając się jak najlepiej wykorzystać potencjał. Niewątpliwą zaletą będzie fakt, że najlepszy belgijski zawodnik – Eden Hazard – na czerwcowe rozgrywki może zaprezentować najwyższą formę po licznych kontuzjach, które miał w ostatnim czasie.

Portugalia

To reprezentacja, która będzie broniła tytułu Mistrza Europy. Czy ma na to szansę? Pewnie, że tak! Podczas Euro 2020 / Euro 2021 na pewno nie zabraknie Cristiano Ronaldo, który jest filarem tego zespołu. Cztery lata temu gra napastnika wspieranego doskonałą obroną pozwoliło na zdobycie najważniejszego trofeum. Teraz również tak może być. Jest tylko jeden szczegół: Portugalia w czerwcu będzie rozgrywała mecze z najtrudniejszymi rywalami z możliwych, bo podczas losowania fazy grupowej znalazł się w grupie F, nazywanej „grupą śmierci” – z Francją, Niemcami i Węgrami. Co najmniej jedna drużyna odpadnie z dalszych rozgrywek. Trzech liderów, mecze na najwyższym poziomie. Tylko kto sobie w nich najlepiej poradzi?

Zakłady bukmacherskie na Euro 2020 / Euro 2021 w LV BET

Do rozgrywek pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale już dziś możesz typować wszystkie mecze, które będą rozgrywane w ramach Euro 2020 / Euro 2021. Kto zostanie mistrzem? Kto zajmie drugie i trzecie miejsce? Postaw swój szczęśliwy kupon w LV BET i typuj najlepsze reprezentacje z Europy. Możesz sugerować się kursami bukmacherskimi, które są dobrymi podpowiedziami wyników spotkań lub opierać się wyłącznie na własnych analizach. Liczy się tylko Twój sukces!