Turniej Call of Duty League – Major 4

Turniej Call of Duty League – Major 4

Stany Zjednoczone, Nowy Jork, 14-17 lipca 2022 r. Te informacje powinien znać każdy fan e-sportów! Czas przygotować się do Call of Duty League 2022 i postawić swoje typy bukmacherskie na ten turniej w LV BET!  

Przed nami czwarty major w tym roku! Liga Call of Duty zbliża się do końca sezonu i największego wydarzenia roku, Weekendu Mistrzostw. Za chwilę będziemy znali najlepsze drużyny, które przejdą do mistrzowskiej rywalizacji w Call of Duty 2022. Pamiętaj, że na każdym etapie rozgrywek możesz postawić swoje typy bukmacherskie na turniejowe mecze w LV BET.

Call of Duty League Major 4

Do rywalizacji przeszło 12 teamów z całego świata. Uczestnikami Call of Duty Leaguer Major będą: Atalanta FaZe, Boston Breach, Florida Mutineers, London Royal Ravens, Los Angeles Guerrillas, Los Angeles Thieves, Minnesota ROKKR, New York Subliners, Paris Legion, Seattle Surge, OpTic Texas, Toronto Ultra. Wszystkie drużyn będą rywalizowały w podwójnej drabince eliminacyjnej. Rywalizacja wyłoni mistrzów Major 4. Ich rozstawienie ustalone będzie na podstawie meczów kwalifikacyjnych. Eksperci zauważają, że wiele drużyn zbliża się do kryzysu. Tylko osiem najlepszych drużyn w tabeli Call of Duty League kwalifikuje się do Champs, co stawia wszystkie drużyny od czwartego do dziesiątego w prawdziwej rywalizacji, z zaledwie 40 punktami różnicy między nimi. Zapowiada się więc prawdziwa rywalizacja!

Zwycięzcy Major 2, Los Angeles Guerrillas, zajmują 7. miejsce. Mają zaledwie 10 punktów różnicy (wygrana w jednym meczu) przed lokalnymi rywalami LA Thieves. To spowodowało zmianę składu Partyzantów. Wprowadzili więc zastępczego Sparta i podpisali kontrakty z byłymi zawodnikami z Florydy oraz z New York Subliners. W 4 głównych kwalifikacjach wystąpili z następującym składem:

  • Austin „Slasher” Liddicoat
  • Kris „Spart” Cervantez
  • Travis „Neptun” McCloud
  • Girlanda Cuyler „Huke”

Jak poradzą sobie podczas zbliżającego się Majora? Przekonamy się już wkrótce!

Zmiany wprowadziły też inne zespoły. Florida Mutineers pozyskała Michaela „MajorManiaka” Szymaniaka, zaś David „Davpadie” Maslowski udał się na ławkę, aby wypełnić rolę subsydiarnego. Mutineers ujawnili również, że Brendan „2ReaL” Stockdale dołączy do zespołu i zadebiutuje w CDL.

Turniej Call of Duty

Call of Duty League 2022 Major 4 to część fazy play-off w tym roku. Zwycięzcy zostaną mistrzami i przejdą do najważniejszej rywalizacji, czyli Wielkiego Finału. Major 4 odbędzie się w dniach 14-17 lipca 2022 r. w Nowym Jorku.

Jak wyglądał harmonogram Call of Duty League w tym roku? W pierwszym majorze zawodnicy uczestniczyli na początku marca. Impreza odbyła się w Arlington w Stanach Zjednoczonych. Konkurencję pokonali zawodnicy OpTic TEX, zaś na drugim miejscu uplasował się team ATL FaZe. Na początku kwietnia, również w Stanach Zjednoczonych w wielkim finale spotkali się e-sportowcy z Guerrillas i Atlanta FaZe. Wygrali Partyzanci z Los Angeles. Trzeci Major zaś rozegrany został na początku czerwca w Toronto w Kanadzie. Zwyciężyli zawodnicy z SEA Surge, a na drugim miejscu po raz kolejny znaleźli się esportowcy z teamu ATL FaZe.

Turniej e-sportowy

Wszystko rozpoczęło się w 2003 r. Amerykańskie przedsiębiorstwo Activision wypuściło na rynek nową grę – Call of Duty, w której rozgrywka skoncentrowana była na II wojnie światowej. Dopiero cztery lata później przeniosła się ona do obecnych czasów. Na rynku pojawiały się kolejne wydania tej gry, a każda z nich odnosiła sukces. W 2011 r. sprzedanych było już 100 mln egzemplarzy, a rok później – 40 mln. Dziś to jedna z najpopularniejszych gier wieloosobowych na świecie!

Zakłady bukmacherskie na Call of Duty League Major 4 w LV BET

E-sport zyskuje coraz większą popularność wśród graczy i widzów. Każdy turniej to wielka rywalizacja, której wyniki możesz obstawiać w LV BET! Call of Duty League działa na rynku dopiero od 2 lat, a już ma swoje wierne grono fanów. Możesz do nich dołączyć. Co musisz zrobić? Wejdź do serwisu internetowego lub skorzystaj z aplikacji mobilnej i rozpocznij swoją rywalizację! Poznaj najważniejsze informacje o Stage 4 Major i postaw swoje typy na Call od Duty League Major 4 w LV BET!