Gala UFC Fight Night: Thomson vs. Holland

Gala UFC Fight Night: Thomson vs. Holland

Kevin Holland (23-8) ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę, a już dwa tygodnie później zgodził się na walkę wieczoru podczas Gali UFC Fight Night! Już 3 grudnia 2022 r. powalczy w Orlando ze Stephenem Thomsonem (16-6-1). Kto ma większe szanse na wygraną? Jakie pojedynki odbędą się podczas zbliżającej się gali? Postaw swoje typy bukmacherskie na MMA w LV BET!

Najważniejsze informacje o UFC Fight Night

Ultimate Fighting Championship, czyli UFC to amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki. Powstała w 1993 r. Dziś jest jedną z najważniejszych organizacji na świecie. Zrzesza ponad 600 fighterów. Ich pojedynki odbywają się ośmiokątnym ringu otoczonym siatką, czyli oktagonem, a organizowane są podczas wielkich gal. Każda z nich to wyjątkowe wydarzenie, na najwyższym światowym poziomie!

Kiedy się odbędzie?

Gala Fight Night 215, na której powalczą Kevin Holland i Stephen Thompson odbędzie się 3 grudnia 2022 r. Fighterzy MMA wystąpią w Amway Centre w Orlando.

O jaką nagrodę walczą uczestnicy?

Wygrana w pojedynku to cel każdego wojownika! Za tym idą też inne profity. W najważniejszych pojedynkach walka toczy się o mistrzowskie pasy. Za każdym razem najlepsi fighterzy zyskują też wielkie pieniądze! Największą gażę do tej pory dostał na UFC 196 Conor McGregor. Za pojedynek z Nathanem Diazem otrzymał 1milion USD.

Uczestnicy Gali UFC Fight Night

W grudniowej gali udział wziąć ma 24 zawodników, którzy utworzą 12 par meczowych. To kolejne wydarzenie, na które czeka sportowy świat!

Walka wieczoru Thomson vs. Holland

Walka wieczoru Thomson vs. Holland Obaj uczestnicy walki wieczoru UFC Fight Night 215 to uderzaczem. Holland dodatkowo jest sprawnym grapplerem, a Thomson stójkowiczem. Zawodników dzieli też spora różnica wiekowa, zasięg ramion i możliwości sprawnościowe.

Stephen Thompson

Amerykanin, zwany Wonderboyem, ma na swoim koncie 18 walk stoczonych w UFC. W oktagonie zmierzył się z m.in. Anthonym Pettisem czy Jorge Masvidalem. 8 z 16 zwycięstw Wonderboy zdobył przed czasem. Ostatnie dwie walki przegrał z Gilbertem Burnsem i Belalem Muhammadem.

Po raz ostatni Thomsona można było zobaczyć w oktagonie prawie rok temu. To jego pierwsze podejście po ostatnich porażkach.

Kevin Holland

Holland również podejdzie do grudniowego spotkania po porażce. Podczas gali UFC 279 przegrał z Khamzatem Chimaevem. Po tym spotkaniu ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę. Ta nie potrwała długo, bo… tylko dwa tygodnie. Kevin Holland ogłosił, że wygra z Thompsonem przez nokaut.

Zawodnik ten występuje dla UFC od 2018 r. Do organizacji dostał podczas gal z cyklu Contender Series. Przed ostatnią walką z Chimaevem pokonał m.in. Tima Meansa i Alexa Oliveirę.

Karta walk na gali UFC Fight Night

Pozostałe walki gali UFC Fight Night:

 • 125 lb: Tracy Cortez (10-1) vs. Amanda Ribas (11-3)
 • 125 lb: Matheus Nicolau (18-2-1) vs. Matt Schnell (16-7)
 • 185 lb: Derek Brunson (23-8) vs. Jack Hermansson (23-7)
 • 155 lb: Clay Guida (37-22) vs. Scott Holtzman (14-5)
 • 185 lb: Eryk Anders (14-7) vs. Kyle Daukaus (11-3)
 • 145 lb: Francis Marshall (6-0) vs. Marcelo Rojo (16-8)
 • 155 lb: Natan Levy (7-1) vs. Genaro Valdez (10-1)
 • 155 lb: Michael Johnson (20-18) vs. Marc Diakiese (16-5)
 • 115 lb: Angela Hill (14-12) vs. Emily Ducote (12-6)
 • 145 lb: Darren Elkins (27-10) vs. Jonathan Pearce (13-4)
 • 115 lb: Yazmin Jauregui (9-0) vs. Istela Nunes (6-3)

Transmisja Gali UFC Fight Night – gdzie oglądać?

Prawa do pokazywania transmisji gal UFC w Polsce posiada telewizja Polsat i to właśnie na jej kanałach obejrzysz najważniejsze pojedynki. Transmisje każdego wydarzenia znajdziesz też w oficjalnym serwisie streamingowym UFC Fight Pass i UFC PPV. Gala UFC Fight Night Thompson kontra Holland na pewno będzie dostępna w tych miejscach.

Zakłady na galę UFC Fight Night w LV BET

Każda gala UFC to wielkie wydarzenie! Udział w nich biorą najlepsi fighterzy, a walki wieczoru przyciągają fanów z całego świata. Teraz możesz poczuć sportowe emocje we własnym domu! Wejdź do. serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej LV BET i skorzystaj z oferty najlepszych zakładów bukmacherskich. Będziesz mógł obstawić zwycięzcę każdego pojedynku, w tym walki wieczoru.

Obstawianie UFC Fight Night w LV BET

Postawienie pewnych typów bukmacherskich wymaga wiedzy i umiejętności. Do postawienia pewnych kuponów niezbędna jest dokładna analiza bukmacherska. Warto poznać wcześniejsze występy zawodników, ich predyspozycje i sposób przygotowania do pojedynku. Bardzo przydatne mogą być też media społecznościowe. Rozpocznij typowanie pojedynku Stephen Thompson – Kevin Holland i przyłącz się do fighterskich walk najlepszych zawodników MMA w LV BET!