Gala Wrestlingu Survivor Series 2023

Gala Wrestlingu Survivor Series 2023

Walki nie na poważnie, a według określonego scenariusza? To właśnie wrestling. Od lat wielkie widowiska przyciągają fanów z całego świata. Teraz możesz nie tylko oglądać zmagania zapaśników, ale też typować ich wynik w zakładach bukmacherskich LV BET. Przyłącz się do zabawy w wojenne starcia z najlepszymi fighterami wrestlingu na świecie!

Survivor Series 2023- najważniejsze informacje

2023 Survivor Series będzie 37. corocznym wydarzeniem w wrestlingu. Fani będą mogli śledzić rozgrywki w systemie pay-per-view (PPV) i transmisji na żywo. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w sobotę 25 listopada 2023 r. w Allstate Arena na przedmieściach Chicago w Rosemont w stanie Illinois. Będzie to trzecia edycja Survivor Series, która odbędzie się na tej arenie – wcześniej siłacze wystąpili tam w 1989 r. i w 2019 r. Jeszcze nie wiadomo, organizatorzy zachowają Motyw WarGames wykorzystany w 2022 r. Wszystko wskazuje na to, że tak.

Survivor Series to impreza wrestlingu organizowana co roku w listopadzie przez WWE. Pierwsza jej edycja odbyła się w 1987 r. Jest drugą najdłużej trwającą imprezą w systemie pay-per-view (PPV) w historii (po WrestleManii WWE). Wraz z czterema innymi imprezami – WrestleManią, SummerSlam, Royal Rumble i Money in the Bank – tworzą tzw. „Wielką Piątkę”.

Do rywalizacji podchodzą teamy, w skład których wchodzi zazwyczaj czterech lub pięciu zapaśników. W najbliższej edycji będą oni reprezentowali zespół Raw i SmackDown.

Podczas wydarzenia wezmą oni udział w pojedynkach, które przeprowadzane są na podstawie scenariusza. Zapaśnicy wcielają się w bohaterów, złoczyńców oraz inne postacie. Napięcie budowane jest stopniowo, a punktem kulminacyjnym jest mecz zapaśniczy lub seria meczów. Wyniki są z góry ustalane przez scenarzystów WWE dla brandów Raw i SmackDown.

Kto może wystąpić podczas zbliżającej się gali? Organizatorzy nie podali jeszcze dokładnego składu zawodników, ale pojawiają się pierwsze spekulacje, kto może pojawić się w ringu.

Mecz o mistrzostwo WWE Universal: LA Knight vs. Roman Reigns

Mecz męskich gier wojennych: Cody Rhodes, Seth Rollins, Sami Zayn, Kevin Owens i Jey Uso vs. Finn Balor, Damian Priest, Dominik Mysterio, Shinsuke Nakamura i Drew McIntyre

Mecz Kobiet w Igrzyskach Wojennych: Charlotte Flair, Bianca Belair, Asuka, Shotzi i Becky Lynch vs. Bayley, Iyo Sky, Dakota Kai, Tiffany Stratton i Rhea Ripley

Poza tym w pojedynkach udział wziąć mogą:

Rey Mysterio vs. Santos Escobar

John Cena vs. Solo Sikoa

AJ Styles, Karl Anderson i Luke Gallows vs. Bobby Lashley i The Street Profits

Serwis WWE Network – to właśnie tam będziesz mógł obejrzeć emocjonującą galę Survivor Series. Fani tego sportu muszą liczyć się z opłatą za dostęp. Konto uprawnia jednak nie tylko do obejrzenia jednego wydarzenia, ale też oglądanie za darmo i na żywo szeregu innych imprez, m.in. Royal Rumble, SummerSlam, Survivor Series.

Jak wyglądała poprzednia edycja Survivor Series?

Ostatnia w roku gala z „Wielkiej Czwórki” odbyła się w Bostonie. Impreza przybrała formę War Games. W wydarzeniu tym drużyna The Bloodline pokonała The Brawling Brutes, Drew McIntyre i Kevin Owens. W starciu kobiet najlepsze okazały się Bianca Belair, Alexa Bliss, Asuka, Mia Yim i Becky Lynch.

Poznaj dokładne wyniki zeszłorocznej rywalizacji:

WarGames Ten Man Tag Team Match:

Alexa Bliss, Asuka, Becky Lynch, Bianca Belair & Mia Yim def. Damage CTRL, Nikki Cross & Rhea Ripley (39:35)

Singles Match:

AJ Styles (w/Karl Anderson & Luke Gallows) def. Finn Balor (w/Damian Priest & Dominik Mysterio) (18:23)

WWE SmackDown Women’s Title Match:

Ronda Rousey (w/Shayna Baszler) (c) def. Shotzi (7:12)

WWE United States Title Triple Threat Match:

Austin Theory def. Bobby Lashley and Seth Rollins (c) (14:50)

WarGames Ten Man Tag Team Match:

The Bloodline (w/Paul Heyman) def. Drew McIntyre, Kevin Owens & The Brawling Brutes (Butch, Ridge Holland & Sheamus) (38:32)

Obstawianie Survivor Series 2023 w LV BET

Gala Survivor Series 2023 to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden fan tego sportu! Dynamiczne, pełne zwrotów akcji widowisko zapewni emocje na najwyższym poziomie, ale też świetną zabawę w zakładach bukmacherskich. W LV BET możesz obstawiać wyniki starć zawodników. Twoim zadaniem będzie odgadnięcie, który zawodnik lub team wygra. Pojedynki przebiegają zgodnie ze scenariuszem i zadaniem typera będzie odgadnięcie przebiegu, a szczególnie przewidzenie zakończenia. Te są pilnie strzeżone, a więc nie masz szans na ich poznanie. Przed postawieniem swoich typów bukmacherskich warto sprawdzić, kto jest obecnie popularny i wygrywa kolejne zawody. To właśnie ten zawodnik ma duże szanse, aby zostać przyszłym zwycięzcą gali Survivor Series!

Typy i zakłady na Survivor Series i wrestling w LV BET

Wrestling jest szczególnie popularny w Stanach Zjednoczonych. To właśnie w tym kraju wydarzenia Survivor Series są najczęściej komentowane przez typerów, ale też ekspertów. Informacje te pomogą postawić Ci pewne typy bukmacherskie. Dokładne możliwości możesz poznać w dwóch miejscach: w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej. Sprawdzisz tam zarówno rynki bukmacherskie, jak i oferowane na nie kursy. Nie zapomnij też skorzystać z promocji i bonusów, dzięki którym Twoja zabawa będzie jeszcze bardziej emocjonująca. Postaw swoje typy bukmacherskie na wrestling w LV BET i wygrywaj!