Skoki narciarskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2022

Skoki narciarskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2022

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula i Paweł Wąsek – to skład polskiej reprezentacji skoczków narciarskich, którzy udadzą się do Pekinu. Tylko pięciu zawodników z naszego kraju powalczy więc podczas tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Jak wskazują eksperci – nie są oni faworytami w tegorocznej rywalizacji. Czy zaskoczą fanów i bukmacherów? Kto ma największe szanse na sięgnięcie po olimpijskie złoto? Obstawianie igrzysk olimpijskich możesz rozpocząć już dziś. W LV BET znajdziesz najlepszą ofertę zakładów bukmacherskich na to wydarzenie!

Skoki narciarskie to największa nadzieja Polaków na medale podczas zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022. Kamil Stoch będzie bronił mistrzowskiego tytułu. Czy mu się to uda? Tegoroczny sezon nie jest najlepszy dla naszych skoczków, jednak warto pamiętać, że podczas rywalizacji w Chinach może się to zmienić. Rozpocznij obstawianie olimpiady od dokładnej analizy bukmacherskiej, a bez problemu wskażesz faworytów i postawisz swój kupon! Czasu już niewiele, bo o medale skoczkowie powalczą już w pierwszej połowie lutego. Rywalizacja najlepszych skoczków narciarskich odbędzie się na obiektach w Zhangjiakou.

Polacy przez ZIO Pekin 2022

Michal Doleżal poleci na igrzyska z pięcioma zawodnikami. Ich nazwiska poznaliśmy 16 stycznia 2022 r., po PŚ w Zakopanem. Wydaje się, że obecnie Polacy nie są w dobrej sytuacji. Kontuzja kostki wykluczyła na kilkanaście dni Kamila Stocha. Dawid Kubacki zaś znajduje się w izolacji, bo przed zawodami na Wielkiej Krokwi uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Trzeba więc czekać, czy będą mogli wylecieć z kraju, ale też w jakiej będą dyspozycji.

Piotr Żyła w naszej kadrze jest obecnie najrówniej skaczącym zawodnikiem. Dobre występy zalicza też Paweł Wąska i jego miejsce w kadrze było dość pewne. O ostatnie miejsce walczyło zaś trzech zawodników: Jakub Wolny, Andrzej Stękała i Stefan Hula. Ten ostatni znów pojedzie na igrzyska.

Typy bukmacherskie na skoki narciarskie. Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022

Polacy tym razem nie udadzą się na igrzyska w roli faworytów. Eksperci wskazują, że ma olimpijskie złoto największe szanse ma rewelacyjny w tym sezonie Ryoyu Kobayashi. Japończyk triumfował w Turnieju Czterech Skoczni i prezentuje niezwykle wysoką formę. O zwycięstwo będzie walczył zapewne z takimi skoczkami jak Karl Gieger, Halvor Egner Granerud czy Marius Lindvik.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2018 r.

Ostatnie igrzyska, które odbyły się w Pjongczangu, Polscy kibice oglądali z zapartym tchem. Warto było, bo Kamil Stoch wrócił do kraju z olimpijskim złotem (trzecim w karierze). Zdobył je w konkursie indywidualnym na dużej skoczni. Na skoczni normalnej triumfował zaś Andreas Wellinger. W konkursie drużynowym niepokonani okazali się Norwegowie. Biało-czerwoni w składzie Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch, zajęli zaś 3. miejsce. Dwa olimpijskie medale to sukces, który może być trudny do powtórzenia,

Skoki narciarskie terminarz. Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022

5 lutego 2022 r.

  • 7:20 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni normalnej – kwalifikacje
  • 11:45 – skoki narciarskie, kobiety indywidualnie na skoczni normalnej – finał

6 lutego 2022 r.

  • 12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni normalnej – finał

7 lutego 2022 r.

  • 12:45 – skoki narciarskie, mikst na skoczni normalnej – finał

11 lutego 2022 r.

  • 12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni dużej – kwalifikacje

12 lutego 2022 r.

  • 12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni dużej – finał

14 lutego 2022 r.

  • 12:00 – skoki narciarskie, mężczyźni drużynowo na skoczni dużej – finał

Obstawianie olimpiady: skoki narciarskie w LV BET

To ciekawe wyzwanie! Doświadczeni typerzy oraz kibice wiedzą, że konkursy Pucharu Świata to jedno, a igrzyska olimpijskie to drugie. Zawodnicy mogą zaprezentować się z zupełnie z innej strony podczas rywalizacji w Pekinie niż w sezonie. I na to właśnie liczą polscy kibice! Aby postawić pewne typy bukmacherskie na skoki narciarskie niezbędna jest więc dokładna analiza bukmacherska. Kluczowe znaczenie może mieć w niej poznanie celów skoczków w tym sezonie oraz sprawdzanie mediów społecznościowych, a w nich bieżących informacji. Swoje pierwsze typy na olimpiadę możesz postawić już dziś! skorzystaj z oferty LV BET na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 i przyłącz się do rywalizacji! Skoki narciarskie czekają właśnie na Ciebie!