Rugby Six Nations: Irlandia – Włochy

Rugby Six Nations: Irlandia – Włochy

Pretendent do tegorocznego Pucharu Sześciu Narodów i zdobywca zeszłorocznej Drewnianej Łyżki. Reprezentacje Irlandii i Włoch już zmierzą się w ramach Six Nations 2022. Wydaje się, że wynik tego spotkania może być tylko jeden. A może Włosi przerwą w końcu swoją złą passę i wygrają pierwszy mecz podczas tego turnieju od 2015 r.? To byłoby zaskoczenie i dla kibiców, i dla bukmacherów. Obstawianie rugby, w tym meczu Irlandia – Włochy, możesz rozpocząć już dziś w LV BET! Sprawdź ofertę dostępną w serwisie i aplikacji legalnego bukmachera.

Mecz Irlandia – Włochy podczas Six Nations 2022 rozegrany będzie w ramach 3. kolejki rozgrywek.  27 lutego 2022 r. zawodnicy spotkają się na Aviva Stadium. Początek o godz. 15.

Six Nations 2021

Poprzednia edycja Six Nations rozegrana została w dn. 6 lutego – 26 marca 2021 r. Po Puchar sięgnęli zawodnicy z Walii. Na boisko wyszła przekształcona drużyna, która wygrała ze wszystkimi rywalami i zgarnęła Wielkiego Szlema. Walia sięgnęła po mistrzowski tytuł po raz szósty w historii. Drewniana łyżka trafiła zaś do reprezentacji Włoch. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Jonathan Sexton i Duhan van der Merwe. Pierwszy zdobył największą ilość punktów, drugi – przyłożeń.

W ubiegłym roku Irlandczycy wygrali trzy z pięciu spotkań. Podobnie jak Francuzi, którzy awansowali do finału i walczyli w nim z Walijczykami. Eksperci wskazują, że w tym roku główna rywalizacja może opierać się właśnie o te dwie reprezentacje. W zupełnie innej sytuacji są zaś Włosi. W ubiegłorocznych rozgrywkach nie wygrali ani nie zremisowali żadnego spotkania. To właśnie do nich trafiła niechlubna Drewniana Łyżka, czyli trofeum wręczane najsłabszej drużynie w Six Nations. Ba, Łyżka trafia do tej reprezentacji już przez kilka ostatnich lat. Nic nie wskazuje na to, aby w tym roku było inaczej.

Włochy

Za skład Azzurri odpowiada Kieran Crowley. W tym roku postawił na takich zawodników jak m.in. Epalahame Faiva, Gianmarco Lucchesi czy Giacomo Nicotera. Zadebiutują zaś obrońcy Manuel Zuliani i Toa Halafihi, czy Tommaso Menoncello. Na razie na liście zabrakło byłego kapitana drużyny Sergio Parisse’a, który ma zaliczyć swój ostatni występ w reprezentacji Włoch.

Skład Włoch podczas Six Nations 2022:

Forwards

Niccolò Cannone, Pietro Ceccarelli, Epalahame Faiva, Danilo Fischetti, Marco Fuser, Toa Halafihi, Michele Lamaro, Gianmarco Lucchesi, Sebastian Negri, Ivan Nemer, Giacomo Nicotera, Tiziano Pasquali, Giovanni Pettinelli, Federico Ruzza, David Sisi, Abraham Steyn, Cherif Traore, Giosuè Zilocchi, Manuel Zuliani.

Backs

Callum Braley, Pierre Bruno, Juan Ignacio Brex, Giacomo Da Re, Alessandro Fusco, Paolo Garbisi, Monty Ioane, Leonardo Marin, Tommaso Menoncello, Federico Mori, Luca Morisi, Edoardo Padovani, Stephen Varney, Marco Zanon.

Irlandia

Poznaliśmy również skład Irlandii, który Andy Farrell zgłosił do turnieju Sześciu Narodów 2022. Wśród zawodników znalazło się dwóch graczy bez limitów. To Michael Lowry i Mack Hansen. Nie obyło się bez wykluczeń. Na boisko nie wyjdą Jacob Stockdale i James Lowe, którzy borykają się z kontuzją. Na kapitana powołany został zaś Johny Sexton.

Skład Irlandii podczas Six Nations 2022:

Forwards

Ryan Baiird, Finlay Bealham, Tadhg Beirne, Jack Conan, Gavin Coombes, Caelan Doris, Tadhg Furlong, Cian Healy, Jain Henderson, Rob Śledź, Ronan Kelleher, Dave Kilcoyne, Peter O’Mahony, Tom O’Toole, Andrew Porter, James Ryan, Dan Sheehan, Nick Timoney, Kieran Treadwell, Josh van der Flier.

Backs

Bundee Aki, Robert Baloucoune, Joey Carbery, Jack Carty, Craig Casey, Andrew Conway, Keith Earls, Jamison Gibson Park, Mack Hansen, Robbie Henshaw, James Hume, Hugo Keenan, Jordan Larmour, Michael Lowry, Conor Murray, Garry Ringrose, Johnny Sexton.

Rugby: zakłady bukmacherskie na mecz Irlandia – Włochy w LV BET

Stawianie zakładów na rugby możesz rozpocząć już dziś! Legalny bukmacher udostępnia możliwość typowania wyników wszystkich meczów rozgrywanych w ramach Pucharu Sześciu Narodów. Jeszcze przed rozpoczęciem możesz też wskazać zwycięzcę tegorocznej rywalizacji. Reprezentacja Irlandii jest jednym z faworytów. W zupełnie innej sytuacji znajdują się Włosi. Analizując ich szanse na wygraną można sądzić, że w tym roku znów są głównym pretendentem do Drewnianej Łyżki. A może jednak uda się im przełamać złą passę i wygrają? Przeprowadź własną analizę i typuj mecz Irlandia – Włochy w LV BET! Rozpocznij z nami obstawianie rugby podczas Six Nations 2022 i przyłącz się do gry!