Liga Mistrzów: mecze półfinałowe

Liga Mistrzów: mecze półfinałowe

Liga Mistrzów wchodzi w decydującą fazę! W półfinałach zmierzą się cztery zespoły. Kto z nich powalczy o mistrzowski tytuł? Zobacz nasze typy bukmacherskie na półfinały Ligi Mistrzów na blogu LV BET! 

Już po raz 30. najlepsze zespoły piłki nożnej z Europy rywalizują ze sobą w ramach Ligi Mistrzów UEFA. Do turnieju przystąpiły 53 kluby. Do tej pory większość z nich już odpadło i w grze pozostało już tylko 8 z nich. Kto z nich przejdzie do dalszego etapu rozgrywek? Stawka półfinałowego starcia jest bardzo wysoka, bo tylko zwycięzcy dostaną możliwość walki o tegoroczny puchar 28 maja na Stade de France w Saint-Denis.

Liga Mistrzów UEFA

19 marca 2022 r. odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych tegorocznego turnieju oraz określono formułę i pary meczów półfinałowych. Obecnie kibice muszą poczekać na wyniki spotkań tych pierwszych. Jak wygląda obecnie terminarz rozgrywek Ligi Mistrzów 2022?  Mecze ćwierćfinałowe zaplanowano w dniach 5-6 kwietnia, a rewanże na 12-13 kwietnia. Półfinały zaś odbędą się 26 i 27 kwietnia, a rewanże 3 i 4 maja. Podczas losowania podano też, jak mogą wyglądać zestawienia uczestników w tym etapie rozgrywek.

  • Manchester City/Atletico Madryt – Chelsea/Real Madryt
  • Benfica/Liverpool – Villarreal/Bayern Monachium

O awanse w ćwierćfinałach zadecydują wyniki meczów: 

  • Chelsea – Real Madryt
  • Manchester City – Atletico Madryt
  • Villarreal – Bayern Monachium
  • Benfica – Liverpool

Półfinały Ligi Mistrzów

Kto ma szanse na awans do tego etapu rozgrywek według analityków bukmachera LV BET? Wystarczy przeanalizować oferowane w serwisie kursy na ćwierćfinałowe mecze, a dokładniej – kursy oferowane na zwycięstwo. I tak według bukmachera faworytami dwumeczów są Manchester City (1.35), Liverpool FC (kurs 1.42), Chelsea (kurs 2.05) oraz Bayern Monachium (kurs 1.6). Co ciekawe na mecze te w LV BET możesz wybierać spośród ponad 500 rynków na każdy z nich! Ta rekordowa oferta rynków pozwoli każdemu na znalezienie atrakcyjnych możliwości i postawienie swoich kuponów bukmacherskich na Champion League. Mowa oczywiście o zakładach, z którym możesz skorzystać jeszcze przed rozgrywkami. Podczas trwania meczów w serwisie bukmachera dostaniesz też zakłady live na Ligę Mistrzów.

Półfinały Ligi Mistrzów: faworyci

W ubiegłorocznych rozgrywkach w półfinałach Ligi Mistrzów zagrali: Real Madryt – Chelsea oraz PSG – Manchester City. Faworytami bukmacherów do zdobycia trofeum byli Manchester City i PSG. Typy bukmacherów się nie sprawdziły. Francuzi nie doszli jednak do finału, w którym spotkali się Anglicy z Man City i Chelsea. Ostatecznie triumfowali zawodnicy z Chelsea.

Tegoroczną parę finałową poznamy dopiero 4 maja, po zakończeniu ostatniego z meczów półfinałowych tegorocznego Champions League. Bukmacherzy, podobnie jak rok temu, obstawiają wygraną Manchesteru City. Obstawiając wygraną tej drużyny w LV BET otrzymasz obecnie kurs wynoszący 2.85, zaś wskazując Liverpool – 3. Znacznie mniejsze szanse na obronę tytułu bukmacher daje zawodnikom Chelsea i oferuje kurs na ich zwycięstwo wynoszący aż 13. Spore szanse na powodzenie w półfinale mają też Niemcy z Bayernu Monachium (kurs 4). Warto pamiętać, że największą motywację do zdobycia pucharu Ligi Mistrzów mają zawodnicy z Manchesteru. Pep Guardiola wygrał ze swoim zespołem wszystko, co tylko mógł, poza Ligą Mistrzów. Czy tym razem im się uda? Przekonamy się już wkrótce!

Zakłady bukmacherskie na półfinały Ligi Mistrzów w LV BET

Chcesz oglądać mecze półfinałowe? Przyłącz się do nas! W serwisie internetowym i aplikacji mobilnej LV BET postaw również swoje typy bukmacherskie na zbliżające się mecze – na drużyny oraz zawodników, którzy w nich zagrają. Legalny bukmacher udostępnia wyjątkowo szeroką ofertę zakładów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź i Ty! Na ćwierćfinałowe mecze już dziś możesz wybierać z ponad pięciuset rynków bukmacherskich. To najlepsze potwierdzenie na to, jak popularna jest Champions League wśród kibiców, ale też typerów. Nie zapomnij też sprawdzić ofertę promocji i bonusów bukmacherskich, dzięki którym Twoje kupony będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Przyłącz się do mistrzowskiej gry podczas półfinałów Ligi Mistrzów w LV BET!