Intel Extreme Masters winter 2021

Intel Extreme Masters winter 2021

Intel Extreme Masters zakończy tegoroczne rozgrywki w grudniu. Po raz ostatni zawodnicy spotkają się w dn. 2-12 grudnia 2021 r. i powalczą o zwycięstwo w najpopularniejszych grach. Ty również możesz przyłączyć się do tej rywalizacji. Obstawianie meczy esport jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Wystarczy, że skorzystasz z oferty legalnego bukmachera LV BET i postawisz swój kupon na to wydarzenie!

Intel Extreme Masters – to właśnie w grudniu odbędą się zimowe zmagania esportowców. 16 drużyn z całego świata będzie zmagało się w najpopularniejszej grze strzelance, czyli CS:GO. W puli nagród znajdzie się 250 000 dol. Zawodnicy powalczą też o dodatkowe punkty ESL Pro Tour.

Intel Extreme Masters winter 2021

Kto zakwalifikuje się do tegorocznego zimowego turnieju? Na ten moment nie są znane jeszcze drużyny, które wezmą udział w rywalizacji. Organizatorzy jednak zdradzili, że udział w niej wezmą zwycięzcy DH October EU i DH October OCE. 3 miejsca przyznane będą zespołom, które najlepiej wypadną w kwalifikacjach, jedno zaś przeznaczone będzie dla zwycięzcy globalnej fazy play off. Kolejnych 10 miejsc zajmą zaproszone przez organizatorów zespoły.

Rozgrywki rozpoczną się od fazy grupowej. Zespoły podzielone zostaną na 2 grupy po 8 zespołów. Zagrają w formacie GSL w drabince podwójnej eliminacji (mecze bo3). Do półfinałów awansują zwycięzcy grup, zaś drużyny z 2. miejsca powalczą w ćwierćfinałach z wyższymi miejscami, a z 3. miejsca – w półfinałach z niższymi numerami. Pozostali uczestnicy już na tym etapie będą musieli pożegnać się z IEM. Finał turnieju przewidziany jest w formacie bo5.

Esport: jakie gry są najpopularniejsze?

Intel Extreme Masters (IEM) to międzynarodowe turnieje esportów, którego rozgrywki odbywają się na całym świecie. Po raz pierwszy rozegrano go w 2006 r. dla Polskich kibiców to bardzo ważne wydarzenie, bo od 2013 r. finały odbywają się w katowickim Spodku. Z roku na rok bierze w nich udział coraz więcej graczy i widzów, dlatego ostatnie edycje były podzielone na dwa weekendy. W ubiegłym roku nie wzięła w nim udziału publiczność ze względu na epidemię koronawirusa.

Sport elektroniczny z roku na rok przyciąga coraz więcej graczy i kibiców. Dorównuje już sportom tradycyjnym, chociaż rozgrywki odbywają się wyłącznie na ekranie. Wśród najpopularniejszych gier można wymienić m. in. Counter-Strike o Warcraft III: Reign of Chaos, od których rozpoczęły się rozgrywki w ramach IEM. Później do turniejowych rozgrywek dołączył też League of Legends, Starcraft II: Wings of Liberty, Heroes of the Storm czy Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Dota 2, PUBG czy Fornite.

Analizy i typy bukmacherskie na Intel Extreme Masters

Esport typy bukmacherskie możesz postawić już dziś w LV BET. Legalny bukmacher w swojej ofercie zamieszcza wszystkie najważniejsze wydarzenia esportowe na świecie. Turniejów rozgrywanych w ramach Intel Extreme Masters nie może w niej zabraknąć! Fani gier esportowych nie powinni mieć problemu z postawieniem swoich typów bukmacherskich na IEM. Dokładna analiza możliwości zawodników i drużyn, uwzględnienie opinii ekspertów,

sprawdzenie typów innych typerów czy analiza kursów oferowanych przez bukmachera – to wszystko ułatwi Ci postawienie własnego kuponu. Wygrywaj z najlepszymi graczami stawiając esport zakłady bukmacherskie!

Zakłady bukmacherskie na Intel Extreme Masters w LV BET

A najlepsze zakłady bukmacherskie esport znajdziesz w jednym miejscu – w LV BET! Legalny bukmacher umożliwia szybki i proste obstawianie online. Możesz to zrobić zarówno w serwisie internetowym jak i aplikacji mobilnej. Wystarczy kilka kliknięć a postawisz swój kupon bukmacherski na Inter Extreme Masters. Jaki jest najlepszy esport bukmacher? Sprawdź ofertę LV BET i się przekonaj sam! Esport nie jest Twoją mocną stroną? Koniecznie sprawdź nasze gry i obstawiaj poker lub blackjack!