HSBC BWF World Tour Finals 2021

HSBC BWF World Tour Finals 2021

Tegoroczne rozgrywki HSBC BWF World Tour Finals są czwartym sezonem BWF World Tour badmintona.  Najlepsi badmintoniści świata w tym roku udadzą się na bajeczną wyspę Bali i tam powalczą o zwycięstwo podczas finałów. Już teraz możesz przygotować się do oglądania tego wydarzenia. Pamiętaj też, że typowanie badmintona umożliwia legalny bukmacher LV BET. To właśnie u tego operatora dostaniesz najlepsze badminton zakłady bukmacherskie.

W ciągu całego roku rozegrane będą w sumie 23 turnieje o różnych poziomach (od ośmiu Super 300, przez sześć Super 500, pięć Super 750, trzy Super 1000). Ostatnie zmagania przewidziane są w ramach finałów World Tour. Podczas każdego z nich na zawodników czekają do zdobycia punkty rankingowe oraz nagrody pieniężne.

O tym, kto najlepiej spisze się w tym roku, dowiemy się na początku grudnia. Od 1 do 5 grudnia 2021 r. odbędą się finały BWF World Tour na Bali w Indonezji. W puli nagród znalazło się aż 1 500 000 $.

HSBC BWF World Tour Finals 2020

Poprzednia edycja rozgrywek w ramach BWF World Tour zakończyła się dopiero na początku tego roku. W finałach, które odbyły się od 27 do 31 stycznia 2021 r. w tajlandzkim Bangkoku, poznaliśmy zwycięzców. W męskim singlu najlepszy okazał się Anders Antonsen, a wśród pań wygrała Tai Tzu Ying. Zwycięskim deblowym duetem męskim okazał się Lee Yang i Wang Chi-Lin, a damskim – Lee Sohee i Shin Seungchan. W mikście zaś wygrali Dechapol Puavaranukroh i Sapsiree Taerattanachai.

Analizy i typy bukmacherskie na HSBC BWF World Tour Finals 2021

Obstawianie badmintona jest proste. Wystarczy wybrać interesujący badminton mecz i przeanalizować możliwości zawodników. Ważna jest dyspozycja graczy oraz pozycja w rankingu. Cennych informacji do analizy dostarczają też statystyki H2H, czyli historia bezpośrednich meczów pomiędzy wskazanymi zawodnikami.

Stawiając swoje typy bukmacherskie na badmintona watro pamiętać, że to sport dwutorowy, czyli nie ma w nim możliwości wytypowania remisu. W serwisie legalnego bukmachera LV BET znajdziesz za to wiele innych ciekawych możliwości. Sprawdź badminton typy i postaw swój kupon!

Zakłady bukmacherskie na HSBC BWF World Tour Finals 2021 w LV BET

Organizacja HDBC BWF World Tour odpowiada za najważniejsze rozgrywki badmintona na świecie. Najlepsi zawodnicy występują w turniejach odbywających się m.in. w Japonii, Chinach, Korei Południowej, Danii, Francji czy Indonezji. Wszystkie najważniejsze rozgrywki możesz typować przez cały rok w zakładach bukmacherskich LV BET. Badminton stwarza możliwość postawienia m.in. typów na zwycięzcę spotkania, zakłady over/under na liczbę setów i punktów czy wskazanie dokładnego wyniku. Dokładne możliwości typowania możesz sprawdzić w serwisie internetowym www.lvbet.pl oraz aplikacji mobilnej bukmachera.