Gdzie oglądać hokej na lodzie?

Gdzie oglądać hokej na lodzie?

Hokej na lodzie ma swoich stałych fanów. Wielu kibiców zasiada przed telewizorami i komputerami, aby śledzić najważniejsze mecze w tej dyscyplinie. Każdy z nich jest niezwykle widowiskowy, a więc na brak emocji nie można narzekać. Sprawdź, gdzie oglądać transmisje hokeja na lodzie.

Hokej na lodzie – transmisja i live stream

Transmisje Polskiej Hokejowej Ligii można oglądać w TVP Sport. W ciągu sezonu narodowy operator udostępnia mecze z tej dyscypliny. Jeszcze nie ma informacji, kiedy i ile ich będzie transmitowanych w telewizji, jednak na pewno można liczyć na obejrzenie najważniejszych meczy w sezonie. Niestety, na tym zazwyczaj dobre informacje się kończą. Nie ma żadnej gwarancji, że TVP udostępni rozgrywki międzynarodowe, a tym bardziej zmagań ligowych z innych krajów. Niektóre z nich dostaniesz za to na stronie sport.tvp.pl oraz w mobilnej aplikacji tej telewizji.

Live stream możesz bez problemu znaleźć również w innych miejscach w Internecie. Szukaj ich m.in. na stronie meczyki.pl, LiveMecz, EXTRA FUTBOL HD czy ABC SPORT.

Tak łatwo nie masz co liczyć na mecze z lig światowych. Fani NHL mogą co prawda obejrzeć wybrane mecze w TVP Sport, ale zazwyczaj jest ich niewielka liczba. W ciągu roku jest to zazwyczaj kilkanaście meczy. Zawsze jednak lepsze coś niż nic. Najprościej, ale też najdrożej, będzie skorzystać z transmisji na stronie NHL.tv, czyli telewizji oferowanej przez tę ligę. Za ten pakiet trzeba jednak zapłacić. Dostęp na cały sezon kosztuje ok. 120 dol. Pozwala on jednak na obejrzenie wszystkich rozgrywek, jakie odbędą się w sezonie.

A co z wielbicielami KHL? Rozgrywki rosyjskiej ligi możesz bez problemu zobaczyć w wielu telewizjach. Ich transmisje prowadzą wszystkie kraje, które uczestniczą w KHL. Jeśli posiadasz szeroki pakiet kanałów możesz liczyć na to, że znajdziesz też któryś z nich. Możesz też poszukać streamów online. Pamiętaj jednak, że śledzenie na bieżąco rozgrywek KHL nie jest łatwe.

Zakłady bukmacherskie na hokej na lodzie

Każdy typer, który chce na bieżąco oglądać mecze w hokeja na lodzie musi na bieżąco sprawdzać oferowane możliwości. W dosłownie ostatniej chwili może się okazać, że interesujący mecz będzie transmitowany na przykład w telewizji. Śledzenie rozgrywek i ich analizowanie pozwoli na stawianie w przyszłości pewnych typów bukmacherskich. Sprawdź je na lvbet.pl i postaw swój szczęśliwy kupon na hokeja na lodzie.