Gala profesjonalnego wrestlingu Survivor Series

Gala profesjonalnego wrestlingu Survivor Series

Już 26 listopada 2022 r.  w Bostonie w Massachusetts odbędzie się wielka gala profesjonalnego wrestlingu! Survivor Serier WarGames, bo o niej mowa, przyciągnie nie tylko najlepszych zawodników, ale też kibiców i typerów. Poznaj najważniejsze informacje o tym wydarzeniu i postaw swoje typy bukmacherskie na wrestling w zakładach bukmacherskich LV BET.

Survivor Series – co to jest?

To coroczny cykl gal profesjonalnego wrestlingu federacji WWE. Impreza odbywa się w listopadzie. Fani z całego świata mogą obejrzeć galę w systemie pey-per-view.

Survivor Series należy do cyklu gal „wielkiej piątki”, czyli uznawanych przez WWE jako pięć największych show pay-per-view w roku – obok Royal Rumble, WrestleMania, Money in the Bank i SummerSlam.  Po raz pierwszy organizatorzy odchodzą od tradycyjnej formuły Raw i SmackDown i oprą mecze na fabule. Wykorzystają do tego motyw WarGames.

Na czym polegają gale Survivor Series?

Już po raz 36. najlepsi zawodnicy profesjonalnego wrestlingu spotkają na wydarzeniu z serii Survivor! Udział w nim wezmą zapaśnicy z dywizji Raw i SmackDown.  Finał turnieju WWE. Championship zaplanowany jest w sobotę 26 listopada 2022 r. w TD Garden w Bostonie. Od 1993 r. będzie to czwarta seria Survivor, która zostanie tam rozegrana. Tematem przewodnim wydarzenia będzie mecz WarGames. Meczową sztuczkę wykorzystał najpierw Jim Crockett Promotions, później World Championship Wrestling i WWE.

Survivor Series WarGames- kto weźmie udział?

Nie ma jeszcze dokładnej listy zawodników i zawodniczek, które zobaczymy podczas listopadowej imprezy. Chęć udziału w tym wydarzeniu głośno wyraziła m.in. Raquel Rodriguez. Do ringu wejdą najprawdopodobniej również zawodniczki, które wystąpiły w poprzednich edycjach WarGames. W ubiegłym roku na Florydzie odbyły się dwa wojenne mecze. W pierwszym zmierzyły się Io Shirai, Kay Lee Ray, Raquel Gonzales i Cora Jade z Dakotą Kai i Toxic Attraction. W drugim zaś Drużyna 2.0 w składzie Bron Breakker, Carmelo Hayes, Tony D’Angelo i Grayson Waller pokonała Teal Black & Gold, w którym wstąpili Tommaso Ciampa, Johny Gargano, Pete Dunne i LA Knight.

Według ekspertów niemal pewny udziału może być topowy zespół The Bloodline. reprezentowany przez: Romana Reignsa, The Usos i Solo Sikoa. Niepewna jest za to współpraca Sama Zayna. Inni wrestlerzy? Wymienia się m.in. Kevina Owensa, Drewa MCIntyre czy Setha Rollinsa.

Co to jest WarGames?

Jak sama nazwa wskazuje WarGames to gry wojenne. Scenariusze przewidują, że zapaśnicy wcielają się z bohaterów, złoczyńców i inne postacie, które najpierw budują napięcie. Oczywiście spotkanie kończy się starciem lub całą serią starć. Wyniki tych potyczek są z góry określone przez scenarzystów.

WarGames często nazywane jest też Blood and Guts. Każde starcie odbywa się w stalowej klatce. Wchodzą do niej dwie drużyny, składające się najczęściej z czterech lub pięć wrestlerów.

Gdzie można oglądać galę Survivor Series?

Fani wrestlingu doskonale wiedzą, że najlepszym źródłem transmisji każdej najważniejszej gali jest serwis. WWE Network. Dostęp do niego jest płatny, ale umożliwia oglądanie za darmo i na żywo szereg imprez, m.in. Royal Rumble, SummerSlam, Survivor Series. Tam też dostępna będzie gala Survivor Series.

Zakłady bukmacherskie na wrestling w LV BET

Ta dyscyplina sportu jest szczególnie popularna w Stanach Zjednoczonych i to właśnie u bukmacherów z tego kraju znajdziesz najszersze możliwości obstawiania. Legalny bukmacher LV BET wychodzi naprzeciw typerom z Polski i umożliwia typowanie najważniejszych wydarzeń w wrestlingu na świecie! Wskazać zwycięzcę możesz w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej LV BET, a postawienie kuponu zajmie Ci dosłownie chwilę. Podejmij nowe wyzwanie i postaw swoje typy!

Obstawianie wrestlingu w LV BET

Wrestling to niezwykle dynamiczna dyscyplina, pełna zwrotów akcji, dzięki czemu nie możesz narzekać na nudę. Jak więc obstawiać wyniki meczów? Typowanie polega na próbie przejrzenia scenariusza.  Zazwyczaj mecze WWE są ustawione, jednak nikt nie zna ich przebiegu ani wyniku. Przed postawieniem swoich typów warto więc sprawdzić, kto jest obecnie na fali i który wrestler wygrywa kolejne występy. Może być on przyszłym zwycięzcą gali Survivor Series WarGames! Postaw swoje typy na wrestling w LV BET już dziś!