Gala KSW 88

Gala KSW 88

„Bitwa o Radom” będzie kolejną odsłoną fighterów zrzeszonych w ramach polskiej organizacji KSW. Co powinieneś wiedzieć o tym wydarzeniu? Jak możesz pewnie obstawiać MMA w zakładach bukmacherskich LV BET? Poznaj najważniejsze informacje i postaw swoje szczęśliwe kupony na galę KSW 88!

Najważniejsze informacje o gali KSW 88

Organizacja KSW ze swoją fighterską galą oznaczoną numerem 68 po raz pierwszy zawitała do Radomia 19 marca 2022 r. Teraz powraca do tego miasta i to z wielkim wydarzeniem – walką świetnych radomskich wojowników! W walce wieczoru zmierzą się Daniel Rutkowski, były pretendent do tytułu mistrzowskiego i aktualny numer dwa rankingu kategorii piórkowej oraz Patryk Kaczmarczyk, który zajmuje 6. miejsce w tym zestawieniu. Pojedynek ten już został ogłoszony pod nazwą „”Bitwa i Radom”. Jak poradzą sobie zawodnicy przed własną publicznością?

Impreza zaplanowana jest na 11 listopada 2023 r. Oktagon stanie w hali widowiskowo – sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

Kto weźmie udział w gali KSW 88?

Organizatorzy dozują emocje i nie zdradzają wszystkich informacji na raz. Obecnie znamy tylko część zawodników, którzy zmierzą się w Radomiu.

Podczas gali XTB KSW 88 do klatki polskiej organizacji powróci Anita Bekus, jedna z czołowych zawodniczek kategorii słomkowej w naszym kraju. Stanie ona do rywalizacji ze świetnie wypadającą w ostatnim czasie w MMA Marią Silvą. Bekus ostatni raz walczyła w maju 2023 r., a w pojedynku tym pokonała Aleksandrę Tonczewą. Silva natomiast w kwietniu zadebiutowała w KSW. Bez większych problemów poddała Sofiię Bagishvili.

Radomscy kibice będą mogli też obejrzeć starcie wagi ciężkiej. Na gali XTB KSW 88 zmierzy się Štefan Vojčák, numer sześć wśród najlepszych zawodników królewskiej kategorii KSW z niepokonanym Kamilem Gawryjołkiem. Słowak powróci do klatki po pierwszej przegranej w karierze, którą zafundował mu były pretendent do mistrzowskiego pasa, Darko Stosic. Zwycięstwo w ostatnim występie zaliczył za to jego rywal. Polak na gali XTB KSW 81 poddał Olegsa Jemeļjanovsa na gali Strife.

Jak obecnie wygląda karta walk KSW 88?

Karta główna | Main card

  • 65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski #2 (16-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Patryk Kaczmarczyk #6 (10-2, 3 KO, 2 Sub)
  • 52,2 kg/115 lb: Anita Bekus (7-3, 2 KO) vs. Maria Silva (9-1, 3 KO, 4 Sub)
  • 120,2 kg/265 lb: Štefan Vojčák #6 (6-1, 3 KO, 3 Sub) vs. Kamil Gawryjołek (5-0, 4 KO, 1 Sub)

Walka wieczoru- co trzeba wiedzieć o uczestnikach?

Do oktagonu wejdzie zaprawiony w bojach Daniel Rutkowski (16-3) i młody-gniewny Patryk Kaczmarczyk (10-2).

Pierwszy z nich jest sklasyfikowany na 2. miejscu w rankingu wagi piórkowej KSW. Do tej pory dla polskiej organizacji stoczył dotychczas pięć walk w klatce polskiego giganta, a cztery z nich wygrał. Jedynej porażki 34-letni obecnie zawodnik doznał w zeszłym roku. Przegrał w mistrzowskim starciu z Salahdinem Parnassem. Po tej porażce odniósł trzy zwycięstwa z rzędu, wygrywając z Reginaldo Vieirą, Lom-Alim Eskijewem i Adamem Soldaevem.

25-letni Patryk Kaczmarczyk znajduje się obecnie na 6. pozycji w klasyfikacji KSW. Jego bilans wynosi obecnie 4-2. Przegrał z Robertem Ruchałą oraz Dawidem Śmiełowskim. Kolejne dwie walki wygrał, pokonując Pascala Hintzena i Danu Tarchilę.

Gdzie można obejrzeć galę KSW 88?

Wszystkie wydarzenia organizowane przez organizację KSW są emitowane wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay. Aby skorzystać z transmisji musisz jednak wykupić dostęp do tej platformy. Jego koszt to 55 zł za miesiąc. W internecie możesz też skorzystać z relacja na żywo. Pamiętaj, że śledzenie wydarzenia na żywo otwiera Ci nowe możliwości typowania. Możesz reagować na wszystkie wydarzenia w oktagonie i natychmiastowo stawiać swoje kupony na MMA w zakładach bukmacherskich live.

Typowanie zwycięzcy gali KSW 88 w LV BET

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z typowaniem MMA? Zrób to w LV BET! Znaczne ułatwienie będą mieli fani tego sportu, gdyż znajomość zasad mieszanych sztuk walki to podstawa. Przed każdym wydarzeniem sprawdź najważniejszą informację, czyli kartę walk. Dzięki temu poznasz zawodników, ale też ich dotychczas osiągane wyniki. Niezbędna będzie też analiza ich sposobu walki, atutów i słabych stron oraz warunków fizycznych. Niezwykle ważne jest doświadczenie i klasa dotychczasowych rywali. Odpowiednia znajomość zawodników pozwoli Ci na wskazanie faworyta pojedynku, ale też sposobu, w jaki zakończy się walka. Nie bez znaczenia pozostaje też informacja o stawce pojedynku oraz o tym, w jakim punkcie swojej kariery jest dany zawodnik. Analiza H2H pozwoli Ci na wskazanie zwycięzców i postawienie pewnych typów bukmacherskich na KSW w LV BET.

Zakłady bukmacherskie na galę KSW 88 w LV BET

Jakie typy bukmacherskie możesz postawić na MMA? To zależy od wydarzenia, ale też konkretnej walki. Najpopularniejszym rynkiem jest ten na wynik pojedynku, czyli wskazujący lepszego, bez znaczenia, w jaki sposób dojdzie do rozstrzygnięcia. Jeśli chcesz skupić się na właśnie na sposobie zakończenia starcia możesz obstawić nokaut (KO), techniczny nokaut (TKO), dyskwalifikację (DSQ), wygraną na punkty lub remis czy wygraną walki w rundzie lub rundach. Możesz też postawić typ na rundy, ale w określeniu ich liczb mniej/więcej. Dokładne możliwości typowania poznasz w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej LV BET. Oferowane rynki, wysokość kursów, ale też promocje i bonusy – skorzystaj z najlepszych możliwości i postaw swoje typy bukmacherskie na galę KSW 88 w LV BET!